Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Miniprojekt badawczy W4-CH-S2-1-MB
Plan zajęć - semestr zimowy 2021/2022

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2022-01-17 - 2022-01-23  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ seminarium (s.zajęcia zdalne), Stanisław Krompiec, Robert Musioł, Wojciech Pisarski, Maria Jaworska, Piotr Kuś, Monika Musiał, Jarosław Polański, Marzena Dzida, Ewa Schab-Balcerzak, Aneta Słodek, Barbara Machura, Ivana Stanimirova-Daszykowska, Katarzyna Kowalska-Szojda, Rafał Podeszwa, Izabela Jendrzejewska, Jacek Nycz, Tadeusz Pluta, Barbara Hachuła, Beata Zawisza, Alicja Menżyk, Monika Geppert-Rybczyńska
8:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ seminarium (s.zajęcia zdalne), Aneta Słodek, Stanisław Krompiec, Robert Musioł, Wojciech Pisarski, Maria Jaworska, Piotr Kuś, Monika Musiał, Jarosław Polański, Marzena Dzida, Ewa Schab-Balcerzak, Barbara Machura, Ivana Stanimirova-Daszykowska, Katarzyna Kowalska-Szojda, Rafał Podeszwa, Izabela Jendrzejewska, Jacek Nycz, Tadeusz Pluta, Barbara Hachuła, Beata Zawisza, Alicja Menżyk, Mateusz Penkala, Monika Geppert-Rybczyńska
8:00, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ seminarium (s.zajęcia zdalne), Aneta Słodek, Stanisław Krompiec, Robert Musioł, Wojciech Pisarski, Maria Jaworska, Piotr Kuś, Monika Musiał, Jarosław Polański, Marzena Dzida, Ewa Schab-Balcerzak, Barbara Machura, Ivana Stanimirova-Daszykowska, Katarzyna Kowalska-Szojda, Rafał Podeszwa, Izabela Jendrzejewska, Jacek Nycz, Tadeusz Pluta, Barbara Hachuła, Monika Geppert-Rybczyńska, Beata Zawisza, Alicja Menżyk
8:00, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ seminarium (s.zajęcia zdalne), Aneta Słodek, Stanisław Krompiec, Robert Musioł, Wojciech Pisarski, Maria Jaworska, Piotr Kuś, Monika Musiał, Jarosław Polański, Marzena Dzida, Ewa Schab-Balcerzak, Barbara Machura, Monika Geppert-Rybczyńska, Ivana Stanimirova-Daszykowska, Katarzyna Kowalska-Szojda, Rafał Podeszwa, Izabela Jendrzejewska, Jacek Nycz, Tadeusz Pluta, Barbara Hachuła, Beata Zawisza, Alicja Menżyk
8:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Laboratorium (s.ICH), Alicja Menżyk, Aneta Słodek, Wioleta Cieślik, Katarzyna Kowalska-Szojda
8:30, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Laboratorium (s.ICH), Karina Kocot, Jacek Mularski, Mateusz Penkala, Katarzyna Kowalska-Szojda
8:30, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Laboratorium (s.ICH), Ivana Stanimirova-Daszykowska, Mateusz Korzec, Sonia Kotowicz, Natalia Pawlik, Katarzyna Kowalska-Szojda
8:30, gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Laboratorium (s.ICH), Marek Matussek, Anna Maroń, Joanna Palion-Gazda, Mateusz Penkala, Natalia Pawlik, Katarzyna Kowalska-Szojda
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
13:45, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Laboratorium (s.ICH), Natalia Pawlik, Marta Kuwik, Marzena Dabioch, Katarzyna Kowalska-Szojda
13:45, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Laboratorium (s.ICH), Piotr Lodowski, Marta Kuwik, Alicja Menżyk, Katarzyna Kowalska-Szojda
13:45, gr.7
/niestandardowa częstotliwość/ Laboratorium (s.ICH), Monika Musiał, Marzena Dzida, Edward Zorębski, Marta Kuwik, Katarzyna Kowalska-Szojda
14:00
15:00
16:00
17:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Szkolna 9