Plan zajęć przedmiotu Podstawy struktury Eukaryota [01-BT-S1-1BT-14] semestr zimowy 2018/2019
Ustawienia planu
Poniedziałek
Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Dominika Idziak-Helmcke, Paweł Kaczmarek, Joanna Łusińska, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
9:00
Laboratorium, grupa 8
każdy poniedziałek, 9:00 - 13:00
Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Dominika Idziak-Helmcke, Paweł Kaczmarek, Joanna Łusińska, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny,
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Dominika Idziak-Helmcke, Paweł Kaczmarek, Joanna Łusińska, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
9:00
Laboratorium, grupa 8
każdy poniedziałek, 9:00 - 13:00
Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Dominika Idziak-Helmcke, Paweł Kaczmarek, Joanna Łusińska, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny,
Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Dominika Idziak-Helmcke, Paweł Kaczmarek, Joanna Łusińska, Karol Małota, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
9:00
Laboratorium, grupa 7
każdy poniedziałek, 9:00 - 13:00
Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Dominika Idziak-Helmcke, Paweł Kaczmarek, Joanna Łusińska, Karol Małota, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny,
Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Dominika Idziak-Helmcke, Paweł Kaczmarek, Joanna Łusińska, Karol Małota, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
9:00
Laboratorium, grupa 7
każdy poniedziałek, 9:00 - 13:00
Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Dominika Idziak-Helmcke, Paweł Kaczmarek, Joanna Łusińska, Karol Małota, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny,
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Dominika Idziak-Helmcke, Paweł Kaczmarek, Joanna Łusińska, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Magdalena Rost-Roszkowska, Elżbieta Wolny
13:15
Laboratorium, grupa 6
każdy poniedziałek, 13:15 - 17:15
Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Dominika Idziak-Helmcke, Paweł Kaczmarek, Joanna Łusińska, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Magdalena Rost-Roszkowska, Elżbieta Wolny,
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Dominika Idziak-Helmcke, Paweł Kaczmarek, Joanna Łusińska, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Magdalena Rost-Roszkowska, Elżbieta Wolny
13:15
Laboratorium, grupa 6
każdy poniedziałek, 13:15 - 17:15
Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Dominika Idziak-Helmcke, Paweł Kaczmarek, Joanna Łusińska, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Magdalena Rost-Roszkowska, Elżbieta Wolny,
Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Dominika Idziak-Helmcke, Kamil Janelt, Joanna Łusińska, Karol Małota, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
13:15
Laboratorium, grupa 5
każdy poniedziałek, 13:15 - 17:15
Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Dominika Idziak-Helmcke, Kamil Janelt, Joanna Łusińska, Karol Małota, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny,
Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Dominika Idziak-Helmcke, Kamil Janelt, Joanna Łusińska, Karol Małota, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
13:15
Laboratorium, grupa 5
każdy poniedziałek, 13:15 - 17:15
Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Dominika Idziak-Helmcke, Kamil Janelt, Joanna Łusińska, Karol Małota, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny,
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Wtorek
Środa
Robert Hasterok, Weronika Rupik
raz na dwa tygodnie - parzysteCzwartek
Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Dominika Idziak-Helmcke, Paweł Kaczmarek, Joanna Łusińska, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Magdalena Rost-Roszkowska, Elżbieta Wolny
8:00
Laboratorium, grupa 2
każdy czwartek, 8:00 - 12:00
Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Dominika Idziak-Helmcke, Paweł Kaczmarek, Joanna Łusińska, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Magdalena Rost-Roszkowska, Elżbieta Wolny,
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Dominika Idziak-Helmcke, Paweł Kaczmarek, Joanna Łusińska, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Magdalena Rost-Roszkowska, Elżbieta Wolny
8:00
Laboratorium, grupa 2
każdy czwartek, 8:00 - 12:00
Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Dominika Idziak-Helmcke, Paweł Kaczmarek, Joanna Łusińska, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Magdalena Rost-Roszkowska, Elżbieta Wolny,
Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Florentyna Błaszczyk, Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Dominika Idziak-Helmcke, Joanna Łusińska, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:00
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 8:00 - 12:00
Florentyna Błaszczyk, Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Dominika Idziak-Helmcke, Joanna Łusińska, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny,
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Florentyna Błaszczyk, Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Dominika Idziak-Helmcke, Joanna Łusińska, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:00
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 8:00 - 12:00
Florentyna Błaszczyk, Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Dominika Idziak-Helmcke, Joanna Łusińska, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny,
Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Dominika Idziak-Helmcke, Joanna Łusińska, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Magdalena Rost-Roszkowska, Elżbieta Wolny
12:15
Laboratorium, grupa 4
każdy czwartek, 12:15 - 16:15
Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Dominika Idziak-Helmcke, Joanna Łusińska, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Magdalena Rost-Roszkowska, Elżbieta Wolny,
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Dominika Idziak-Helmcke, Joanna Łusińska, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Magdalena Rost-Roszkowska, Elżbieta Wolny
12:15
Laboratorium, grupa 4
każdy czwartek, 12:15 - 16:15
Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Dominika Idziak-Helmcke, Joanna Łusińska, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Magdalena Rost-Roszkowska, Elżbieta Wolny,
Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Łukasz Gajda, Karolina Hus, Dominika Idziak-Helmcke, Joanna Łusińska, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
12:15
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 12:15 - 16:15
Agnieszka Brąszewska, Łukasz Gajda, Karolina Hus, Dominika Idziak-Helmcke, Joanna Łusińska, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny,
Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Łukasz Gajda, Karolina Hus, Dominika Idziak-Helmcke, Joanna Łusińska, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
12:15
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 12:15 - 16:15
Agnieszka Brąszewska, Łukasz Gajda, Karolina Hus, Dominika Idziak-Helmcke, Joanna Łusińska, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny,
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Florentyna Błaszczyk, Łukasz Gajda, Dominika Idziak-Helmcke, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
16:00
Laboratorium, grupa 9
każdy czwartek, 16:00 - 20:00
Florentyna Błaszczyk, Łukasz Gajda, Dominika Idziak-Helmcke, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny,
Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Florentyna Błaszczyk, Łukasz Gajda, Dominika Idziak-Helmcke, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
16:00
Laboratorium, grupa 9
każdy czwartek, 16:00 - 20:00
Florentyna Błaszczyk, Łukasz Gajda, Dominika Idziak-Helmcke, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny,
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Piątek
Florentyna Błaszczyk, Robert Hasterok, Dominika Idziak-Helmcke, Maja Orzechowska, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
8:00
Konwersatorium, grupa 2
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Florentyna Błaszczyk, Robert Hasterok, Dominika Idziak-Helmcke, Maja Orzechowska, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny,
Sala B-100 (AULA), budynek nr KT-05
Łukasz Gajda, Robert Hasterok, Dominika Idziak-Helmcke, Maja Orzechowska, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
10:00
Konwersatorium, grupa 3
każdy piątek, 10:00 - 11:30
Łukasz Gajda, Robert Hasterok, Dominika Idziak-Helmcke, Maja Orzechowska, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny,
Sala B-100 (AULA), budynek nr KT-05
Łukasz Gajda, Robert Hasterok, Dominika Idziak-Helmcke, Maja Orzechowska, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
12:00
Konwersatorium, grupa 4
każdy piątek, 12:00 - 13:30
Łukasz Gajda, Robert Hasterok, Dominika Idziak-Helmcke, Maja Orzechowska, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny,
Sala B-100 (AULA), budynek nr KT-05
Robert Hasterok, Dominika Idziak-Helmcke, Maja Orzechowska, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
14:00
Konwersatorium, grupa 5
każdy piątek, 14:00 - 15:30
Sala B-100 (AULA), budynek nr KT-05
Florentyna Błaszczyk, Robert Hasterok, Dominika Idziak-Helmcke, Maja Orzechowska, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
14:00
Konwersatorium, grupa 1
każdy piątek, 14:00 - 15:30
Florentyna Błaszczyk, Robert Hasterok, Dominika Idziak-Helmcke, Maja Orzechowska, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny,
Sala B-100 (AULA), budynek nr KT-05
Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: