Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Podstawy struktury Eukaryota 01-BT-S1-1BT-14
Plan zajęć - semestr zimowy 2018/2019

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2018-10-15 - 2018-10-21  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Laboratorium (s.B-17 bud.KT-05), Elżbieta Wolny, Dominika Idziak-Helmcke, Ewa Robaszkiewicz, Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Joanna Łusińska, Maja Orzechowska, Florentyna Kaszuba
8:00, gr.2
Laboratorium (sale KHEZ bud.KT-12), Paweł Kaczmarek, Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny, Dominika Idziak-Helmcke, Ewa Robaszkiewicz, Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Joanna Łusińska, Magdalena Rost-Roszkowska
8:00, gr.2
Laboratorium (s.B-17 bud.KT-05), Magdalena Rost-Roszkowska, Elżbieta Wolny, Maja Orzechowska, Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Paweł Kaczmarek, Ewa Robaszkiewicz, Dominika Idziak-Helmcke, Joanna Łusińska
8:00, gr.2
Konwersatorium (s.Aula (B-100) bud.KT-05), Robert Hasterok, Weronika Rupik, Dominika Idziak-Helmcke, Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny, Florentyna Kaszuba
9:009:00, gr.7
Laboratorium (sale KHEZ bud.KT-12), Elżbieta Wolny, Dominika Idziak-Helmcke, Ewa Robaszkiewicz, Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Joanna Łusińska, Karol Małota, Paweł Kaczmarek, Maja Orzechowska
9:00, gr.7
Laboratorium (s.B-17 bud.KT-05), Elżbieta Wolny, Maja Orzechowska, Agnieszka Brąszewska, Dominika Idziak-Helmcke, Karolina Hus, Paweł Kaczmarek, Karol Małota, Ewa Robaszkiewicz, Joanna Łusińska
9:00, gr.8
Laboratorium (s.B-17 bud.KT-05), Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny, Dominika Idziak-Helmcke, Ewa Robaszkiewicz, Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Joanna Łusińska, Paweł Kaczmarek
9:00, gr.8
Laboratorium (sale KHEZ bud.KT-12), Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny, Dominika Idziak-Helmcke, Ewa Robaszkiewicz, Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Joanna Łusińska, Paweł Kaczmarek
10:0010:00, gr.1
Wykład (s.Aula bud.KT-12), Robert Hasterok, Weronika Rupik
10:00, gr.3
Konwersatorium (s.Aula (B-100) bud.KT-05), Robert Hasterok, Weronika Rupik, Dominika Idziak-Helmcke, Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny, Łukasz Gajda
11:00
12:0012:00, gr.4
Konwersatorium (s.Aula (B-100) bud.KT-05), Robert Hasterok, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny, Maja Orzechowska, Dominika Idziak-Helmcke, Łukasz Gajda
12:15, gr.3
Laboratorium (sale KHEZ bud.KT-12), Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny, Dominika Idziak-Helmcke, Ewa Robaszkiewicz, Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Joanna Łusińska, Łukasz Gajda
12:15, gr.3
Laboratorium (s.B-17 bud.KT-05), Elżbieta Wolny, Maja Orzechowska, Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Joanna Łusińska, Ewa Robaszkiewicz, Dominika Idziak-Helmcke, Łukasz Gajda
12:15, gr.4
Laboratorium (s.B-17 bud.KT-05), Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny, Dominika Idziak-Helmcke, Ewa Robaszkiewicz, Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Joanna Łusińska, Magdalena Rost-Roszkowska
12:15, gr.4
Laboratorium (sale KHEZ bud.KT-12), Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny, Dominika Idziak-Helmcke, Ewa Robaszkiewicz, Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Joanna Łusińska, Magdalena Rost-Roszkowska
13:00
13:15, gr.5
Laboratorium (sale KHEZ bud.KT-12), Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny, Dominika Idziak-Helmcke, Ewa Robaszkiewicz, Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Joanna Łusińska, Karol Małota, Kamil Janelt
13:15, gr.5
Laboratorium (s.B-17 bud.KT-05), Elżbieta Wolny, Maja Orzechowska, Agnieszka Brąszewska, Dominika Idziak-Helmcke, Kamil Janelt, Joanna Łusińska, Karol Małota, Ewa Robaszkiewicz, Karolina Hus
13:15, gr.6
Laboratorium (s.B-17 bud.KT-05), Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny, Dominika Idziak-Helmcke, Ewa Robaszkiewicz, Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Joanna Łusińska, Magdalena Rost-Roszkowska, Paweł Kaczmarek
13:15, gr.6
Laboratorium (sale KHEZ bud.KT-12), Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny, Dominika Idziak-Helmcke, Ewa Robaszkiewicz, Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Joanna Łusińska, Magdalena Rost-Roszkowska, Paweł Kaczmarek
14:0014:00, gr.1
Konwersatorium (s.Aula (B-100) bud.KT-05), Robert Hasterok, Weronika Rupik, Dominika Idziak-Helmcke, Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny, Florentyna Kaszuba
14:00, gr.5
Konwersatorium (s.Aula (B-100) bud.KT-05), Robert Hasterok, Weronika Rupik, Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny, Dominika Idziak-Helmcke
15:00
16:0016:00, gr.9
Laboratorium (sale KHEZ bud.KT-12), Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny, Ewa Robaszkiewicz, Dominika Idziak-Helmcke, Florentyna Kaszuba, Łukasz Gajda
16:00, gr.9
Laboratorium (s.B-17 bud.KT-05), Elżbieta Wolny, Maja Orzechowska, Łukasz Gajda, Ewa Robaszkiewicz, Dominika Idziak-Helmcke, Florentyna Kaszuba
17:00
18:00
19:00
20:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: