Plan zajęć przedmiotu Pracownia dyplomowa II [W2-S2BT19-2BT-04A] semestr letni 2021/2022
- semestr letni 2023/2024
- semestr letni 2022/2023
- semestr letni 2021/2022
- semestr letni 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Edyta Sierka
13:45
Laboratorium, grupa 29
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala B-101 (SALA SEM.), budynek nr KT-05
Agata Nicewicz
13:45
Laboratorium, grupa 28
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Agnieszka Babczyńska
13:45
Laboratorium, grupa 27
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Agnieszka Siemieniuk
13:45
Laboratorium, grupa 26
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala sale KFR, budynek nr KT-05
Mariusz Kanturski
13:45
Laboratorium, grupa 25
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala sale KZ, budynek nr KT-12
Agnieszka Nowak
13:45
Laboratorium, grupa 24
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Agnieszka Janiak
13:45
Laboratorium, grupa 23
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala sale KG, budynek nr KT-05
Elżbieta Szulińska
13:45
Laboratorium, grupa 22
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Marta Dziewięcka
13:45
Laboratorium, grupa 21
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Małgorzata Pawlik
13:45
Laboratorium, grupa 20
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Katarzyna Kasperkiewicz
13:45
Laboratorium, grupa 19
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Andrzej Woźnica
13:45
Laboratorium, grupa 18
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Monika Tarnawska
13:45
Laboratorium, grupa 17
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Ariel Marchlewicz, Danuta Wojcieszyńska
13:45
Laboratorium, grupa 16
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Małgorzata Gaj, Barbara Wójcikowska
13:45
Laboratorium, grupa 15
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala sale KG, budynek nr KT-05
Małgorzata Gaj, Katarzyna Nowak
13:45
Laboratorium, grupa 14
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala sale KG, budynek nr KT-05
Iwona Szarejko, Miriam Szurman-Zubrzycka
13:45
Laboratorium, grupa 13
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala sale KG, budynek nr KT-05
Małgorzata Gaj, Anna Wójcik
13:45
Laboratorium, grupa 12
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala sale KG, budynek nr KT-05
Alina Kafel
13:45
Laboratorium, grupa 11
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Eugeniusz Małkowski, Mariusz Pietruszka
13:45
Laboratorium, grupa 10
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala sale KFR, budynek nr KT-05
Krzysztof Sitko
13:45
Laboratorium, grupa 9
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala sale KFR, budynek nr KT-05
Daria Chlebek, Katarzyna Hupert-Kocurek
13:45
Laboratorium, grupa 8
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Monika Malicka, Magdalena Noszczyńska, Piotr Siupka
13:45
Laboratorium, grupa 7
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Grażyna Wilczek
13:45
Laboratorium, grupa 6
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Monika Tarnawska
13:45
Laboratorium, grupa 5
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Tomasz Płociniczak
13:45
Laboratorium, grupa 4
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Magdalena Pacwa-Płociniczak
13:45
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Sławomir Sułowicz
13:45
Laboratorium, grupa 2
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Anna Markowicz
13:45
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: