Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Seminarium dyplomowe III [W2-S2BT19-2BT-09A] semestr zimowy 2021/2022

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Zofia Piotrowska-Seget
9:45 seminarium, grupa 21 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala sale KM, budynek nr KT-05
Zofia Piotrowska-Seget
9:45 seminarium, grupa 10 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Zofia Piotrowska-Seget
9:45 seminarium, grupa 7 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Zofia Piotrowska-Seget
9:45 seminarium, grupa 4 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Zofia Piotrowska-Seget
9:45 seminarium, grupa 3 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Zofia Piotrowska-Seget
9:45 seminarium, grupa 2 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05

Wtorek

Środa

Czwartek

Eugeniusz Małkowski
8:00 seminarium, grupa 26 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala sale KFR, budynek nr KT-05
Eugeniusz Małkowski
8:00 seminarium, grupa 25 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala sale KFR, budynek nr KT-05
Danuta Wojcieszyńska
8:00 seminarium, grupa 24 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala sale KB, budynek nr KT-05
Danuta Wojcieszyńska
8:00 seminarium, grupa 23 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala sale KB, budynek nr KT-05
Marta Sawadro
8:00 seminarium, grupa 22 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Eugeniusz Małkowski
8:00 seminarium, grupa 20 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala sale KFR, budynek nr KT-05
Piotr Świątek
8:00 seminarium, grupa 19 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala sale KH, budynek nr KT-12
Elżbieta Szulińska
8:00 seminarium, grupa 18 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Agata Nicewicz
8:00 seminarium, grupa 17 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Eugeniusz Małkowski
8:00 seminarium, grupa 16 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala sale KFR, budynek nr KT-05
Iwona Szarejko
8:00 seminarium, grupa 15 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala sale KG, budynek nr KT-05
Danuta Wojcieszyńska
8:00 seminarium, grupa 14 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala sale KB, budynek nr KT-05
Maria Augustyniak
8:00 seminarium, grupa 13 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Piotr Świątek
8:00 seminarium, grupa 12 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Iwona Szarejko
8:00 seminarium, grupa 11 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala sale KG, budynek nr KT-05
Iwona Szarejko
8:00 seminarium, grupa 9 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala sale KG, budynek nr KT-05
Danuta Wojcieszyńska
8:00 seminarium, grupa 8 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala sale KB, budynek nr KT-05
Iwona Szarejko, Miriam Szurman-Zubrzycka
8:00 seminarium, grupa 6 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala sale KG, budynek nr KT-05
Grażyna Wilczek
8:00 seminarium, grupa 5 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Piotr Świątek
8:00 seminarium, grupa 1 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12

Piątek

kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-3 (2024-06-10)