Plan zajęć przedmiotu Seminarium dyplomowe II [W2-S2BT19-2BT-08A] semestr letni 2021/2022
- semestr letni 2023/2024
- semestr letni 2022/2023
- semestr letni 2021/2022
- semestr letni 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Iwona Szarejko
9:45
seminarium, grupa 23
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Iwona Szarejko
9:45
seminarium, grupa 15
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Iwona Szarejko
9:45
seminarium, grupa 14
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Iwona Szarejko
9:45
seminarium, grupa 13
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Iwona Szarejko
9:45
seminarium, grupa 12
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Edyta Sierka
11:30
seminarium, grupa 29
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala B-101 (SALA SEM.), budynek nr KT-05
Agata Nicewicz
11:30
seminarium, grupa 28
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Agnieszka Babczyńska
11:30
seminarium, grupa 27
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Waldemar Karcz
11:30
seminarium, grupa 26
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala sale KFR, budynek nr KT-05
Aleksander Herczek
11:30
seminarium, grupa 25
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala sale KZ, budynek nr KT-12
Agnieszka Mrozik
11:30
seminarium, grupa 24
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Elżbieta Szulińska
11:30
seminarium, grupa 22
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Marta Dziewięcka
11:30
seminarium, grupa 21
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Zofia Piotrowska-Seget
11:30
seminarium, grupa 20
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Zofia Piotrowska-Seget
11:30
seminarium, grupa 19
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Agnieszka Mrozik
11:30
seminarium, grupa 18
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Monika Tarnawska
11:30
seminarium, grupa 17
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Agnieszka Mrozik
11:30
seminarium, grupa 16
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Alina Kafel
11:30
seminarium, grupa 11
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Waldemar Karcz
11:30
seminarium, grupa 10
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala sale KFR, budynek nr KT-05
Waldemar Karcz
11:30
seminarium, grupa 9
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala sale KFR, budynek nr KT-05
Agnieszka Mrozik
11:30
seminarium, grupa 8
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Zofia Piotrowska-Seget
11:30
seminarium, grupa 7
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Grażyna Wilczek
11:30
seminarium, grupa 6
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Maria Augustyniak
11:30
seminarium, grupa 5
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Zofia Piotrowska-Seget
11:30
seminarium, grupa 4
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Zofia Piotrowska-Seget
11:30
seminarium, grupa 3
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Zofia Piotrowska-Seget
11:30
seminarium, grupa 2
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Zofia Piotrowska-Seget
11:30
seminarium, grupa 1
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: