Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Przygotowanie praktyk [W3-SO-OZ-S1-PP] semestr letni 2023/2024

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Tomasz Nawrocki
raz na dwa tygodnie - parzyste13:45 Laboratorium, grupa 2 co druga środa (parzyste), 13:45 - 15:15 Sala 30, budynek nr KT-09
Tomasz Nawrocki
raz na dwa tygodnie - parzyste15:30 Laboratorium, grupa 1 co druga środa (parzyste), 15:30 - 17:00 Sala 30, budynek nr KT-09

Czwartek

Piątek

Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)

kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.3.0-2 (2024-04-26)