Plan zajęć przedmiotu Seminarium dyplomowe II [W2-S2BT19-2BT-08A] semestr letni 2020/2021
- semestr letni 2023/2024
- semestr letni 2022/2023
- semestr letni 2021/2022
- semestr letni 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Agnieszka Mrozik
10:30
Laboratorium, grupa 24
każdy czwartek, 10:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Waldemar Karcz
11:30
Laboratorium, grupa 26
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Waldemar Karcz
11:30
Laboratorium, grupa 25
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Mrozik
11:30
Laboratorium, grupa 23
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Mirosław Nakonieczny
11:30
Laboratorium, grupa 22
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Zofia Piotrowska-Seget
11:30
Laboratorium, grupa 21
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Waldemar Karcz
11:30
Laboratorium, grupa 20
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Izabela Poprawa
11:30
Laboratorium, grupa 19
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Mirosław Nakonieczny
11:30
Laboratorium, grupa 18
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Mirosław Nakonieczny
11:30
Laboratorium, grupa 17
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Waldemar Karcz
11:30
Laboratorium, grupa 16
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Mrozik
11:30
Laboratorium, grupa 14
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Mirosław Nakonieczny
11:30
Laboratorium, grupa 13
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Izabela Poprawa
11:30
Laboratorium, grupa 12
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Iwona Szarejko
11:30
Laboratorium, grupa 11
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Zofia Piotrowska-Seget
11:30
Laboratorium, grupa 10
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Iwona Szarejko
11:30
Laboratorium, grupa 9
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Mrozik
11:30
Laboratorium, grupa 8
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Zofia Piotrowska-Seget
11:30
Laboratorium, grupa 7
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Iwona Szarejko
11:30
Laboratorium, grupa 6
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Mirosław Nakonieczny
11:30
Laboratorium, grupa 5
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Zofia Piotrowska-Seget
11:30
Laboratorium, grupa 4
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Zofia Piotrowska-Seget
11:30
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Zofia Piotrowska-Seget
11:30
Laboratorium, grupa 2
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Izabela Poprawa
11:30
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Piątek
Iwona Szarejko
11:30
Laboratorium, grupa 15
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Zdalny