1. Na każdych zajęciach laboratoryjnych student pisze krótkie kolokwium sprawdzające opanowanie materiału z zakresu bieżącego i/lub poprzedniego laboratorium.
2. Po każdym bloku laboratoryjnym student, który nie uzyskał średniej ocen 3,0 z kolokwiów cząstkowych ma prawo do jednorazowego kolokwium całościowego. Termin poprawy zostanie podany przez prowadzących laboratoria.
5. Ocena końcowa z kolokwiów wyliczana jest na podstawie średniej arytmetycznej ocen cząstkowych.
3. Student, który uzyskał z kolokwiów końcową ocenę niedostateczną, lecz legitymuję się średnią arytmetyczną ocen cząstkowych w przedziale od 2,58 do 2,99, ma prawo do powtórnego zaliczenia ćwiczeń w postaci jednokrotnego kolokwium obejmującego całość materiału.
4. W trakcie zajęć student podlega ocenie ciągłej umiejętności praktycznych. Praca studenta na każdym z ćwiczeń oceniana jest w skali punktowej 0-1, gdzie 0 oznacza uchybienia w przestrzeganiu zasad pracy lub prace niesamodzielną.
8. Ocena końcowa umiejętności praktycznych wyliczana jest na podstawie średniej arytmetycznej ocen cząstkowych.
9. Warunkiem zaliczenia laboratorium jest pozytywne zaliczenie kolokwiów oraz uzyskanie pozytywnej oceny z umiejętności praktycznych.
10.Ocenę końcową z laboratorium stanowi średnia ważona ze: średniej oceny z kolokwiów cząstkowych (0,8) oraz oceny ciągłej umiejętności praktycznych (0,2). Wymagane jest pozytywne zaliczenie każdej aktywności.
|