Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Podstawy chemii A [W4-CH-S1-1-PC] semestr zimowy 2019/2020

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Marzena Podgórna
8:45 Konwersatorium, grupa 3 każda środa, 8:45 - 9:30 Sala 72, budynek nr KT-03
Aleksandra Fabiańczyk, Sonia Kotowicz
9:45 Laboratorium, grupa 6 każda środa, 9:45 - 12:45 Sala 59B, budynek nr KT-03
Agnieszka Fulczyk, Sławomir Kula, Eliza Łata
9:45 Laboratorium, grupa 5 każda środa, 9:45 - 12:45 Sala 59A, budynek nr KT-03
Marzena Podgórna
10:30 Konwersatorium, grupa 2 każda środa, 10:30 - 11:15 Sala 72, budynek nr KT-03
Marzena Podgórna
11:45 Konwersatorium, grupa 4 każda środa, 11:45 - 12:30 Sala 12, budynek nr KT-03
Marzena Podgórna
12:45 Konwersatorium, grupa 1 każda środa, 12:45 - 13:30 Sala 12, budynek nr KT-03
Marzena Dzida, Barbara Machura
13:45 Wykład, grupa 1 każda środa, 13:45 - 15:15 Sala 73, budynek nr KT-03
Łukasz Pieszczek
15:15 Laboratorium, grupa 4 każda środa, 15:15 - 17:30 Sala 59B, budynek nr KT-03
Agnieszka Fulczyk, Sławomir Kula
15:30 Laboratorium, grupa 3 każda środa, 15:30 - 18:30 Sala 59A, budynek nr KT-03

Czwartek

Piątek

Katarzyna Choroba
8:00 Laboratorium, grupa 8 każdy piątek, 8:00 - 11:00 Sala 59B, budynek nr KT-03
Karolina Bujak, Sonia Kotowicz
8:00 Laboratorium, grupa 7 każdy piątek, 8:00 - 11:00 Sala 59A, budynek nr KT-03
Marzena Podgórna
8:00 Ćwiczenia, grupa 1 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 72, budynek nr KT-03
Marzena Podgórna
9:45 Ćwiczenia, grupa 2 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala 72, budynek nr KT-03
Marzena Podgórna
11:30 Ćwiczenia, grupa 4 każdy piątek, 11:30 - 13:00 Sala 72, budynek nr KT-03
Katarzyna Choroba, Eliza Łata, Jakub Wantulok
11:30 Laboratorium, grupa 2 każdy piątek, 11:30 - 14:30 Sala 59B, budynek nr KT-03
Jacek Nycz, Jakub Wantulok
11:30 Laboratorium, grupa 1 każdy piątek, 11:30 - 14:30 Sala 59A, budynek nr KT-03
Marzena Podgórna
13:45 Ćwiczenia, grupa 3 każdy piątek, 13:45 - 15:15 Sala 72, budynek nr KT-03
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-3 (2024-06-10)