Przedmiot:
|
Pracownia magisterska 2 [W2-GS-S2-147]
|
Zajęcia:
|
semestr letni 2021/2022 [2021/2022L]
(zakończony)
Laboratorium
[L],
grupa nr 3
[pozostałe grupy]
|
Termin i miejsce:
Podana informacja o terminie jest orientacyjna. W celu uzyskania pewnej informacji obejrzyj kalendarz roku akademickiego lub skontaktuj się z wykładowcą (nieregularności zdarzają się przede wszystkim w przypadku zajęć odbywających się rzadziej niż co tydzień).
|
wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:30
sala 001
Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)
jaki jest adres?
|
Terminy najbliższych spotkań:
Daty odbywania się zajęć grupy. Prezentują informacje na podstawie zdefiniowanych w USOS terminów oraz spotkań. Kliknij w datę by zobaczyć tygodniowy plan z zaznaczonym spotkaniem.
|
Wszystkie zajęcia tej grupy już się odbyły - pokaż terminy wszystkich spotkań.
Data i miejsce | Prowadzący |
2022-02-23 08:00 : 09:30
sala 001
Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60) |
|
2022-03-02 08:00 : 09:30
sala 001
Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60) |
|
2022-03-09 08:00 : 09:30
sala 001
Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60) |
|
2022-03-16 08:00 : 09:30
sala 001
Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60) |
|
2022-03-23 08:00 : 09:30
sala 001
Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60) |
|
2022-03-30 08:00 : 09:30
sala 001
Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60) |
|
2022-04-06 08:00 : 09:30
sala 001
Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60) |
|
2022-04-13 08:00 : 09:30
sala 001
Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60) |
|
2022-04-20 08:00 : 09:30
sala 001
Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60) |
|
2022-04-27 08:00 : 09:30
sala 001
Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60) |
|
2022-05-04 08:00 : 09:30
sala 001
Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60) |
|
2022-05-11 08:00 : 09:30
sala 001
Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60) |
|
2022-05-18 08:00 : 09:30
sala 001
Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60) |
|
2022-05-25 08:00 : 09:30
sala 001
Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60) |
|
2022-06-01 08:00 : 09:30
sala 001
Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60) |
|
2022-06-08 08:00 : 09:30
sala 001
Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60) |
|
2022-06-15 08:00 : 09:30
sala 001
Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60) |
|
2022-06-22 08:00 : 09:30
sala 001
Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60) |
|
2022-06-29 08:00 : 09:30
sala 001
Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60) |
|
2022-07-06 08:00 : 09:30
sala 001
Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60) |
|
2022-07-13 08:00 : 09:30
sala 001
Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60) |
|
2022-07-20 08:00 : 09:30
sala 001
Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60) |
|
2022-07-27 08:00 : 09:30
sala 001
Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60) |
|
2022-08-03 08:00 : 09:30
sala 001
Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60) |
|
2022-08-10 08:00 : 09:30
sala 001
Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60) |
|
2022-08-17 08:00 : 09:30
sala 001
Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60) |
|
2022-08-24 08:00 : 09:30
sala 001
Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60) |
|
2022-08-31 08:00 : 09:30
sala 001
Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60) |
|
2022-09-07 08:00 : 09:30
sala 001
Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60) |
|
2022-09-14 08:00 : 09:30
sala 001
Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60) |
|
2022-09-21 08:00 : 09:30
sala 001
Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60) |
|
2022-09-28 08:00 : 09:30
sala 001
Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60) |
|
|
Liczba osób w grupie:
|
6
|
Limit miejsc:
|
6
|
Zaliczenie:
|
Zaliczenie na ocenę |
Prowadzący:
|
Sabina Jakóbczyk-Karpierz, Iwona Jelonek, Jacek Różkowski, Sławomir Sitek, Piotr Siwek, Marek Sołtysiak, Andrzej Witkowski |
Literatura:
|
jak w sekcji wyżej
|
Zakres tematów:
|
jak w sekcji wyżej
|
Metody dydaktyczne:
|
jak w sekcji wyżej
|
Metody i kryteria oceniania:
|
jak w sekcji wyżej
|
Uwagi:
|
3 sem. geologii stosowanej, HiGI /studia II stopnia/
|