Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

zobacz inne jednostki

Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych W4

To jest lista aktywnych rejestracji odbywających się we wskazanej jednostce. Zaloguj się, aby zobaczyć odnośniki do stron związanych z konkretnymi turami rejestracji.

Przedmioty obowiązkowe - biofizyka 1 semestr /stacjonarne II stopnia/ W4-BF-DU-OB1-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-22 20:00 - 2021-09-28 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany
...
w trakcie, ok. 1 dzień i 15 godz. do zakończenia
2021-10-18 10:00 - 2021-10-28 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura
Niezalogowany

Przedmioty obowiązkowe - biofizyka 3 semestr /stacjonarne II stopnia/ W4-BF-DU-OB3-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-22 20:00 - 2021-09-28 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany
...
w trakcie, ok. 1 dzień i 15 godz. do zakończenia
2021-10-18 10:00 - 2021-10-28 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura
Niezalogowany

Przedmioty obowiązkowe - biofizyka 1 semestr /stacjonarne I stopnia/ W4-BF-DZ-OB1-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-22 20:00 - 2021-09-28 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany
...
w trakcie, ok. 1 dzień i 15 godz. do zakończenia
2021-10-18 10:00 - 2021-10-28 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura
Niezalogowany

Przedmioty obowiązkowe - biofizyka 3 semestr /stacjonarne I stopnia/ W4-BF-DZ-OB3-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-22 20:00 - 2021-09-28 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany
...
w trakcie, ok. 1 dzień i 15 godz. do zakończenia
2021-10-18 10:00 - 2021-10-28 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura
Niezalogowany

Przedmioty obowiązkowe - 2 sem. Chemii Budowlanej (stacjonarne II stopnia) W4-CB-S2-2-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-27 14:00 - 2021-10-10 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe - 1 sem. Chemii (stacjonarne I stopnia) W4-CH-S1-1-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-27 14:00 - 2021-10-10 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany

Przedmioty obowiązkowe - 3 sem. Chemii (stacjonarne I stopnia) W4-CH-S1-3-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-27 14:00 - 2021-10-10 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe - 5 sem. Chemii (stacjonarne I stopnia) W4-CH-S1-5-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-27 14:00 - 2021-10-10 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I TURA REJESTRACJI
Niezalogowany

Moduł B związany ze specjalnością - 5 sem. Chemii (stacjonarne I stopnia) W4-CH-S1-5-M-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-27 14:00 - 2021-10-10 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I TURA REJESTRACJI
1
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe - 1 sem. Chemii (stacjonarne II stopnia) W4-CH-S2-1-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-27 14:00 - 2021-10-10 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
zakończona
2021-10-14 18:00 - 2021-10-24 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II TURA REJESTRACJI
Niezalogowany
...

Przedmiot B związany ze specjalnością - 3 sem. Chemii (stacjonarne II stopnia) W4-CH-S2-3-B-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-27 14:00 - 2021-10-10 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
1
Niezalogowany
zakończona
2021-10-14 18:00 - 2021-10-24 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II TURA REJESTRACJI
1
Niezalogowany
...

Laboratorium specjalizacyjne B - 3 sem. Chemii (stacjonarne II stopnia) W4-CH-S2-3-L-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-27 14:00 - 2021-10-10 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
1
Niezalogowany
zakończona
2021-10-14 18:00 - 2021-10-24 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II TURA REJESTRACJI
1
Niezalogowany
...

Moduł przedmiotów specjalizacyjnych B - 3 sem. Chemii (stacjonarne II stopnia) W4-CH-S2-3-M-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-27 14:00 - 2021-10-10 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
1
Niezalogowany
zakończona
2021-10-14 18:00 - 2021-10-24 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II TURA REJESTRACJI
1
Niezalogowany
...

Pracownia magisterska A - 3 sem. Chemii (stacjonarne II stopnia) W4-CH-S2-3-P-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-27 14:00 - 2021-10-10 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
1
Niezalogowany
zakończona
2021-10-14 18:00 - 2021-10-24 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II TURA REJESTRACJI
1
Niezalogowany
...

Seminarium magisterskie A - 3 sem. Chemii (stacjonarne II stopnia) W4-CH-S2-3-S-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-27 14:00 - 2021-10-10 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
1
Niezalogowany
zakończona
2021-10-14 18:00 - 2021-10-24 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II TURA REJESTRACJI
1
Niezalogowany
...

Moduł wykładów monograficznych B - 3 sem. Chemii (stacjonarne II stopnia) W4-CH-S2-3-W-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-27 14:00 - 2021-10-10 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
3
Niezalogowany
zakończona
2021-10-14 18:00 - 2021-10-24 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II TURA REJESTRACJI
3
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe - fizyka medyczna 2 semestr /stacjonarne II stopnia/ W4-FM-DU-OB2-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-22 20:00 - 2021-09-28 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany
w trakcie, ok. 1 dzień i 15 godz. do zakończenia
2021-10-18 10:00 - 2021-10-28 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe - fizyka medyczna 1 semestr /stacjonarne I stopnia/ W4-FM-DZ-OB1-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-22 20:00 - 2021-09-28 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany
w trakcie, ok. 1 dzień i 15 godz. do zakończenia
2021-10-18 10:00 - 2021-10-28 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe - fizyka medyczna 3 semestr /stacjonarne I stopnia/ W4-FM-DZ-OB3-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-22 20:00 - 2021-09-28 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany
w trakcie, ok. 1 dzień i 15 godz. do zakończenia
2021-10-18 10:00 - 2021-10-28 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe - fizyka medyczna 5 semestr /stacjonarne I stopnia/ W4-FM-DZ-OB5-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-22 20:00 - 2021-09-28 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany
w trakcie, ok. 1 dzień i 15 godz. do zakończenia
2021-10-18 10:00 - 2021-10-28 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe - fizyka medyczna 7 semestr /stacjonarne I stopnia/ W4-FM-DZ-OB7-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-22 20:00 - 2021-09-28 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany
w trakcie, ok. 1 dzień i 15 godz. do zakończenia
2021-10-18 10:00 - 2021-10-28 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe - fizyka 1 semestr /stacjonarne II stopnia/ W4-FZ-DU-OB1-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-22 20:00 - 2021-09-28 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany
w trakcie, ok. 1 dzień i 15 godz. do zakończenia
2021-10-18 10:00 - 2021-10-28 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe - fizyka 3 semestr /stacjonarne II stopnia/ W4-FZ-DU-OB3-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-22 20:00 - 2021-09-28 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany
w trakcie, ok. 1 dzień i 15 godz. do zakończenia
2021-10-18 10:00 - 2021-10-28 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe - fizyka 1 semestr /stacjonarne I stopnia/ W4-FZ-DZ-OB1-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

w trakcie, ok. 1 dzień i 15 godz. do zakończenia
2021-10-18 10:00 - 2021-10-28 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
tura rejestracji
Niezalogowany

Przedmioty obowiązkowe - fizyka 3 semestr /stacjonarne I stopnia/ W4-FZ-DZ-OB3-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-22 20:00 - 2021-09-28 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe i do wyboru - fizyka 5 semestr /stacjonarne I stopnia/ W4-FZ-DZ-OB5-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-22 20:00 - 2021-09-28 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany
w trakcie, ok. 1 dzień i 15 godz. do zakończenia
2021-10-18 10:00 - 2021-10-28 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura
Niezalogowany
...

Przedmioty kierunkowe - informatyka stosowana, 5 semestr W4-IS-KIER5-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-15 18:00 - 2021-09-20 23:59
Rejestracja limitowana z nadawaniem priorytetów [opis]
I tura rejestracji na przedmioty kierunkowe - Informatyki stosowana, 5 semestr
3
Niezalogowany
zakończona
2021-09-27 12:00 - 2021-09-30 23:59
Zapisy do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji na przedmioty kierunkowe
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe – Informatyka stosowana I rok W4-IS-R1-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-15 18:00 - 2021-09-20 23:59
Rejestracja na przedmioty [opis]
I tura rejestracji na przedmioty obowiązkowe
Niezalogowany

Przedmioty obowiązkowe – Informatyka stosowana II rok W4-IS-R2-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-15 18:00 - 2021-09-20 23:59
Rejestracja na przedmioty [opis]
I tura rejestracji na przedmioty obowiązkowe
Niezalogowany
...
zakończona
2021-09-23 17:00 - 2021-09-29 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji na przedmioty obowiązkowe - informatyka stosowana, II rok
Niezalogowany

Przedmioty obowiązkowe – Informatyka stosowana III rok W4-IS-R3-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-15 18:00 - 2021-09-20 23:59
Rejestracja na przedmioty [opis]
I tura rejestracji na przedmioty obowiązkowe
Niezalogowany
...
zakończona
2021-09-23 17:00 - 2021-09-29 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji na przedmioty obowiązkowe - Informatyka stosowana, III rok
Niezalogowany

Przedmioty obowiązkowe - Informatyka stosowana IV rok W4-IS-R4-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-15 18:00 - 2021-09-20 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji na przedmioty obowiązkowe
Niezalogowany
...
zakończona
2021-09-23 17:00 - 2021-09-29 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura rejestracji na przedmioty obowiązkowe
Niezalogowany

InterMaths - Obligatory courses W4-InterM-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-23 17:00 - 2021-09-28 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
First round of registration for obligatory courses
Niezalogowany
...

Przedmiot społeczny - 5 s. Matematyki, 5 s. Chemii, 7 s. Technologii Chem. (stacjonarne I stopnia) W4-KIER-S1-SP-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-27 14:00 - 2021-10-10 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany

Przedmioty obowiązkowe - mikro i nanotechnologia 2 semestr /stacjonarne II stopnia/ W4-MN-DU-OB2-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-22 20:00 - 2021-09-28 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany
...
w trakcie, ok. 1 dzień i 15 godz. do zakończenia
2021-10-18 10:00 - 2021-10-28 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura
Niezalogowany

Przedmioty obowiązkowe - mikro i nanotechnologia 1 semestr /stacjonarne I stopnia/ W4-MN-DZ-OB1-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-22 20:00 - 2021-09-28 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany
...
w trakcie, ok. 1 dzień i 15 godz. do zakończenia
2021-10-18 10:00 - 2021-10-28 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura
Niezalogowany

Przedmioty obowiązkowe - mikro i nanotechnologia 3 semestr /stacjonarne I stopnia/ W4-MN-DZ-OB3-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-22 20:00 - 2021-09-28 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany
...
w trakcie, ok. 1 dzień i 15 godz. do zakończenia
2021-10-18 10:00 - 2021-10-28 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II tura
Niezalogowany

Przedmioty obowiązkowe - 1 semestr matematyki /stacjonarne I stopnia/ W4-MT-S1-R1-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-29 21:00 - 2021-10-05 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji na przedmioty obowiązkowe
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe - 3 semestr matematyki /stacjonarne I stopnia/ W4-MT-S1-R2-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-23 17:00 - 2021-09-28 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji na przedmioty obowiązkowe
Niezalogowany

Przedmioty obowiązkowe – 5 semestr matematyki /stacjonarne I stopnia/ W4-MT-S1-R3-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-23 17:00 - 2021-09-28 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji na przedmioty obowiązkowe
Niezalogowany
...

Seminarium dyplomowe - 5 semestr matematyki /stacjonarne I stopnia/ W4-MT-S1-SEMI-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-06-07 19:00 - 2021-06-14 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji na seminarium dyplomowe
Niezalogowany

Przedmioty specjalistyczne do wyboru - 3 semestr matematyki /studia stacjonarne I stopnia/ W4-MT-S1-SPE3-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-15 17:00 - 2021-09-19 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji na przedmioty do wyboru
1
Niezalogowany
...

Przedmioty specjalistyczne do wyboru - 5 semestr matematyki /studia stacjonarne I stopnia/ W4-MT-S1-SPE5-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-15 17:00 - 2021-09-19 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji na przedmioty do wyboru
1
Niezalogowany

Wykłady monograficzne w języku angielskim - 3 semestr matematyki /studia stacjonarne II stopnia/ W4-MT-S2-MOA3-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-15 17:00 - 2021-09-19 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji na przedmioty monograficzne
1
Niezalogowany
...

Wykłady monograficzne - 3 semestr matematyki /studia stacjonarne II stopnia/ W4-MT-S2-MON3-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-15 17:00 - 2021-09-19 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Itura rejestracji na przedmioty monograficzne
1
Niezalogowany

Przedmioty obowiązkowe - 1 semestr matematyki /stacjonarne II stopnia/ W4-MT-S2-R1-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-29 21:00 - 2021-10-05 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji na przedmioty obowiązkowe
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe – 3 semestr matematyki /stacjonarne II stopnia/ W4-MT-S2-R2-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-23 17:00 - 2021-09-28 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji na przedmioty obowiązkowe
Niezalogowany

Przedmioty specjalistyczne do wyboru sekcja finansowa - 3 sem. mat. /studia stacj. II stopnia/ W4-MT-S2-SPF3-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-15 17:00 - 2021-09-19 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji na przedmioty specjalistyczne
2
Niezalogowany
...

Przedmioty specjalistyczne do wyboru sekcja informatyczna - 3 sem. mat. /studia stacj. II stopnia/ W4-MT-S2-SPI3-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-15 17:00 - 2021-09-19 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji na przedmioty specjalistyczne
1
Niezalogowany

Rejestracja do grup 1 semestru inżynierii biomedycznej /stacjonarne I stopnia/ W4-S1IB-SEM1-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

w trakcie, 4 dni do zakończenia
2021-09-20 17:00 - 2021-10-31 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I Tura
Niezalogowany
...

Rejestracja do grup 3 semestru inżynierii biomedycznej /stacjonarne I stopnia/ W4-S1IB-SEM3-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

w trakcie, 4 dni do zakończenia
2021-09-20 17:00 - 2021-10-31 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I TURA
Niezalogowany

Rejestracja do grup 5 semestru inżynierii biomedycznej /stacjonarne I stopnia/ W4-S1IB-SEM5-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

w trakcie, 4 dni do zakończenia
2021-09-20 17:00 - 2021-10-31 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I TURA
Niezalogowany
...

Rejestracja do grup 7 semestru inżynierii biomedycznej /stacjonarne I stopnia/ W4-S1IB-SEM7-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

w trakcie, 4 dni do zakończenia
2021-09-20 17:00 - 2021-10-31 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I Tura
Niezalogowany

Rejestracja do grup 5 semestru inżynierii biomedycznej /stacjonarne I stopnia/inży. biomate. W4-S1IBIB-SE5-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

w trakcie, 4 dni do zakończenia
2021-09-20 17:00 - 2021-10-31 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I Tura
Niezalogowany
...

Rejestracja do grup 5 semestru inżynierii biomedycznej /stacjonarne I stopnia/ proje. rozw. biomedy. W4-S1IBPR-SE5-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

w trakcie, 4 dni do zakończenia
2021-09-20 17:00 - 2021-10-31 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I Tura
Niezalogowany

Rejestracja do grup 7 semestru inżynierii biomedycznej /stacjonarne I stopnia/ proje. rozw. biomed. W4-S1IBPR-SE7-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

w trakcie, 4 dni do zakończenia
2021-09-20 17:00 - 2021-10-31 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I Tura
Niezalogowany
...

Rejestracja do grup 7 semestru inżynierii biomedycznej /stacjonarne I stopnia/sys. inf. w mech. bio. W4-S1IBSI-SE7-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

w trakcie, 4 dni do zakończenia
2021-09-20 17:00 - 2021-10-31 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I Tura
Niezalogowany

Rejestracja do grup od 1 semestru informatyki / stacjonarne I stopnia / W4-S1IN-SEM1-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja do grup.

Wskazują państwo przynależność do wybranej grupy laboratoryjnej za pomocą rejestracji

do modułu Języki programowania (W4-IN-S1-19-1-JP). Proszę zarejestrować się do jednej wybranej grupy laboratoryjnej. W Systemie USOS grupy posiadają oznaczenie tylko numeryczne, w planie dodatkowo literowe. Grupa w planie A1, to USOSie grupa 1, C5 to 5 itd.

Aktualny plan, na bieżąco aktualizowany:

http://plan.ii.us.edu.pl/

Proszę sprawdzać pod tym linkiem, USOS aktualizuje się z opóźnieniem.

Proszę zarejestrować się również na wykład.

Na pozostałe moduły zostaną Państwo wpisani zgodnie z grupami wskazanymi w ramach tej rejestracji (Wszystkie zajęcia w tej samej grupie).

W przypadku wyczerpania limitu miejsc we wszystkich grupach proszę zgłosić ten fakt mailowo: arkadiusz.sacewicz@us.edu.pl

zakończona
2021-09-30 20:00 - 2021-10-03 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura: Rejestracja do grupy laboratoryjnej
Niezalogowany
...

Rejestracja do grup od 3 semestru informatyki / stacjonarne I stopnia / W4-S1IN-SEM3-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Wskazują państwo przynależność do wybranej grupy laboratoryjnej za pomocą rejestracji

do modułu Architektura komputerów (W4-IN-S1-19-3-AK). Proszę zarejestrować się do jednej wybranej grupy laboratoryjnej. W Systemie USOS grupy posiadają oznaczenie tylko numeryczne, w planie dodatkowo literowe. Grupa w planie A1, to USOSie grupa 1, C5 to 5 itd.

Aktualny plan, na bieżąco aktualizowany:

http://plan.ii.us.edu.pl/

Proszę sprawdzać pod tym linkiem, USOS aktualizuje się z opóźnieniem.

Studenci specjalności Programista Gier Komputerowych rejestrują się do dwóch ostatnich grup:

Do grupy nr 15 studenci PGK 1

Do grupy nr 16 studenci PGK 2

Proszę zarejestrować się również na wykład.

Na pozostałe moduły zostaną Państwo wpisani zgodnie z grupami wskazanymi w ramach tej rejestracji (Wszystkie zajęcia w tej samej grupie).

W przypadku wyczerpania limitu miejsc we wszystkich grupach proszę zgłosić ten fakt mailowo: arkadiusz.sacewicz@us.edu.pl

zakończona
2021-09-30 20:00 - 2021-10-03 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura: Rejestracja do grupy laboratoryjnej
Niezalogowany

Rejestracja do grup 1 semestru mechatroniki /stacjonarne I stopnia/ W4-S1MC-SEM1-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

w trakcie, 4 dni do zakończenia
2021-09-20 17:00 - 2021-10-31 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I Tura
Niezalogowany
...

Rejestracja do grup 3 semestru mechatroniki /stacjonarne I stopnia/ W4-S1MC-SEM3-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

w trakcie, 4 dni do zakończenia
2021-09-20 17:00 - 2021-10-31 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I Tura
Niezalogowany

Rejestracja do grup 7 semestru mechatroniki /stacjonarne I stopnia/ W4-S1MC-SEM7-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

w trakcie, 4 dni do zakończenia
2021-09-20 17:00 - 2021-10-31 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I TURA
Niezalogowany
...

Rejestracja do grup 5 semestru mechatroniki /stacjonarne I stopnia/Komp.wsp.w proj.i ekspl.maszyn W4-S1MCKW-SE5-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

w trakcie, 4 dni do zakończenia
2021-09-20 17:00 - 2021-10-31 23:39
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I Tura
Niezalogowany

Rejestracja do grup 7 semestru mechatroniki /stacjonarne I stopnia/ Komp.wsp.w proj.i ekspl.maszyn W4-S1MCKW-SE7-21-22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

w trakcie, 4 dni do zakończenia
2021-09-20 17:00 - 2021-10-31 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I TURA
Niezalogowany
...

Rejestracja do grup 7 semestru mechatroniki /stacjonarne I stopnia/ Mikromechatronika W4-S1MCMI-SE7-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

w trakcie, 4 dni do zakończenia
2021-09-20 17:00 - 2021-10-31 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I TURA
Niezalogowany

Rejestracja do grup 7 semestru mechatroniki /stacjonarne I stopnia/Sys.ster.w proekol.zast. W4-S1MCSP-SE7-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

w trakcie, 4 dni do zakończenia
2021-09-20 17:00 - 2021-10-31 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I TURA
Niezalogowany
...

Rejestracja do grup 2 semestru inżynierii biomedycznej /stacjonarne II stopnia/ W4-S2IB-SEM2-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

w trakcie, 4 dni do zakończenia
2021-09-20 17:00 - 2021-10-31 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I Tura
Niezalogowany

Rejestracja do grup 2 semestru mechatroniki /stacjonarne II stopnia/ W4-S2MC-SEM2-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

w trakcie, 4 dni do zakończenia
2021-09-20 17:00 - 2021-10-31 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I TURA
Niezalogowany
...

Rejestracja do grup 2 semestru mechatroniki /stacjonarne II stopnia/ projektowanie mechatroniczne W4-S2MCPM-SE2-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

w trakcie, 4 dni do zakończenia
2021-09-20 17:00 - 2021-10-31 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I TURA
Niezalogowany

Rejestracja do grup 2 semestru mechatroniki /stacjonarne II stopnia/ układy mikromechatroniczne W4-S2MCUM-SE2-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

w trakcie, 4 dni do zakończenia
2021-09-20 17:00 - 2021-10-31 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I TURA
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe - 1 sem. Technologii Chemicznej (stacjonarne I stopnia) W4-TC-S1-1-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-27 14:00 - 2021-10-10 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany

Przedmioty obowiązkowe - 3 sem. Technologii Chemicznej (stacjonarne I stopnia) W4-TC-S1-3-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-27 14:00 - 2021-10-10 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
...

Przedmioty obowiązkowe - 5 sem. Technologii Chemicznej (stacjonarne I stopnia) W4-TC-S1-5-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-27 14:00 - 2021-10-10 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany

Przedmioty obowiązkowe - 7 sem. Technologii Chemicznej (stacjonarne I stopnia) W4-TC-S1-7-21/22Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-09-27 14:00 - 2021-10-10 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura rejestracji
Niezalogowany
...