Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

zobacz inne jednostki

Wydział Nauk Przyrodniczych W2

To jest lista aktywnych rejestracji odbywających się we wskazanej jednostce. Zaloguj się, aby zobaczyć odnośniki do stron związanych z konkretnymi turami rejestracji.

Przedmioty obowiązkowe - 5 semestr geologii /studia I stopnia/ W2-S1GE-OB5-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-10-11 19:00 - 2021-10-17 19:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na zajęcia - GEOLOGIA III rok
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe - 1 semestr geologii i geologii stosowanej /studia I stopnia/ W2-S1GEGS-OB1-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-10-11 19:00 - 2021-10-17 19:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na zajęcia - GEOLOGIA I GEOLOGIA STOSOWANA I rok
Niezalogowany

Przedmioty obowiązkowe - 3 semestr geografii /studia I stopnia/ W2-S1GF-OB3-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-10-11 19:00 - 2021-10-17 19:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na zajęcia - GEOGRAFIA II rok
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe - 5 semestr geografii /studia I stopnia/ W2-S1GF-OB5-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-10-11 19:00 - 2021-10-17 19:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na zajęcia - GEOGRAFIA III rok
Niezalogowany

Przedmioty obowiązkowe - 3 sem. geologii i geologii stosowanej /studia I stopnia/ W2-S1GS-OB3-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-10-11 19:00 - 2021-10-17 19:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na zajęcia - GEOLOGIA i GEOLOGIA STOSOWANA II rok
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe - 5 sem. geologii stosowanej /studia I stopnia/ W2-S1GS-OB5-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-10-11 19:00 - 2021-10-17 19:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na zajęcia - GEOLOGIA STOSOWANA III rok
Niezalogowany

Przedmioty obowiązkowe - 7 sem. geologii stosowanej /studia I stopnia/ W2-S1GS-OB7-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-10-11 19:00 - 2021-10-17 19:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na zajęcia - GEOLOGIA STOSOWANA IV rok
Niezalogowany
...

Przedm. wspólne dla 1 sem. kierunków IZŚ, GF /studia I stopnia/ W2-S1IZGF-OB1-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-10-11 19:00 - 2021-10-17 19:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na zajęcia
Niezalogowany

Przedmioty obowiązkowe - 3 semestr Inżynierii zagrożeń środowiskowych /stacjonarne I stopnia/ W2-S1IZŚ-OB3-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-10-11 19:00 - 2021-10-17 19:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na zajęcia - I rok IZŚ i GF
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe - 5 semestr Inżynierii zagrożeń środowiskowych /stacjonarne I stopnia/ W2-S1IZŚ-OB5-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-10-11 19:00 - 2021-10-17 19:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na zajęcia - III rok IZŚ
Niezalogowany

Przedmioty obowiązkowe - 7 semestr Inżynierii zagrożeń środowiskowych /stacjonarne I stopnia/ W2-S1IZŚ-OB7-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-10-11 19:00 - 2021-10-17 19:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na zajęcia - IV rok IZŚ
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe - 1 sem. Aquamatyki /studia II stopnia/ W2-S2AQ-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-10-11 19:00 - 2021-10-17 19:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na zajęcia - Aquamatyka I rok MU
Niezalogowany

Przedmioty do wyboru (dedykowane specjalnościom) - 3 semestr Aquamatyki /studia II stopnia/ W2-S2AQ-WYB3-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-10-11 19:00 - 2021-10-17 19:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na zajęcia - AQUAMATYKA - II rok MU
Niezalogowany
...

Przedmioty do wyboru (dedykowane specjalnościom) - 1 sem.geologii /studia II stopnia/ W2-S2GE-WYB1-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-10-11 19:00 - 2021-10-17 19:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na zajęcia - GEOLOGIA I rok MU
Niezalogowany

Przedmioty do wyboru (dedykowane specjalnościom) - 3 sem. geologii /studia II stopnia/ W2-S2GE-WYB3-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-10-11 19:00 - 2021-10-17 19:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na zajęcia - GEOLOGIA II rok MU
Niezalogowany
...

Przedmioty do wyboru (dedykowane specjalnościom) - 1 semestr geografii /studia II stopnia/ W2-S2GF-WYB1-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-10-11 19:00 - 2021-10-17 19:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na zajęcia - Geografia I MU
Niezalogowany

Przedmioty do wyboru (dedykowane specjalnościom) - 3 semestr geografii /studia II stopnia/ W2-S2GF-WYB3-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-10-11 19:00 - 2021-10-17 19:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na zajęcia - Geografia II MU
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe GT - 1 semestr turystyki i GT i DK 3 sem. turystyki /studia II stopnia/ W2-S2TR-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-10-11 19:00 - 2021-10-17 19:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na zajęcia - Turystyka
Niezalogowany

Zajęcia wyrównawcze o treściach biologiczno-biotechnologicznych /stacjonarne I stopnia/ W2-ZWYRS1-BBO-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-10-04 13:00 - 2021-10-05 23:55
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
1
Niezalogowany
...
zakończona
2021-10-07 12:00 - 2021-10-08 23:55
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura
1
Niezalogowany

Zajęcia wyrównawcze z zakresu geografii społeczno-ekonomicznej z elementami matematyki i statystyki W2-ZWYRS1-GFGE21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-10-07 14:00 - 2021-10-15 14:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Zajęcia wyrównawcze
Niezalogowany
...
w trakcie, ok. 1 dzień i 5 godz. do zakończenia
2021-10-21 14:00 - 2021-10-28 14:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany

Zajęcia wyrównawcze z zakresu geografii fizycznej oraz geologii z elementami fizyki i chemii W2-ZWYRS1-GFGL21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-10-07 14:00 - 2021-10-15 14:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Zajęcia wyrównawcze
Niezalogowany
...
w trakcie, ok. 1 dzień i 5 godz. do zakończenia
2021-10-21 14:00 - 2021-10-28 14:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany