Plan zajęć przedmiotu Pracownia dyplomowa II [W2-S2BT19-2BT-04A] semestr letni 2020/2021
- semestr letni 2023/2024
- semestr letni 2022/2023
- semestr letni 2021/2022
- semestr letni 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Eugeniusz Małkowski, Małgorzata Rudnicka
13:45
Laboratorium, grupa 26
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Siemieniuk
13:45
Laboratorium, grupa 25
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Bożena Nowak
13:45
Laboratorium, grupa 24
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Ariel Marchlewicz
13:45
Laboratorium, grupa 23
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Marta Sawadro
13:45
Laboratorium, grupa 22
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Piotr Siupka
13:45
Laboratorium, grupa 21
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Waldemar Karcz, Eugeniusz Małkowski
13:45
Laboratorium, grupa 20
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Magdalena Kowalska
13:45
Laboratorium, grupa 19
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Elżbieta Szulińska
13:45
Laboratorium, grupa 18
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agata Nicewicz
13:45
Laboratorium, grupa 17
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Eugeniusz Małkowski, Krzysztof Sitko
13:45
Laboratorium, grupa 16
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Katarzyna Nowak, Iwona Szarejko
13:45
Laboratorium, grupa 15
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Nowak
13:45
Laboratorium, grupa 14
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Maria Augustyniak, Reyhaneh Seyed Alian
13:45
Laboratorium, grupa 13
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Magdalena Kowalska
13:45
Laboratorium, grupa 12
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Janiak, Iwona Szarejko
13:45
Laboratorium, grupa 11
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Magdalena Pacwa-Płociniczak
13:45
Laboratorium, grupa 10
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Iwona Szarejko, Barbara Wójcikowska
13:45
Laboratorium, grupa 9
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Katarzyna Hupert-Kocurek
13:45
Laboratorium, grupa 8
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Tomasz Płociniczak
13:45
Laboratorium, grupa 7
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agata Daszkowska-Golec, Małgorzata Gaj
13:45
Laboratorium, grupa 6
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Grażyna Wilczek
13:45
Laboratorium, grupa 5
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Magdalena Noszczyńska
13:45
Laboratorium, grupa 4
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Sławomir Sułowicz
13:45
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Katarzyna Kasperkiewicz
13:45
Laboratorium, grupa 2
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Magdalena Kowalska
13:45
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Zdalny