Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Miniprojekt badawczy [W4-CH-S2-1-MB] semestr zimowy 2021/2022

Zmień cykl dydaktyczny Wybierz cykl dydaktyczny
Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Marzena Dzida, Monika Geppert-Rybczyńska, Barbara Hachuła, Maria Jaworska, Izabela Jendrzejewska, Katarzyna Kowalska-Szojda, Stanisław Krompiec, Piotr Kuś, Barbara Machura, Alicja Menżyk, Monika Musiał, Robert Musioł, Jacek Nycz, Wojciech Pisarski, Tadeusz Pluta, Rafał Podeszwa, Jarosław Polański, Ewa Schab-Balcerzak, Aneta Słodek, Ivana Stanimirova-Daszykowska, Beata Zawisza
niestandardowa częstotliwość8:00 seminarium, grupa 4 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 12:30 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Marzena Dzida, Monika Geppert-Rybczyńska, Barbara Hachuła, Maria Jaworska, Izabela Jendrzejewska, Katarzyna Kowalska-Szojda, Stanisław Krompiec, Piotr Kuś, Barbara Machura, Alicja Menżyk, Monika Musiał, Robert Musioł, Jacek Nycz, Wojciech Pisarski, Tadeusz Pluta, Rafał Podeszwa, Jarosław Polański, Ewa Schab-Balcerzak, Aneta Słodek, Ivana Stanimirova-Daszykowska, Beata Zawisza
niestandardowa częstotliwość8:00 seminarium, grupa 3 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 12:30 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Marzena Dzida, Monika Geppert-Rybczyńska, Barbara Hachuła, Maria Jaworska, Izabela Jendrzejewska, Katarzyna Kowalska-Szojda, Stanisław Krompiec, Piotr Kuś, Barbara Machura, Alicja Menżyk, Monika Musiał, Robert Musioł, Jacek Nycz, Mateusz Penkala, Wojciech Pisarski, Tadeusz Pluta, Rafał Podeszwa, Jarosław Polański, Ewa Schab-Balcerzak, Aneta Słodek, Ivana Stanimirova-Daszykowska, Beata Zawisza
niestandardowa częstotliwość8:00 seminarium, grupa 2 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 12:30 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Marzena Dzida, Monika Geppert-Rybczyńska, Barbara Hachuła, Maria Jaworska, Izabela Jendrzejewska, Katarzyna Kowalska-Szojda, Stanisław Krompiec, Piotr Kuś, Barbara Machura, Alicja Menżyk, Monika Musiał, Robert Musioł, Jacek Nycz, Wojciech Pisarski, Tadeusz Pluta, Rafał Podeszwa, Jarosław Polański, Ewa Schab-Balcerzak, Aneta Słodek, Ivana Stanimirova-Daszykowska, Beata Zawisza
niestandardowa częstotliwość8:00 seminarium, grupa 1 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 12:30 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Katarzyna Kowalska-Szojda, Marek Matussek, Joanna Palion-Gazda, Natalia Pawlik, Mateusz Penkala
niestandardowa częstotliwość8:30 Laboratorium, grupa 6 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:30 - 12:15 Sala ICH, budynek nr KT-03
Mateusz Korzec, Sonia Kotowicz, Katarzyna Kowalska-Szojda, Natalia Pawlik, Ivana Stanimirova-Daszykowska
niestandardowa częstotliwość8:30 Laboratorium, grupa 5 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:30 - 12:15 Sala ICH, budynek nr KT-03
Karina Kocot, Katarzyna Kowalska-Szojda, Jacek Mularski, Mateusz Penkala
niestandardowa częstotliwość8:30 Laboratorium, grupa 2 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:30 - 12:15 Sala ICH, budynek nr KT-03
Wioleta Cieślik, Katarzyna Kowalska-Szojda, Alicja Menżyk, Aneta Słodek
niestandardowa częstotliwość8:30 Laboratorium, grupa 1 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:30 - 12:15 Sala ICH, budynek nr KT-03
Marzena Dzida, Katarzyna Kowalska-Szojda, Marta Kuwik, Monika Musiał, Edward Zorębski
niestandardowa częstotliwość13:45 Laboratorium, grupa 7 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 13:45 - 17:30 Sala ICH, budynek nr KT-03
Katarzyna Kowalska-Szojda, Marta Kuwik, Piotr Lodowski, Alicja Menżyk
niestandardowa częstotliwość13:45 Laboratorium, grupa 4 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 13:45 - 17:30 Sala ICH, budynek nr KT-03
Katarzyna Kowalska-Szojda, Marta Kuwik, Natalia Pawlik, Mateusz Penkala
niestandardowa częstotliwość13:45 Laboratorium, grupa 3 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 13:45 - 17:30 Sala ICH, budynek nr KT-03

Środa

Czwartek

Piątek

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0-2 (2024-02-19)