Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Pracownia dyplomowa IV [W2-S2BT19-2BT-06A] semestr letni 2021/2022
Laboratorium, grupa nr 25

Przejdź do planu zaznaczono terminy wyświetlanej grupy
To jest strona grupy zajęciowej. Jeśli szukasz opisu przedmiotu, zobacz stronę przedmiotu
Przedmiot: Pracownia dyplomowa IV [W2-S2BT19-2BT-06A]
Zajęcia: semestr letni 2021/2022 [2021/2022L] (zakończony)
Laboratorium [L], grupa nr 25 [pozostałe grupy]
Termin i miejsce: Podana informacja o terminie jest orientacyjna. W celu uzyskania pewnej informacji obejrzyj kalendarz roku akademickiego lub skontaktuj się z wykładowcą (nieregularności zdarzają się przede wszystkim w przypadku zajęć odbywających się rzadziej niż co tydzień).
każdy wtorek, 11:30 - 20:30
sala sale KFR
Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Jagiellońska 28) jaki jest adres?
Terminy najbliższych spotkań: Daty odbywania się zajęć grupy. Prezentują informacje na podstawie zdefiniowanych w USOS terminów oraz spotkań.
Kliknij w datę by zobaczyć tygodniowy plan z zaznaczonym spotkaniem.
Wszystkie zajęcia tej grupy już się odbyły - pokaż terminy wszystkich spotkań.
Data i miejsceProwadzący
Liczba osób w grupie: 1
Limit miejsc: (brak danych)
Zaliczenie: Zaliczenie na ocenę
Prowadzący: Agnieszka Siemieniuk
Literatura:

Dobrana w zależności od tematu pracy

Zakres tematów:

Reakcje Zea mays L na wybrane czynniki stresowe biotyczne i abiotyczne.

Metody dydaktyczne:

Samodzielna praca laboratoryjna pod nadzorem prowadzącego.

Konsultacje na temat wyników pracy laboratoryjnej. Analiza i interpretacja wyników. Konsultacje dotyczące kolejnych rozdziałów pracy dyplomowej.

Metody i kryteria oceniania:

Bieżąca ocena zaangażowania, aktywności, systematyczności, samodzielności i dokładności w pracy laboratoryjnej.

Ciągła ocena pracy laboratoryjnej obejmująca dokumentację metodyki, wyników pomiarów wraz z ich opracowaniem graficznym, analizą oraz wnioskami sformułowanymi na ich podstawie. Bieżąca analiza i ocena konstrukcji oraz poszczególnych rozdziałów pracy dyplomowej.

Ocena bardzo dobra: Student wykazuje się samodzielnością w pracy laboratoryjnej, rozumie celowość problemu badawczego, jest twórczy, angażuje się w opracowanie metodyki oraz dobór literatury. Jest systematyczny i dokładny, regularnie uczęszcza na zajęcia, sporządza dokumentację, dba o sprzęt i materiały laboratoryjne, aktywnie uczestniczy w dyskusjach i właściwie interpretuje wyniki, opierając się na danych literaturowych. Wykazuje się własną inwencją w konstruowaniu eksperymentów.

Ocena dobra: Student wykazuje się sprawnością w pracy laboratoryjnej, rozumie celowość problemu badawczego, rozumie opracowaną metodykę i właściwie dobiera literaturę do tematu pracy. Jest systematyczny i dokładny, regularnie uczęszcza na zajęcia, sporządza dokumentację, dba o sprzęt i materiały laboratoryjne, poprawnie interpretuje wyniki. Wykazuje się własną inwencją w konstruowaniu eksperymentów.

Ocena dostateczna: Student wymaga pomocy w pracy laboratoryjnej, z pomocą prowadzącego opracowuje metodykę badań i dobiera literaturę do tematu pracy. Powierzone zadania wykonuje poprawnie, nieregularnie uczęszcza na zajęcia. W interpretacji wyników potrzebuje pomocy prowadzącego. Dba o sprzęt i materiały laboratoryjne.

Ocena niedostateczna: Student nie rozumie celu wykonywanych badań. Jest niesamodzielny i niedbały w pracy laboratoryjnej. Nieregularnie uczęszcza na zajęcia. Nie potrafi interpretować wyników i wyciągać wniosków z przeprowadzonych badań. Rażąco zaniedbuje powierzony sprzęt i materiały laboratoryjne.

Uwagi:

dr Agnieszka Siemieniuk

Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet Ślaski w Katowicach.
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.3.0-2 (2024-04-26)