Plan zajęć przedmiotu Seminarium dyplomowe III [W2-S2BT19-2BT-09A] semestr zimowy 2021/2022
- semestr zimowy 2023/2024
- semestr zimowy 2022/2023
- semestr zimowy 2021/2022
Ustawienia planu
Poniedziałek
Zofia Piotrowska-Seget
9:45
seminarium, grupa 21
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Zofia Piotrowska-Seget
9:45
seminarium, grupa 10
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Zofia Piotrowska-Seget
9:45
seminarium, grupa 7
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Zofia Piotrowska-Seget
9:45
seminarium, grupa 4
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Zofia Piotrowska-Seget
9:45
seminarium, grupa 3
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Zofia Piotrowska-Seget
9:45
seminarium, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Wtorek
Środa
Czwartek
Eugeniusz Małkowski
8:00
seminarium, grupa 26
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala sale KFR, budynek nr KT-05
Eugeniusz Małkowski
8:00
seminarium, grupa 25
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala sale KFR, budynek nr KT-05
Danuta Wojcieszyńska
8:00
seminarium, grupa 24
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Danuta Wojcieszyńska
8:00
seminarium, grupa 23
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Marta Sawadro
8:00
seminarium, grupa 22
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Eugeniusz Małkowski
8:00
seminarium, grupa 20
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala sale KFR, budynek nr KT-05
Piotr Świątek
8:00
seminarium, grupa 19
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala sale KH, budynek nr KT-12
Elżbieta Szulińska
8:00
seminarium, grupa 18
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Agata Nicewicz
8:00
seminarium, grupa 17
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Eugeniusz Małkowski
8:00
seminarium, grupa 16
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala sale KFR, budynek nr KT-05
Iwona Szarejko
8:00
seminarium, grupa 15
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala sale KG, budynek nr KT-05
Danuta Wojcieszyńska
8:00
seminarium, grupa 14
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Maria Augustyniak
8:00
seminarium, grupa 13
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Piotr Świątek
8:00
seminarium, grupa 12
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Iwona Szarejko
8:00
seminarium, grupa 11
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala sale KG, budynek nr KT-05
Iwona Szarejko
8:00
seminarium, grupa 9
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala sale KG, budynek nr KT-05
Danuta Wojcieszyńska
8:00
seminarium, grupa 8
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Iwona Szarejko, Miriam Szurman-Zubrzycka
8:00
seminarium, grupa 6
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala sale KG, budynek nr KT-05
Grażyna Wilczek
8:00
seminarium, grupa 5
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Piotr Świątek
8:00
seminarium, grupa 1
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: