Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany wyższy [31-ST-L30-ANG-B2.3] semestr zimowy 2022/2023
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Marcin Gorgol
15:30
lektorat, grupa 3
każdy wtorek, 15:30 - 17:00
Sala 226, budynek nr KT-01
Katarzyna Banaś-Sieradzka
15:30
lektorat, grupa 2
każdy wtorek, 15:30 - 17:00
Sala 2.14, budynek nr SC-09
Środa
Jadwiga Puławska
8:00
lektorat, grupa 39
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 048A, budynek nr KT-09
Kinga Półrolniczak
8:00
lektorat, grupa 38
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 143, budynek nr KT-09
Lucyna Niedobecka
8:00
lektorat, grupa 34
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 2.08b, budynek nr KT-16
Iwona Mrozińska
8:00
lektorat, grupa 30
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Ryszard Kalamarz
8:00
lektorat, grupa 13
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 19, budynek nr KT-11B
Iwona Wiąk-Domka
9:45
lektorat, grupa 44
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 232, budynek nr KT-01
Marzena Tofilska
9:45
lektorat, grupa 42
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 241, budynek nr KT-09
Jadwiga Puławska
9:45
lektorat, grupa 40
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 236, budynek nr KT-09
Lucyna Niedobecka
9:45
lektorat, grupa 35
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 2.08b, budynek nr KT-16
Iwona Mrozińska
9:45
lektorat, grupa 31
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Anna Kluczka
9:45
lektorat, grupa 24
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 237, budynek nr KT-09
Katarzyna Kiszka
9:45
lektorat, grupa 21
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 18, budynek nr KT-11B
Justyna Kendik-Gut
9:45
lektorat, grupa 18
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 136, budynek nr KT-09
Ryszard Kalamarz
9:45
lektorat, grupa 14
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 19, budynek nr KT-11B
Tomasz Jarczyk
9:45
lektorat, grupa 12
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Dariusz Idziaszek
9:45
lektorat, grupa 10
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 015, budynek nr KT-09
Marcin Gorgol
9:45
lektorat, grupa 4
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 048A, budynek nr KT-09
Krystyna Mendziuk
13:45
lektorat, grupa 27
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala 110, budynek nr SC-07
Ewa Karolczak-Wawrzała
13:45
lektorat, grupa 17
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala 48, budynek nr SC-04
Katarzyna Gronowska
13:45
lektorat, grupa 7
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala 403, budynek nr SC-07
Marcin Gorgol
13:45
lektorat, grupa 5
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala 103a, budynek nr SC-01
Czwartek
Lucyna Niedobecka
8:00
lektorat, grupa 36
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 111, budynek nr KT-06
Ewa Karolczak-Wawrzała, Jadwiga Nabielska
8:00
lektorat, grupa 32
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 202, budynek nr KT-06
Bogdan Moczko
8:00
lektorat, grupa 28
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala PR1, budynek nr KT-06
Anna Kluczka
8:00
lektorat, grupa 25
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala A/1.4, budynek nr KT-02
Katarzyna Kiszka
8:00
lektorat, grupa 22
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 18, budynek nr KT-11B
Ryszard Kalamarz
8:00
lektorat, grupa 16
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 19, budynek nr KT-11B
Katarzyna Gronowska
8:00
lektorat, grupa 8
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala C/0.36, budynek nr KT-02
Marzena Tofilska
9:45
lektorat, grupa 43
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala C/0.29, budynek nr KT-02
Jadwiga Puławska
9:45
lektorat, grupa 41
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala C/0.34, budynek nr KT-02
Lucyna Niedobecka
9:45
lektorat, grupa 37
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 111, budynek nr KT-06
Ewa Karolczak-Wawrzała, Jadwiga Nabielska
9:45
lektorat, grupa 33
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 202, budynek nr KT-06
Bogdan Moczko
9:45
lektorat, grupa 29
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala PR1, budynek nr KT-06
Anna Kluczka
9:45
lektorat, grupa 26
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala A/1.4, budynek nr KT-02
Katarzyna Kiszka
9:45
lektorat, grupa 23
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 18, budynek nr KT-11B
Justyna Kendik-Gut
9:45
lektorat, grupa 20
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala C/0.5, budynek nr KT-02
Ryszard Kalamarz
9:45
lektorat, grupa 15
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 19, budynek nr KT-11B
Dariusz Idziaszek
9:45
lektorat, grupa 11
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 204, budynek nr KT-06
Katarzyna Gronowska
9:45
lektorat, grupa 9
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala C/0.36, budynek nr KT-02
Marcin Gorgol
13:45
lektorat, grupa 6
każdy czwartek, 13:45 - 15:15
Sala A/1/02, budynek nr CH-02
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- CH-02 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – budynek główny (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1a)
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-02 — Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Uniwersytecka 4)
- KT-06 — Wydział Nauk Społecznych (Katowice, ul. Grażyńskiego 53)
- KT-09 — Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)
- KT-11B — Wydział Prawa i Administracji (Katowice, ul. Bankowa 11b)
- KT-16 — Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego (Katowice, ul. Pawła 3)
- SC-01 — Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)
- SC-04 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Sosnowiec, ul. Żytnia 12)
- SC-07 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – Instytut Informatyki (Sosnowiec, ul. Będzińska 39)
- SC-09 — Wydział Humanistyczny – Instytut Językoznawstwa (Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5)