Plan zajęć przedmiotu Filogenetyka i taksonomia roślin i zwierząt dla BOE [W2-S2BI19-2BL-11] semestr zimowy 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Jacek Gorczyca, Jagna Karcz, Adam Rostański
8:30
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Sala 126 (AULA), budynek nr KT-12
Wtorek
Środa
Czwartek
Jacek Gorczyca, Jagna Karcz, Adam Rostański
11:30
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 126 (AULA), budynek nr KT-12
Piątek
Jolanta Brożek, Katarzyna Bzdęga, Teresa Nowak
8:30
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 8:30 - 13:00
Sala B-206 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Jolanta Brożek, Katarzyna Bzdęga, Teresa Nowak
8:30
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 8:30 - 13:00
Sala B-205 (PRAC. KOMP.), budynek nr KT-05
Jolanta Brożek, Katarzyna Bzdęga, Teresa Nowak
8:30
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 8:30 - 13:00
Sala sale KZ, budynek nr KT-12
Jolanta Brożek, Agnieszka Bugaj-Nawrocka, Katarzyna Bzdęga, Teresa Nowak, Łukasz Strzeleczek, Mariusz Wierzgoń
13:45
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 13:45 - 18:00
Jolanta Brożek, Agnieszka Bugaj-Nawrocka, Katarzyna Bzdęga, Teresa Nowak, Łukasz Strzeleczek, Mariusz Wierzgoń,
Sala sale KZ, budynek nr KT-12
Jolanta Brożek, Agnieszka Bugaj-Nawrocka, Katarzyna Bzdęga, Teresa Nowak, Łukasz Strzeleczek, Mariusz Wierzgoń
13:45
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 13:45 - 18:00
Jolanta Brożek, Agnieszka Bugaj-Nawrocka, Katarzyna Bzdęga, Teresa Nowak, Łukasz Strzeleczek, Mariusz Wierzgoń,
Sala B-206 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Jolanta Brożek, Agnieszka Bugaj-Nawrocka, Katarzyna Bzdęga, Teresa Nowak, Łukasz Strzeleczek, Mariusz Wierzgoń
13:45
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 13:45 - 18:00
Jolanta Brożek, Agnieszka Bugaj-Nawrocka, Katarzyna Bzdęga, Teresa Nowak, Łukasz Strzeleczek, Mariusz Wierzgoń,
Sala B-205 (PRAC. KOMP.), budynek nr KT-05
Jolanta Brożek, Agnieszka Bugaj-Nawrocka, Katarzyna Bzdęga, Teresa Nowak
13:45
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 13:45 - 18:00
Sala B-206 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Jolanta Brożek, Agnieszka Bugaj-Nawrocka, Katarzyna Bzdęga, Teresa Nowak
13:45
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 13:45 - 18:00
Sala B-205 (PRAC. KOMP.), budynek nr KT-05
Jolanta Brożek, Agnieszka Bugaj-Nawrocka, Katarzyna Bzdęga, Teresa Nowak
13:45
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 13:45 - 18:00
Sala sale KZ, budynek nr KT-12
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: