Plan zajęć przedmiotu Elementy i zasoby środowiska - ćwiczenia terenowe I [W2-S1OS19-1OS-37] semestr letni 2020/2021
- semestr letni 2023/2024
- semestr letni 2022/2023
- semestr letni 2021/2022
- semestr letni 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Maria Dziurowicz, Paweł Kwiatkowski, Tadeusz Molenda, Marcin Walczak, Bogdan Żogała
8:00
ćwiczenia terenowe, grupa 6
każdy poniedziałek, 8:00 - 20:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Jowita Drohojowska, Maria Dziurowicz, Robert Machowski, Adam Rostański, Bogdan Żogała
8:00
ćwiczenia terenowe, grupa 5
każdy poniedziałek, 8:00 - 20:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Jowita Drohojowska, Maria Dziurowicz, Barbara Fojcik, Robert Machowski, Bogdan Żogała
8:00
ćwiczenia terenowe, grupa 4
każdy poniedziałek, 8:00 - 20:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Damian Absalon, Jerzy Cabała, Jowita Drohojowska, Maria Dziurowicz, Jacek Gorczyca, Agnieszka Nowińska, Andrzej Urbisz
8:00
ćwiczenia terenowe, grupa 3
każdy poniedziałek, 8:00 - 20:00
Damian Absalon, Jerzy Cabała, Jowita Drohojowska, Maria Dziurowicz, Jacek Gorczyca, Agnieszka Nowińska, Andrzej Urbisz,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Jowita Drohojowska, Maria Dziurowicz, Robert Machowski, Alina Urbisz
8:00
ćwiczenia terenowe, grupa 2
każdy poniedziałek, 8:00 - 20:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Jowita Drohojowska, Maria Dziurowicz, Paweł Kwiatkowski, Robert Machowski, Jolanta Pierwoła
8:00
ćwiczenia terenowe, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 20:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Wtorek
Maria Dziurowicz, Paweł Kwiatkowski, Tadeusz Molenda, Marcin Walczak, Bogdan Żogała
8:00
ćwiczenia terenowe, grupa 6
każdy wtorek, 8:00 - 20:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Jowita Drohojowska, Maria Dziurowicz, Robert Machowski, Adam Rostański, Bogdan Żogała
8:00
ćwiczenia terenowe, grupa 5
każdy wtorek, 8:00 - 20:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Jowita Drohojowska, Maria Dziurowicz, Barbara Fojcik, Robert Machowski, Bogdan Żogała
8:00
ćwiczenia terenowe, grupa 4
każdy wtorek, 8:00 - 20:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Damian Absalon, Jerzy Cabała, Jowita Drohojowska, Maria Dziurowicz, Jacek Gorczyca, Agnieszka Nowińska, Andrzej Urbisz
8:00
ćwiczenia terenowe, grupa 3
każdy wtorek, 8:00 - 20:00
Damian Absalon, Jerzy Cabała, Jowita Drohojowska, Maria Dziurowicz, Jacek Gorczyca, Agnieszka Nowińska, Andrzej Urbisz,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Jowita Drohojowska, Maria Dziurowicz, Robert Machowski, Alina Urbisz
8:00
ćwiczenia terenowe, grupa 2
każdy wtorek, 8:00 - 20:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Jowita Drohojowska, Maria Dziurowicz, Paweł Kwiatkowski, Robert Machowski, Jolanta Pierwoła
8:00
ćwiczenia terenowe, grupa 1
każdy wtorek, 8:00 - 20:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Środa
Maria Dziurowicz, Paweł Kwiatkowski, Tadeusz Molenda, Marcin Walczak, Bogdan Żogała
8:00
ćwiczenia terenowe, grupa 6
każda środa, 8:00 - 14:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Jowita Drohojowska, Maria Dziurowicz, Robert Machowski, Adam Rostański, Bogdan Żogała
8:00
ćwiczenia terenowe, grupa 5
każda środa, 8:00 - 14:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Jowita Drohojowska, Maria Dziurowicz, Barbara Fojcik, Robert Machowski, Bogdan Żogała
8:00
ćwiczenia terenowe, grupa 4
każda środa, 8:00 - 14:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Damian Absalon, Jerzy Cabała, Jowita Drohojowska, Maria Dziurowicz, Jacek Gorczyca, Agnieszka Nowińska, Andrzej Urbisz
8:00
ćwiczenia terenowe, grupa 3
każda środa, 8:00 - 14:00
Damian Absalon, Jerzy Cabała, Jowita Drohojowska, Maria Dziurowicz, Jacek Gorczyca, Agnieszka Nowińska, Andrzej Urbisz,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Jowita Drohojowska, Maria Dziurowicz, Robert Machowski, Alina Urbisz
8:00
ćwiczenia terenowe, grupa 2
każda środa, 8:00 - 14:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Jowita Drohojowska, Maria Dziurowicz, Paweł Kwiatkowski, Robert Machowski, Jolanta Pierwoła
8:00
ćwiczenia terenowe, grupa 1
każda środa, 8:00 - 14:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Czwartek
Maria Dziurowicz, Paweł Kwiatkowski, Tadeusz Molenda, Marcin Walczak, Bogdan Żogała
8:00
ćwiczenia terenowe, grupa 6
każdy czwartek, 8:00 - 14:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Jowita Drohojowska, Maria Dziurowicz, Robert Machowski, Adam Rostański, Bogdan Żogała
8:00
ćwiczenia terenowe, grupa 5
każdy czwartek, 8:00 - 14:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Jowita Drohojowska, Maria Dziurowicz, Barbara Fojcik, Robert Machowski, Bogdan Żogała
8:00
ćwiczenia terenowe, grupa 4
każdy czwartek, 8:00 - 14:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Damian Absalon, Jerzy Cabała, Jowita Drohojowska, Maria Dziurowicz, Jacek Gorczyca, Agnieszka Nowińska, Andrzej Urbisz
8:00
ćwiczenia terenowe, grupa 3
każdy czwartek, 8:00 - 14:00
Damian Absalon, Jerzy Cabała, Jowita Drohojowska, Maria Dziurowicz, Jacek Gorczyca, Agnieszka Nowińska, Andrzej Urbisz,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Jowita Drohojowska, Maria Dziurowicz, Robert Machowski, Alina Urbisz
8:00
ćwiczenia terenowe, grupa 2
każdy czwartek, 8:00 - 14:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Jowita Drohojowska, Maria Dziurowicz, Paweł Kwiatkowski, Robert Machowski, Jolanta Pierwoła
8:00
ćwiczenia terenowe, grupa 1
każdy czwartek, 8:00 - 14:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Piątek
Maria Dziurowicz, Paweł Kwiatkowski, Tadeusz Molenda, Marcin Walczak, Bogdan Żogała
8:00
ćwiczenia terenowe, grupa 6
każdy piątek, 8:00 - 14:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Jowita Drohojowska, Maria Dziurowicz, Robert Machowski, Adam Rostański, Bogdan Żogała
8:00
ćwiczenia terenowe, grupa 5
każdy piątek, 8:00 - 14:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Jowita Drohojowska, Maria Dziurowicz, Barbara Fojcik, Robert Machowski, Bogdan Żogała
8:00
ćwiczenia terenowe, grupa 4
każdy piątek, 8:00 - 14:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Damian Absalon, Jerzy Cabała, Jowita Drohojowska, Maria Dziurowicz, Jacek Gorczyca, Agnieszka Nowińska, Andrzej Urbisz
8:00
ćwiczenia terenowe, grupa 3
każdy piątek, 8:00 - 14:00
Damian Absalon, Jerzy Cabała, Jowita Drohojowska, Maria Dziurowicz, Jacek Gorczyca, Agnieszka Nowińska, Andrzej Urbisz,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Jowita Drohojowska, Maria Dziurowicz, Robert Machowski, Alina Urbisz
8:00
ćwiczenia terenowe, grupa 2
każdy piątek, 8:00 - 14:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Jowita Drohojowska, Maria Dziurowicz, Paweł Kwiatkowski, Robert Machowski, Jolanta Pierwoła
8:00
ćwiczenia terenowe, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 14:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Zdalny