Plan zajęć przedmiotu Techniki i metody analityczne stosowane w ochronie środowiska [W2-S1OS19-1OS-33] semestr zimowy 2021/2022
- semestr zimowy 2023/2024
- semestr zimowy 2022/2023
- semestr zimowy 2021/2022
- semestr zimowy 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Izabela Greń, Alina Kafel, Beata Kozłowska, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Barbara Szpikowska-Sroka
13:45
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Izabela Greń, Alina Kafel, Beata Kozłowska, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Barbara Szpikowska-Sroka,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Izabela Greń, Alina Kafel, Beata Kozłowska, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Barbara Szpikowska-Sroka
15:30
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00
Izabela Greń, Alina Kafel, Beata Kozłowska, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Barbara Szpikowska-Sroka,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Wtorek
Izabela Greń, Alina Kafel, Beata Kozłowska, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Barbara Szpikowska-Sroka
13:45
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 13:45 - 15:15
Izabela Greń, Alina Kafel, Beata Kozłowska, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Barbara Szpikowska-Sroka,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Środa
Izabela Greń, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Magdalena Skowronek, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata
jednokrotnie
Izabela Greń, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Magdalena Skowronek, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata,
Sala C-154 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Izabela Greń, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Magdalena Skowronek, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata
16:15
Laboratorium, grupa 3
każda środa, 16:15 - 20:00
Izabela Greń, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Magdalena Skowronek, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata,
Sala C-154 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Czwartek
Piątek
Izabela Greń, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Magdalena Skowronek, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata
8:00
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 8:00 - 11:00
Izabela Greń, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Magdalena Skowronek, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata,
Sala C/1/01, budynek nr CH-02
Izabela Greń, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Magdalena Skowronek, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata
8:00
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 8:00 - 11:00
Izabela Greń, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Magdalena Skowronek, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata,
Sala B/-1/09, budynek nr CH-02
Anna Dzionek, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Magdalena Skowronek, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata
8:00
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 8:00 - 11:00
Anna Dzionek, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Magdalena Skowronek, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata,
Sala B/-1/09, budynek nr CH-02
Anna Dzionek, Alina Kafel, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata
8:00
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 11:00
Anna Dzionek, Alina Kafel, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata,
Sala C/1/01, budynek nr CH-02
Anna Dzionek, Alina Kafel, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata
8:00
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 12:00
Anna Dzionek, Alina Kafel, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata,
Sala A-118 (LAB. BIOCH.), budynek nr KT-05
Anna Dzionek, Alina Kafel, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata
8:00
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 12:00
Anna Dzionek, Alina Kafel, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Anna Dzionek, Alina Kafel, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata
8:00
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 12:00
Anna Dzionek, Alina Kafel, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata,
Sala 304 (SALA SEM.), budynek nr KT-12
Anna Dzionek, Alina Kafel, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata
8:00
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 12:00
Anna Dzionek, Alina Kafel, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata,
Sala C-154 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Izabela Greń, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Magdalena Skowronek, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata
11:10
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 11:10 - 14:15
Izabela Greń, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Magdalena Skowronek, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata,
Sala C/1/01, budynek nr CH-02
Izabela Greń, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Magdalena Skowronek, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata
11:10
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 11:10 - 14:15
Izabela Greń, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Magdalena Skowronek, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata,
Sala B/-1/09, budynek nr CH-02
Anna Dzionek, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Magdalena Skowronek, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata
11:10
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 11:10 - 14:15
Anna Dzionek, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Magdalena Skowronek, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata,
Sala C/1/01, budynek nr CH-02
Anna Dzionek, Alina Kafel, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata
11:10
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 11:10 - 14:15
Anna Dzionek, Alina Kafel, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata,
Sala C/1/01, budynek nr CH-02
Anna Dzionek, Alina Kafel, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata
11:10
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 11:10 - 14:15
Anna Dzionek, Alina Kafel, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata,
Sala B/-1/09, budynek nr CH-02
Anna Dzionek, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Magdalena Skowronek, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata
12:15
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 12:15 - 15:15
Anna Dzionek, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Magdalena Skowronek, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata,
Sala A-118 (LAB. BIOCH.), budynek nr KT-05
Anna Dzionek, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Magdalena Skowronek, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata
12:15
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 12:15 - 15:15
Anna Dzionek, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Magdalena Skowronek, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Anna Dzionek, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Magdalena Skowronek, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata
12:15
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 12:15 - 15:15
Anna Dzionek, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Magdalena Skowronek, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata,
Sala 304 (SALA SEM.), budynek nr KT-12
Anna Dzionek, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Magdalena Skowronek, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata
12:15
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 12:15 - 15:15
Anna Dzionek, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Magdalena Skowronek, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata,
Sala C-154 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Izabela Greń, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Magdalena Skowronek, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata
jednokrotnie
Izabela Greń, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Magdalena Skowronek, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata,
Sala C/1/01, budynek nr CH-02
Izabela Greń, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Magdalena Skowronek, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata
14:20
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 14:20 - 17:25
Izabela Greń, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Magdalena Skowronek, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata,
Sala B/-1/09, budynek nr CH-02
Anna Dzionek, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Magdalena Skowronek, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata
14:20
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 14:20 - 17:25
Anna Dzionek, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Magdalena Skowronek, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata,
Sala B/-1/09, budynek nr CH-02
Anna Dzionek, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Magdalena Skowronek, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata
14:20
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 14:20 - 17:25
Anna Dzionek, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Magdalena Skowronek, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata,
Sala C/1/01, budynek nr CH-02
Anna Dzionek, Alina Kafel, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata
14:20
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 14:20 - 17:25
Anna Dzionek, Alina Kafel, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata,
Sala B/-1/09, budynek nr CH-02
Izabela Greń, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Magdalena Skowronek, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata
16:30
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 16:30 - 20:30
Izabela Greń, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Magdalena Skowronek, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata,
Sala A-118 (LAB. BIOCH.), budynek nr KT-05
Izabela Greń, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Magdalena Skowronek, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata
jednokrotnie
Izabela Greń, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Magdalena Skowronek, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Izabela Greń, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Magdalena Skowronek, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata
16:30
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 16:30 - 20:30
Izabela Greń, Barbara Kłos, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Magdalena Skowronek, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata,
Sala 304 (SALA SEM.), budynek nr KT-12
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: