Plan zajęć przedmiotu Seminarium dyplomowe IV [W2-S2BT19-2BT-10A] semestr letni 2021/2022
- semestr letni 2023/2024
- semestr letni 2022/2023
- semestr letni 2021/2022
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Eugeniusz Małkowski
9:45
seminarium, grupa 26
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala sale KFR, budynek nr KT-05
Eugeniusz Małkowski
9:45
seminarium, grupa 25
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala sale KFR, budynek nr KT-05
Agnieszka Mrozik
9:45
seminarium, grupa 24
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Agnieszka Mrozik
9:45
seminarium, grupa 23
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Marta Sawadro
9:45
seminarium, grupa 22
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Tomasz Płociniczak
9:45
seminarium, grupa 21
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Eugeniusz Małkowski
9:45
seminarium, grupa 20
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala sale KFR, budynek nr KT-05
Piotr Świątek
9:45
seminarium, grupa 19
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala sale KH, budynek nr KT-12
Elżbieta Szulińska
9:45
seminarium, grupa 18
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Agata Nicewicz
9:45
seminarium, grupa 17
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Eugeniusz Małkowski
9:45
seminarium, grupa 16
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala sale KFR, budynek nr KT-05
Iwona Szarejko
9:45
seminarium, grupa 15
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Agnieszka Mrozik
9:45
seminarium, grupa 14
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Maria Augustyniak
9:45
seminarium, grupa 13
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Piotr Świątek
9:45
seminarium, grupa 12
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Iwona Szarejko
9:45
seminarium, grupa 11
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Tomasz Płociniczak
9:45
seminarium, grupa 10
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Iwona Szarejko
9:45
seminarium, grupa 9
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Agnieszka Mrozik
9:45
seminarium, grupa 8
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Tomasz Płociniczak
9:45
seminarium, grupa 7
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Iwona Szarejko
9:45
seminarium, grupa 6
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Grażyna Wilczek
9:45
seminarium, grupa 5
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Tomasz Płociniczak
9:45
seminarium, grupa 4
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Tomasz Płociniczak
9:45
seminarium, grupa 3
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Tomasz Płociniczak
9:45
seminarium, grupa 2
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Piotr Świątek
9:45
seminarium, grupa 1
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Środa
Czwartek
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: