Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

zobacz inne jednostki

Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych W4

To jest lista aktywnych rejestracji odbywających się we wskazanej jednostce. Zaloguj się, aby zobaczyć odnośniki do stron związanych z konkretnymi turami rejestracji.

Moduł kierunkowy do wyboru - 5 sem. informatyki stosowanej /stacjonarne I stopnia/ 03-ISDZ5-M-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-09-05 18:00 - 2019-09-11 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
3
Niezalogowany
...
zakończona
2019-09-18 18:00 - 2019-09-25 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
3
Niezalogowany

Seminarium dyplomowe - 5 semestr matematyki /stacjonarne I stopnia/ 0301-S1-SEMI-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-06-24 15:00 - 2019-07-03 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
1
Niezalogowany
...

Przedmioty specjalistyczne do wyboru - 5 semestr matematyki /studia stacjonarne I stopnia/ 0301-S1-SPE5-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-06-24 16:00 - 2019-07-03 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
1
Niezalogowany

Przedmioty fakultatywne do wyboru - 3 semestr matematyki /studia stacjonarne II stopnia/ 0301-S2-FAK3-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-09-04 19:00 - 2019-09-11 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
1
Niezalogowany
...

Przedmiot humanistyczny - 3 semestr matematyki /stacjonarne II stopnia/ 0301-S2-HUM3-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-09-23 19:00 - 2019-09-26 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na przedmiot humanistyczny
1
Niezalogowany

Przedmioty specjalistyczne do wyboru - 3 semestr matematyki /studia stacjonarne II stopnia/ 0301-S2-SPE3-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-06-24 16:00 - 2019-07-03 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
1
Niezalogowany
...
zakończona
2019-08-26 16:00 - 2019-09-01 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
1
Niezalogowany
zakończona
2019-09-04 19:00 - 2019-09-10 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
III tura rejestracji
1
Niezalogowany
...

Rejestracja na moduł 3semestr IBMSSB/stacjonarne II stopień 08-IBS2-3MSSB-19/20L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Proszę zarejestrować się na wszystkie moduły do tej samej grupy zajęciowej

rozpocznie się za 29 dni
2020-02-18 17:00 - 2020-03-15 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany

Rejestracja na moduły wspólne 5 semestr inżynierii biomedycznej / stacjonarne I stopnia / 08-S1IB-SEM5-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-16 16:00 - 2019-10-27 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura: Rejestracja do grupy laboratoryjnej
Niezalogowany
...

Rejestracja na moduły wspólne 7 semestr inżynierii biomedycznej / stacjonarne I stopnia / 08-S1IB-SEM7-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Proszę zarejestrować się zgodnie ze swoją grupą zajęciową.

Na pracownię dyplomową proszę zarejestrować się do grupy prowadzonej przez swojego opiekuna pracy dyplomowej.

W przypadku braku grupy prowadzonej przez opiekuna pracy lub wyczerpania się limitu miejs w grupie proszę kontaktować się z anna.koziel@us.edu.pl

zakończona
2019-10-16 16:00 - 2019-10-27 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura: Rejestracja do grupy laboratoryjnej
Niezalogowany

Rejestracja na moduły specjalności IwMB 5 semestr inżynierii biomedycznej / stacjonarne I stopnia / 08-S1IB-SMB5-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-16 16:00 - 2019-10-27 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura: Rejestracja do grupy laboratoryjnej
Niezalogowany
...

Rejestracja na moduły specjalności IwOM 5 semestr inżynierii biomedycznej / stacjonarne I stopnia / 08-S1IB-SOM5-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-16 16:00 - 2019-10-27 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura: Rejestracja do grupy laboratoryjnej
Niezalogowany

Rejestracja na moduły do wyboru 7 semestr inżynierii biomedycznej / stacjonarne I stopnia / 08-S1IB-WYB7-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Proszę zarejestrować na wybrane przez państwa moduły fakultatywne

zakończona
2019-10-16 16:00 - 2019-10-27 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura: Rejestracja do grupy laboratoryjnej
3
Niezalogowany
...

Rejestracja na moduły specjalności IO 5 semestr informatyki / stacjonarne I stopnia / 08-S1IN-IOS5-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-14 16:00 - 2019-10-27 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura: Rejestracja do grupy laboratoryjnej
Niezalogowany

Rejestracja na moduły specjalności IO 7 semestr informatyki / stacjonarne I stopnia / 08-S1IN-IOS7-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-14 16:00 - 2019-10-27 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura: Rejestracja do grupy laboratoryjnej
Niezalogowany
...

Rejestracja na moduły specjalności ISI 5 semestr informatyki / stacjonarne I stopnia / 08-S1IN-ISIS5-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-14 16:00 - 2019-10-27 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura: Rejestracja do grupy laboratoryjnej
Niezalogowany

Rejestracja na moduły specjalności ISI 7 semestr informatyki / stacjonarne I stopnia / 08-S1IN-ISIS7-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-14 16:00 - 2019-10-27 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura: Rejestracja do grupy laboratoryjnej
Niezalogowany
...

Rejestracja na moduły specjalności PAW 5 semestr informatyki / stacjonarne I stopnia / 08-S1IN-PAWS5-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-14 16:00 - 2019-10-27 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura: Rejestracja do grupy laboratoryjnej
Niezalogowany

Rejestracja na moduły specjalności PAW 7 semestr informatyki / stacjonarne I stopnia / 08-S1IN-PAWS7-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-14 16:00 - 2019-10-27 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura: Rejestracja do grupy laboratoryjnej
Niezalogowany
...

Rejestracja na moduły specjalności PGK 5 semestr informatyki / stacjonarne I stopnia / 08-S1IN-PGKS5-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-14 16:00 - 2019-10-27 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura: Rejestracja do grupy laboratoryjnej
Niezalogowany

Rejestracja na moduły specjalności PGK 7 semestr informatyki / stacjonarne I stopnia / 08-S1IN-PGKS7-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-14 16:00 - 2019-10-27 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura: Rejestracja do grupy laboratoryjnej
Niezalogowany
...

Rejestracja na moduły wspólne 5 semestr informatyki / stacjonarne I stopnia / 08-S1IN-SEM5-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Proszę zarejestrować się do właściwej grupy, dedykowanej specjalności.

PGK rejestruje się tylko na seminarium, pozostałe specjalności również na PPSI

zakończona
2019-10-14 16:00 - 2019-10-27 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura: Rejestracja do grupy laboratoryjnej
Niezalogowany

Rejestracja na moduły wspólne 7 semestr informatyki / stacjonarne I stopnia / 08-S1IN-SEM7-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Na seminarium proszę zarejestrować się zgodnie ze swoją grupą zajęciową.

Na pracownię dyplomową proszę zarejestrować się do grupy prowadzonej przez swojego opiekuna pracy dyplomowej.

W przypadku braku grupy prowadzonej przez opiekuna pracy lub wyczerpania się limitu miejs w grupie proszę kontaktować się z arkadiusz.sacewicz@us.edu.pl

zakończona
2019-10-14 16:00 - 2019-10-27 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura: Rejestracja do grupy laboratoryjnej
Niezalogowany
...
w trakcie, 7 dni do zakończenia
2019-12-02 16:00 - 2020-01-27 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura: Rejestracja do grupy laboratoryjnej
Niezalogowany

Wybór specjalności od 4 semestru informatyki inżynieskiej 08-S1IN-WYB4-19/20L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Szanowne Studentki i Szanowni Studenci II roku Informatyki inżynierskiej, stacjonarnej, Kształcenie na kierunku Informatyka Inżynierska, na studiach stacjonarnych, od semestru 4 odbywa się w podziale na specjalności.

W przypadku, gdy liczba zarejestrowanych osób będzie wyższa niż liczba przewidzianych miejsc na danej specjalności, pierwszeństwo będą miały osoby z najwyższymi średnimi ocen.

Rejestracja odbędzie się dwuetapowo, I tura od 18:00 09.12.2019r., do 23:00 11.12.2019,

II tura 18:00 16.12.2019r., do 23:00 20.12.2019:

W pierwszej turze proszę wskazać specjalność przez rejestrację na JEDEN z poniższych modułów:

1. Specjalność: grafika aplikacji webowych i hybrydowych (max 1 grupa) - moduł Silniki Graficzne (08-INIGAWiH-S1-S01-4)

2. Specjalność: inżynieria oprogramowania (max 2 grupy) - moduł Programowanie układów sterowania (08-INI-IO-S1-S021-4)

3. Specjalność: inżynieria systemów informatycznych (max 3 grupy) - moduł Programowanie w środowiskach zintegrowanych (08-INI-ISI-S1-S011-4)

4. Specjalność: projektowanie aplikacji webowych (max 3 grupy) - moduł Języki programowania dynamicznych stron internetowych (08-INI-PAW-S1-S022-4)

5. Specjalność: sieci komputerowe i urządzenia mobilne (nieuruchomiony) - moduł Mikrokomputery jednoukładowe (08-INI-SK-S1-S01-4)

6. Specjalność: technologie przetwarzania danych (max 1 grupa) - moduł Naturalne interfejsy użytkownika (08-INITPD-S1-S01-4)

Planowane jest uruchomienie 9 grup laboratoryjnych, nie zostanie utworzona grupa o najmniejszej liczbie chętnych.

Po zakończeniu pierwszej tury nastąpi uporządkowanie chętnych wg średniej ocen za pierwszy rok studiów. Pierwszeństwo zapisu mają osoby z wyższą średnią.

W drugiej turze odbędzie się rejestracja do konkretnej grupy laboratoryjnej (w ramach wybranej specjalności) oraz możliwość ponownej rejestracji do innej specjalności dla osób, które nie zmieściły się w limicie specjalności wskazanej w pierwszej turze.

zakończona
2019-12-09 18:00 - 2019-12-11 23:00
Rejestracja limitowana z nadawaniem priorytetów [opis]
I tura - wybór modułu odpowiadającego wybranej specjalności
1
Niezalogowany
...
zakończona
2019-12-17 19:00 - 2019-12-19 23:00
Rejestracja limitowana z nadawaniem priorytetów [opis]
II tura - wybór modułu odpowiadającego wybranej specjalności
1
Niezalogowany

Rejestracja na moduły do wyboru 7 semestr informatyki / stacjonarne I stopnia / 08-S1IN-WYB7-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Student wybiera jeden moduł spośród dostępnych.

W przypadku wyczerpania się limitu miejs w grupie proszę kontaktować się z arkadiusz.sacewicz@us.edu.pl

zakończona
2019-10-14 16:00 - 2019-10-27 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura: Rejestracja do grupy laboratoryjnej
1
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe - 1 sem. Chemii (stacjonarne I stopnia) W4-CH-S1-1-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-24 20:00 - 2019-10-31 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
zakończona
2019-11-13 18:00 - 2019-12-01 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe - 3 sem. Chemii (stacjonarne I stopnia) W4-CH-S1-3-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-24 20:00 - 2019-10-31 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
zakończona
2019-11-13 18:00 - 2019-12-01 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe - 5 sem. Chemii (stacjonarne I stopnia) W4-CH-S1-5-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-24 20:00 - 2019-10-31 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
zakończona
2019-11-13 18:00 - 2019-12-01 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany
...

Moduł B związany ze specjalnością - 5 sem. Chemii (stacjonarne I stopnia) W4-CH-S1-5-M-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-24 20:00 - 2019-10-31 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
1
Niezalogowany
zakończona
2019-11-13 18:00 - 2019-12-01 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
1
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe - 1 sem. Chemii (stacjonarne II stopnia) W4-CH-S2-1-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-24 20:00 - 2019-10-31 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
zakończona
2019-11-13 18:00 - 2019-12-01 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany
...

Przedmiot B związany ze specjalnością - 3 sem. Chemii (stacjonarne II stopnia) W4-CH-S2-3-B-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-24 20:00 - 2019-10-31 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
1
Niezalogowany
zakończona
2019-11-13 18:00 - 2019-12-01 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
1
Niezalogowany
...

Laboratorium specjalizacyjne B - 3 sem. Chemii (stacjonarne II stopnia) W4-CH-S2-3-L-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-24 20:00 - 2019-10-31 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
1
Niezalogowany
zakończona
2019-11-13 18:00 - 2019-12-01 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
1
Niezalogowany
...

Moduł przedmiotów specjalizacyjnych B - 3 sem. Chemii (stacjonarne II stopnia) W4-CH-S2-3-M-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-24 20:00 - 2019-10-31 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
1
Niezalogowany
zakończona
2019-11-13 18:00 - 2019-12-01 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
1
Niezalogowany
...

Pracownia magisterska A - 3 sem. Chemii (stacjonarne II stopnia) W4-CH-S2-3-P-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-24 20:00 - 2019-10-31 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
1
Niezalogowany
zakończona
2019-11-13 18:00 - 2019-12-01 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
1
Niezalogowany
...

Seminarium magisterskie A - 3 sem. Chemii (stacjonarne II stopnia) W4-CH-S2-3-S-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-24 20:00 - 2019-10-31 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
1
Niezalogowany
zakończona
2019-11-13 18:00 - 2019-12-01 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
1
Niezalogowany
...

Moduł wykładów monograficznych B - 3 sem. Chemii (stacjonarne II stopnia) W4-CH-S2-3-W-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-24 20:00 - 2019-10-31 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
3
Niezalogowany
zakończona
2019-11-13 18:00 - 2019-12-01 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
3
Niezalogowany
...

Przedm. interdysc. z zakresu nauk humanist. - 3 s. Chemii, 5 s. Techn. Chem. (stacjonarne I stopnia) W4-CH/TCH-H-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-24 20:00 - 2019-10-31 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
zakończona
2019-11-13 18:00 - 2019-12-01 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe wspólne - 1 sem. Chemii, 1 sem. Technologii Chem. (stacjonarne I stopnia) W4-CH/TCH-PW1-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-24 20:00 - 2019-10-31 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
zakończona
2019-11-13 18:00 - 2019-12-01 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe - 2 sem. Chemii Budowlanej (stacjonarne II stopnia) W4-CHB-S2-2-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-24 20:00 - 2019-10-31 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
zakończona
2019-11-13 18:00 - 2019-12-01 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe - fizyka medyczna 2 semestr /stacjonarne II stopnia/ W4-FM-DU-OB2-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-29 15:00 - 2019-11-15 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
zakończona
2019-12-05 18:00 - 2019-12-13 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe - fizyka medyczna 1 semestr /stacjonarne I stopnia/ W4-FM-DZ-OB1-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-29 15:00 - 2019-11-15 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
zakończona
2019-12-05 18:00 - 2019-12-13 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe - fizyka medyczna 3 semestr /stacjonarne I stopnia/ W4-FM-DZ-OB3-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-29 15:00 - 2019-11-15 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
zakończona
2019-12-05 18:00 - 2019-12-13 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe - fizyka medyczna 5 semestr /stacjonarne I stopnia/ W4-FM-DZ-OB5-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-29 15:00 - 2019-11-15 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
zakończona
2019-12-05 18:00 - 2019-12-13 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe - fizyka medyczna 7 semestr /stacjonarne I stopnia/ W4-FM-DZ-OB7-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-29 15:00 - 2019-11-15 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
zakończona
2019-12-05 18:00 - 2019-12-13 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany
...

Rejestracja na moduły 1 semestru IB / stacjonarne II stopnia W4-IBS2-1IB-19/20L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Proszę zarejestrować się na wszystkie moduły do tej samej grupy zajęciowej

rozpocznie się za 29 dni
2020-02-18 17:00 - 2020-03-15 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany

Przedmioty kierunkowe - informatyka stosowana 6 semestr W4-IS-KIER6-19/20L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Studenci wstępnie wybierają 3 przedmioty kierunkowe spośród 8 udostępnionych przedmiotów. W razie przepełnienia grup, pierwszeństwo w rejestracji otrzymają osoby z wyższą średnią. Osoby dla których braknie miejsc będą mogły w II turze zarejestrować się na przedmioty, w których pozostaną wolne miejsca.

zakończona
2019-12-17 18:00 - 2019-12-27 23:59
Rejestracja limitowana z nadawaniem priorytetów [opis]
I tura rejestracji na przedmioty kierunkowe, Informatyka stosowana - 6 semestr
3
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe – Informatyka stosowana I rok W4-IS-R1-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-28 15:00 - 2019-11-10 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
zakończona
2019-12-05 16:00 - 2019-12-13 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe – Informatyka stosowana II rok W4-IS-R2-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-28 15:00 - 2019-11-10 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
zakończona
2019-12-05 16:00 - 2019-12-13 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe – Informatyka stosowana III rok W4-IS-R3-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-28 15:00 - 2019-11-10 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
zakończona
2019-12-05 16:00 - 2019-12-13 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe – Informatyka stosowana IV rok W4-IS-R4-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-28 15:00 - 2019-11-10 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
zakończona
2019-12-05 16:00 - 2019-12-13 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany
...

InterMaths – Obligatory courses W4-InterM-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-28 16:00 - 2019-11-10 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany

Przedmiot społeczny - 5 s. Matematyki, 5 s. Chemii, 7 s. Technologii Chem. (stacjonarne I stopnia) W4-KIER-S1-SP-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-24 20:00 - 2019-10-31 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
...
zakończona
2019-11-13 18:00 - 2019-12-01 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany

Przedmioty obowiązkowe - mikro i nanotechnologia 2 semestr /stacjonarne II stopnia/ W4-MN-DU-OB2-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-29 15:00 - 2019-11-15 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
...
zakończona
2019-12-05 18:00 - 2019-12-13 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany

Przedmioty obowiązkowe – 1 semestr matematyki /niestacjonarne II stopnia/ W4-MT-N2-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-28 16:00 - 2019-11-10 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe – 1, 3 i 5 semestr matematyki /stacjonarne I stopnia/ W4-MT-S1-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-28 16:00 - 2019-11-10 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany

Przedmioty monograficzne - 6 semestr matematyki /stacjonarne I stopnia/ W4-MT-S1-MON6-19/20L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-01-09 18:00 - 2020-01-15 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
1
Niezalogowany
...

Przedmioty specjalistyczne - 4 semestr matematyki /stacjonarne I stopnia/ W4-MT-S1-SPE4-19/20L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-01-09 18:00 - 2020-01-15 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
1
Niezalogowany

Przedmioty specjalistyczne - 6 semestr matematyki /stacjonarne I stopnia/ W4-MT-S1-SPE6-19/20L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-01-09 19:00 - 2020-01-15 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
1
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe – 1, 3 semestr matematyki /stacjonarne II stopnia/ W4-MT-S2-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-28 16:00 - 2019-11-10 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany

Przedmioty monograficzne - 2 semestr matematyki /stacjonarne II stopnia/ W4-MT-S2-MON2-19/20L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-01-09 18:00 - 2020-01-15 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
1
Niezalogowany
...

Przedmioty specjalistyczne - 2 semestr matematyki /stacjonarne II stopnia/ W4-MT-S2-SPE2-19/20L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-01-09 19:00 - 2020-01-15 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
1
Niezalogowany

Przedmioty specjalistyczne - 4 semestr matematyki /stacjonarne II stopnia/ W4-MT-S2-SPE4-19/20L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-01-09 19:00 - 2020-01-15 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
1
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe i fakultatywne – studia doktoranckie II i III rok W4-MT-S3-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-28 16:00 - 2019-11-10 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany

Moduł humanistyczny W4-OB-MH-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-29 15:00 - 2019-11-15 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
1
Niezalogowany
...
zakończona
2019-12-05 18:00 - 2019-12-13 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
1
Niezalogowany

Moduł społeczny W4-OB-MS-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-29 15:00 - 2019-11-15 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
1
Niezalogowany
...
zakończona
2019-12-05 18:00 - 2019-12-13 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
1
Niezalogowany

Rejestracja do grup od 1 semestru inzynierii biomedycznej / stacjonarne I stopnia / W4-S1IB-SEM1-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja do grup.

Wskazują państwo przynależność do wybranej grupy laboratoryjnej za pomocą rejestracji

do modułu Technologie informacyjne (W4-IB-S1-19-TI-1). Proszę zarejestrować się do jednej wybranej grupy laboratoryjnej. W Systemie USOS grupy posiadają oznaczenie tylko numeryczne, w planie dodatkowo literowe. Grupa w planie A1, to USOSie grupa 1, B3 to 3 itd.

Na pozostałe moduły zostaną Państwo wpisani zgodnie z grupami wskazanymi w ramach tej rejestracji (Wszystkie zajęcia w tej samej grupie).

Proszę nie sugerować się nazwiskami osób prowadzących i terminami odbywania się zajęć podanymi w USOS, aktualny plan:

http://plan.ii.us.edu.pl/

zakończona
2019-09-30 15:00 - 2019-10-19 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura: Rejestracja do grupy laboratoryjnej
Niezalogowany
...

Rejestracja do grup od 3 semestru inzynierii biomedycznej / stacjonarne I stopnia / W4-S1IB-SEM3-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja do grup.

Wskazują państwo przynależność do wybranej grupy laboratoryjnej za pomocą rejestracji

do modułu Mechanika i wytrzymałość materiałów (08-IB-S1-17-3-MiWM). Proszę zarejestrować się do jednej wybranej grupy laboratoryjnej. W Systemie USOS grupy posiadają oznaczenie tylko numeryczne, w planie dodatkowo literowe. Grupa w planie A1, to USOSie grupa 1, B3 to 3 itd.

Proszę zarejestrować się również na wykład.

Na pozostałe moduły zostaną Państwo wpisani zgodnie z grupami wskazanymi w ramach tej rejestracji (Wszystkie zajęcia w tej samej grupie).

Proszę nie sugerować się nazwiskami osób prowadzących i terminami odbywania się zajęć podanymi w USOS, aktualny plan:

http://plan.ii.us.edu.pl/

zakończona
2019-09-30 15:00 - 2019-10-19 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura: Rejestracja do grupy laboratoryjnej
Niezalogowany

Rejestracja do grup od 1 semestru informatyki / stacjonarne I stopnia / W4-S1IN-SEM1-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja do grup.

Wskazują państwo przynależność do wybranej grupy laboratoryjnej za pomocą rejestracji

do modułu Języki programowania (W4-IN-S1-19-1-JP). Proszę zarejestrować się do jednej wybranej grupy laboratoryjnej. W Systemie USOS grupy posiadają oznaczenie tylko numeryczne, w planie dodatkowo literowe. Grupa w planie A1, to USOSie grupa 1, C5 to 5 itd.

Proszę zarejestrować się również na wykład.

Na pozostałe moduły zostaną Państwo wpisani zgodnie z grupami wskazanymi w ramach tej rejestracji (Wszystkie zajęcia w tej samej grupie).

Proszę nie sugerować się nazwiskami osób prowadzących i terminami odbywania się zajęć podanymi w USOS, aktualny plan:

http://plan.ii.us.edu.pl/

zakończona
2019-09-30 14:00 - 2019-10-19 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura: Rejestracja do grupy laboratoryjnej
Niezalogowany
...

Rejestracja do grup od 3 semestru informatyki / stacjonarne I stopnia / W4-S1IN-SEM3-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja do grup.

Wskazują państwo przynależność do wybranej grupy laboratoryjnej za pomocą rejestracji

do modułu Architektura komputerów (08-INI-S1-K101-3). Proszę zarejestrować się do jednej wybranej grupy laboratoryjnej. W Systemie USOS grupy posiadają oznaczenie tylko numeryczne, w planie dodatkowo literowe. Grupa w planie A1, to USOSie grupa 1, C5 to 5 itd.

Studenci specjalności Programista Gier Komputerowych rejestrują się do dwóch ostatnich grup:

Do grupy nr 13 studenci PGK 1

Do grupy nr 14 studenci PGK 2

Proszę zarejestrować się również na wykład.

Na pozostałe moduły zostaną Państwo wpisani zgodnie z grupami wskazanymi w ramach tej rejestracji (Wszystkie zajęcia w tej samej grupie).

Proszę nie sugerować się nazwiskami osób prowadzących i terminami odbywania się zajęć podanymi w USOS, aktualny plan:

http://plan.ii.us.edu.pl/

zakończona
2019-09-30 14:00 - 2019-10-19 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura: Rejestracja do grupy laboratoryjnej
Niezalogowany

Rejestracja do grup od 2 semestru inzynierii biomedycznej / stacjonarne II stopnia / W4-S2IB-SEM2-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja do grup.

Wskazują państwo przynależność do wybranej grupy laboratoryjnej za pomocą rejestracji

do modułu Seminarium magisterskie 2 (08-IB-S2-18-2-SM2). Proszę zarejestrować się do jednej wybranej grupy laboratoryjnej. W Systemie USOS grupy posiadają oznaczenie tylko numeryczne, w planie dodatkowo literowe. Grupa w planie A1, to USOSie grupa 1, B3 to 3 itd.

Na pozostałe moduły zostaną Państwo wpisani zgodnie z grupami wskazanymi w ramach tej rejestracji (Wszystkie zajęcia w tej samej grupie).

Proszę nie sugerować się nazwiskami osób prowadzących i terminami odbywania się zajęć podanymi w USOS, aktualny plan:

http://plan.ii.us.edu.pl/

zakończona
2019-09-30 15:00 - 2019-10-19 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura: Rejestracja do grupy laboratoryjnej
Niezalogowany
...

Rejestracja do grup od 2 semestru informatyki / stacjonarne II stopnia / W4-S2IN-SEM2-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-09-30 14:00 - 2019-10-19 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura: Rejestracja do grupy laboratoryjnej
Niezalogowany

Przedmioty obowiązkowe - 1 sem. Technologii Chemicznej (stacjonarne I stopnia) W4-TCH-S1-1-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-24 20:00 - 2019-10-31 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
...
zakończona
2019-11-13 18:00 - 2019-12-01 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany

Przedmioty obowiązkowe - 3 sem. Technologii Chemicznej (stacjonarne I stopnia) W4-TCH-S1-3-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-24 20:00 - 2019-10-31 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
...
zakończona
2019-11-13 18:00 - 2019-12-01 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany

Przedmioty obowiązkowe - 7 sem. Technologii Chemicznej (stacjonarne I stopnia) W4-TCH-S1-7-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-24 20:00 - 2019-10-31 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
...
zakończona
2019-11-13 18:00 - 2019-12-01 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany

Przedmioty obowiązkowe - 5 sem. Technologii Chemicznej (stacjonarne I stopnia) W4-TCH-s1-5-19/20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-24 20:00 - 2019-10-31 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
...
zakończona
2019-11-13 18:00 - 2019-12-01 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji
Niezalogowany