Plan zajęć przedmiotu Seminarium dyplomowe I [W2-S2BT19-2BT-07A] semestr zimowy 2020/2021
- semestr zimowy 2023/2024
- semestr zimowy 2022/2023
- semestr zimowy 2021/2022
- semestr zimowy 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Waldemar Karcz
13:45
Laboratorium, grupa 27
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Waldemar Karcz
13:45
Laboratorium, grupa 26
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Mrozik
13:45
Laboratorium, grupa 25
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Mrozik
13:45
Laboratorium, grupa 24
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Mrozik
13:45
Laboratorium, grupa 23
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Mirosław Nakonieczny
13:45
Laboratorium, grupa 22
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Zofia Piotrowska-Seget
13:45
Laboratorium, grupa 21
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Waldemar Karcz
13:45
Laboratorium, grupa 20
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Izabela Poprawa
13:45
Laboratorium, grupa 19
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Mirosław Nakonieczny
13:45
Laboratorium, grupa 18
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Mirosław Nakonieczny
13:45
Laboratorium, grupa 17
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Waldemar Karcz
13:45
Laboratorium, grupa 16
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Iwona Szarejko
13:45
Laboratorium, grupa 15
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Mrozik
13:45
Laboratorium, grupa 14
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Mirosław Nakonieczny
13:45
Laboratorium, grupa 13
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Izabela Poprawa
13:45
Laboratorium, grupa 12
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Iwona Szarejko
13:45
Laboratorium, grupa 11
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Zofia Piotrowska-Seget
13:45
Laboratorium, grupa 10
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Iwona Szarejko
13:45
Laboratorium, grupa 9
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Mrozik
13:45
Laboratorium, grupa 8
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Zofia Piotrowska-Seget
13:45
Laboratorium, grupa 7
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Iwona Szarejko
13:45
Laboratorium, grupa 6
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Mirosław Nakonieczny
13:45
Laboratorium, grupa 5
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Zofia Piotrowska-Seget
13:45
Laboratorium, grupa 4
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Zofia Piotrowska-Seget
13:45
Laboratorium, grupa 3
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Zofia Piotrowska-Seget
13:45
Laboratorium, grupa 2
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Izabela Poprawa
13:45
Laboratorium, grupa 1
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Czwartek
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: