Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

zobacz inne jednostki

Wydział Informatyki i Nauki o Materiałach 08

To jest lista aktywnych rejestracji odbywających się we wskazanej jednostce. Zaloguj się, aby zobaczyć odnośniki do stron związanych z konkretnymi turami rejestracji.

Wykłady monograficzne wspólne dla wszystkich specjalności - 6 sem. informatyki /niestacj. II st./ 08-N1IN-WM6-14/15L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2014-06-25 20:00 - 2014-06-30 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
1
Niezalogowany
...
zakończona
2014-09-23 17:00 - 2014-09-28 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
1
Niezalogowany

Przedmioty z inżynierii biomedycznej do wyboru - 6 sem. inż. biomedycznej /st. I stopnia/ 08-S1IB-IBDW6-16/17L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2017-03-15 16:00 - 2017-03-31 23:55
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
1
Niezalogowany
...
zakończona
2017-04-13 16:00 - 2017-04-30 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
1
Niezalogowany
zakończona
2017-06-08 08:00 - 2017-06-11 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
III tura rejestracji
1
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe - 2 sem. inżynieri biomedycznej - informatyka medyczna /stacj. I stopnia/ 08-S1IB-IM2-16/17L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2017-03-15 16:00 - 2017-03-31 23:55
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
zakończona
2017-04-13 16:00 - 2017-04-30 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany
...
zakończona
2017-06-08 08:00 - 2017-06-11 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
III tura rejestracji
Niezalogowany

Przedmioty obowiązkowe - 4 sem. inżynierii biomedycznej - informatyka medyczna /stacj. I stopnia/ 08-S1IB-IM4-16/17L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2017-03-15 16:00 - 2017-03-31 23:55
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
...
zakończona
2017-04-13 16:00 - 2017-04-30 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany
zakończona
2017-06-08 08:00 - 2017-06-11 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
III tura rejestracji
Niezalogowany
...

Przedmioty z laboratorium do wyboru - 6 sem. inż. biomedycznej /st. I stopnia/ 08-S1IB-LDW6-16/17L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2017-03-15 16:00 - 2017-03-31 23:55
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
1
Niezalogowany
zakończona
2017-04-13 16:00 - 2017-04-30 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
1
Niezalogowany
...
zakończona
2017-06-08 08:00 - 2017-06-11 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
III tura rejestracji
1
Niezalogowany

Przedmioty specjalizacyjne - 6 sem. inż. biomedycznej - mechatronika biomedyczna /st. I stopnia/ 08-S1IB-MB6-16/17L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2017-03-15 16:00 - 2017-03-31 23:55
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
...
zakończona
2017-04-13 16:00 - 2017-04-30 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany
zakończona
2017-06-08 08:00 - 2017-06-11 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
III tura rejestracji
Niezalogowany
...

Przedmioty specjalizacyjne - 6 sem. inżynierii biomedycznej - obrazowanie medyczne /st. I stopnia/ 08-S1IB-OM6-16/17L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2017-03-15 16:00 - 2017-03-31 23:55
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
zakończona
2017-04-13 16:00 - 2017-04-30 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany
...
zakończona
2017-06-08 08:00 - 2017-06-11 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
III tura rejestracji
Niezalogowany

Przedmioty wspólne dla wszystkich specjalizacji - 6 sem. inżynierii biomedycznej /stacj. I stopnia/ 08-S1IB-WS6-16/17L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2017-03-15 16:00 - 2017-03-31 23:55
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
...
zakończona
2017-04-13 16:00 - 2017-04-30 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany
zakończona
2017-06-08 08:00 - 2017-06-11 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
III tura rejestracji
Niezalogowany
...

Przedmioty do wyboru - 4 sem. informatyki inżynierskiej /stacj. I stopnia/ 08-S1IN-DW4-16/17L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2017-03-15 17:00 - 2017-03-31 23:55
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
1
Niezalogowany
zakończona
2017-04-13 17:00 - 2017-04-30 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
1
Niezalogowany
...
zakończona
2017-06-08 08:00 - 2017-06-11 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
III tura rejestracji
1
Niezalogowany

Przedmioty do wyboru - 6 sem. informatyki inżynierskiej /stacj. I stopnia/ 08-S1INI-DW6-16/17L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2017-03-15 17:00 - 2017-03-31 23:55
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
2
Niezalogowany
...
zakończona
2017-04-13 17:00 - 2017-04-30 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
2
Niezalogowany
zakończona
2017-06-08 08:00 - 2017-06-11 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
III tura rejestracji
2
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe - 2 sem. informatyki inżynierskiej /stacj. I stopnia/ 08-S1INI-OB2-16/17L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2017-03-15 17:00 - 2017-03-31 23:55
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
zakończona
2017-04-13 17:00 - 2017-04-30 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany
...
zakończona
2017-06-08 08:00 - 2017-06-11 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
III tura rejestracji
Niezalogowany

Przedmioty obowiązkowe dla wszystkich specjalnośći - 4 sem. informatyki inż. /stacj. I stopnia/ 08-S1INI-OB4-16/17L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2017-03-15 17:00 - 2017-03-31 23:55
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
...
zakończona
2017-04-13 17:00 - 2017-04-30 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany
zakończona
2017-06-08 08:00 - 2017-06-11 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
III tura rejestracji
Niezalogowany
...

Przedmioty specjalizacyjne - 6 sem. informatyki - programista gier komputerowych /st. I st./ 08-S1INI-PG6-16/17L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2017-03-15 17:00 - 2017-03-31 23:55
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
zakończona
2017-04-13 17:00 - 2017-04-30 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany
...
zakończona
2017-06-08 08:00 - 2017-06-11 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
III tura rejestracji
Niezalogowany

Przedmioty specjalizacyjne - 4 sem. informatyki - programista gier komputerowych /st. I st./ 08-S1INI-PGK4-16/17L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2017-03-15 17:00 - 2017-03-31 23:55
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
...
zakończona
2017-04-13 17:00 - 2017-04-30 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany
zakończona
2017-06-08 08:00 - 2017-06-11 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
III tura rejestracji
Niezalogowany
...

Przedmioty specjalizacyjne - 6 sem. informatyki inżynierskiej /stacj. I stopnia/ 08-S1INI-PS6-16/17L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2017-03-15 17:00 - 2017-03-31 23:55
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
2
Niezalogowany
zakończona
2017-04-13 17:00 - 2017-04-30 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
2
Niezalogowany
...
zakończona
2017-06-08 08:00 - 2017-06-11 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
III tura rejestracji
2
Niezalogowany

Przedmioty specjalizacyjne - 4 sem. informatyki /stacjonarne I stopnia/ 08-S1INI-SPE4-16/17L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2017-03-15 17:00 - 2017-03-31 23:55
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
2
Niezalogowany
...
zakończona
2017-04-13 17:00 - 2017-04-30 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
2
Niezalogowany
zakończona
2017-06-08 08:00 - 2017-06-11 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
III tura rejestracji
2
Niezalogowany
...

Przedmioty współne dla wszystkich specjalnośći /bez PGK/ - 4 sem. informatyki inż. /stacj. I stop./ 08-S1INI-WS4-16/17L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2017-03-15 17:00 - 2017-03-31 23:55
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
zakończona
2017-04-13 17:00 - 2017-04-30 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany
...
zakończona
2017-06-08 08:00 - 2017-06-11 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
III tura rejestracji
Niezalogowany

Przedmioty współne dla wszystkich specjalnośći - 6 sem. informatyki inżynierskiej /stacj. I stopnia/ 08-S1INI-WS6-16/17L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2017-03-15 17:00 - 2017-03-31 23:55
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
...
zakończona
2017-04-13 17:00 - 2017-04-30 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany
zakończona
2017-06-08 08:00 - 2017-06-11 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
III tura rejestracji
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe - 1 semestr inżynierii biomedycznej /stacjonarne II stopnia/ 08-S2IB-OB1-16/17L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2017-03-27 18:00 - 2017-04-09 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
zakończona
2017-04-13 18:00 - 2017-04-30 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany
...
zakończona
2017-06-08 08:00 - 2017-06-11 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
III tura rejestracji
Niezalogowany

Przedmioty obowiązkowe - 3 semestr inżynierii biomedycznej /stacjonarne II stopnia/ 08-S2IB-OB3-16/17L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2017-03-27 18:00 - 2017-04-09 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
...
zakończona
2017-04-13 18:00 - 2017-04-30 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany
zakończona
2017-06-08 08:00 - 2017-06-11 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
III tura rejestracji
Niezalogowany
...

Przedm. specjalizacyjne - 3 sem. inż. bio. - Obrazow. i modelow. mat. do zastos. bio. /st. II st./ 08-S2IB-OMMB3-16/17L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2017-03-27 18:00 - 2017-04-09 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
zakończona
2017-04-13 18:00 - 2017-04-30 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany
...
zakończona
2017-06-08 08:00 - 2017-06-11 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
III tura rejestracji
Niezalogowany

Przedm. specjalizacyjne - 3 sem. inż. bio. - Symulacja i modelowanie systemów bio. /st. II st./ 08-S2IB-SMSB3-16/17L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2017-03-27 18:00 - 2017-04-09 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
...
zakończona
2017-04-13 18:00 - 2017-04-30 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany
zakończona
2017-06-08 08:00 - 2017-06-11 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
III tura rejestracji
Niezalogowany
...

Wybór ścieżki specjalizacyjnej - 2 semestr inżynierii biomedycznej /stacjonarna II stopnia/ 08-S2IB-SP2-17/18Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

w trakcie, ok. 18 godzin do zakończenia
2017-09-18 15:00 - 2017-09-24 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana z kolejką chętnych [opis]
I tura rejestracji
1
Niezalogowany

Przedmioty do wyboru - 3 semestr informatyki poinż. /st. II stopnia/ 08-S2IN-DW3-16/17L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2017-03-27 18:00 - 2017-04-09 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
1
Niezalogowany
...
zakończona
2017-04-13 18:00 - 2017-04-30 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
1
Niezalogowany
zakończona
2017-06-08 08:00 - 2017-06-11 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
III tura rejestracji
1
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe - 1 semestr informatyki poinż. /st. II stopnia/ 08-S2IN-OB1-16/17L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2017-03-27 18:00 - 2017-04-09 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
zakończona
2017-04-13 18:00 - 2017-04-30 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany
...
zakończona
2017-06-08 08:00 - 2017-06-11 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
III tura rejestracji
Niezalogowany

Przedmioty obowiązkowe - 3 semestr informatyki poinż. /st. II stopnia/ 08-S2IN-OB3-16/17L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2017-03-27 18:00 - 2017-04-09 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
...
zakończona
2017-04-13 18:00 - 2017-04-30 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany
zakończona
2017-06-08 08:00 - 2017-06-11 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
III tura rejestracji
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe - 4 semestr informatyki polic. /st. II stopnia/ 08-S2IN-OB4-16/17L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2017-03-27 18:00 - 2017-04-09 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
zakończona
2017-04-13 18:00 - 2017-04-30 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany
...
zakończona
2017-06-08 08:00 - 2017-06-11 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
III tura rejestracji
Niezalogowany