Plan zajęć przedmiotu Kultury in vitro w biotechnologii [W2-S1BT19-1BT-17] semestr letni 2021/2022
- semestr letni 2023/2024
- semestr letni 2022/2023
- semestr letni 2021/2022
- semestr letni 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Monika Gajecka, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak, Artur Piński, Elżbieta Wolny
8:00
Laboratorium, grupa 5
każdy wtorek, 8:00 - 12:00
Sala A-213 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Monika Gajecka, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak, Artur Piński, Elżbieta Wolny
8:00
Laboratorium, grupa 5
każdy wtorek, 8:00 - 12:00
Sala C-332, budynek nr KT-05
Monika Gajecka, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak, Artur Piński, Elżbieta Wolny
12:15
Laboratorium, grupa 2
każdy wtorek, 12:15 - 16:15
Sala A-213 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Monika Gajecka, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak, Artur Piński, Elżbieta Wolny
12:15
Laboratorium, grupa 2
każdy wtorek, 12:15 - 16:15
Sala C-332, budynek nr KT-05
Monika Gajecka, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak, Artur Piński, Elżbieta Wolny
16:30
Laboratorium, grupa 3
każdy wtorek, 16:30 - 20:15
Sala A-213 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Monika Gajecka, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak, Artur Piński, Elżbieta Wolny
16:30
Laboratorium, grupa 3
każdy wtorek, 16:30 - 20:15
Sala C-332, budynek nr KT-05
Środa
Barbara Wójcikowska
17:15
Wykład, grupa 1
każda środa, 17:15 - 18:45
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Czwartek
Monika Gajecka, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak, Artur Piński, Elżbieta Wolny
8:00
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 8:00 - 12:00
Sala C-332, budynek nr KT-05
Monika Gajecka, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak, Artur Piński, Elżbieta Wolny
8:00
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 8:00 - 12:00
Sala A-213 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Monika Gajecka, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak, Artur Piński, Elżbieta Wolny
12:15
Laboratorium, grupa 6
każdy czwartek, 12:15 - 16:15
Sala A-213 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Monika Gajecka, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak, Artur Piński, Elżbieta Wolny
12:15
Laboratorium, grupa 6
każdy czwartek, 12:15 - 16:15
Sala C-332, budynek nr KT-05
Monika Gajecka, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak, Artur Piński, Elżbieta Wolny
16:30
Laboratorium, grupa 4
każdy czwartek, 16:30 - 20:30
Sala A-213 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Monika Gajecka, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak, Artur Piński, Elżbieta Wolny
16:30
Laboratorium, grupa 4
każdy czwartek, 16:30 - 20:30
Sala C-332, budynek nr KT-05
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: