Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany wyższy [31-ST-L30-ANG-B2.3] semestr zimowy 2021/2022
Ustawienia planu
Poniedziałek
Tomasz Jarczyk
8:00
lektorat, grupa 15
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala C/0.29, budynek nr KT-02
Marzena Maciejko
9:45
lektorat, grupa 29
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Iwona Wiąk-Domka
11:30
lektorat, grupa 48
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala A/2.11, budynek nr KT-02
Tomasz Jarczyk
11:30
lektorat, grupa 14
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala C/0.29, budynek nr KT-02
Iwona Wiąk-Domka
13:45
lektorat, grupa 49
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala A/2.11, budynek nr KT-02
Jadwiga Nabielska
13:45
lektorat, grupa 38
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Bogdan Moczko
15:30
lektorat, grupa 33
każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Wtorek
Kinga Półrolniczak
8:00
lektorat, grupa 55
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Lucyna Niedobecka
8:00
lektorat, grupa 39
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 2.08a, budynek nr KT-16
Ryszard Kalamarz
8:00
lektorat, grupa 17
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Lucyna Niedobecka
9:45
lektorat, grupa 40
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 2.08a, budynek nr KT-16
Ewa Karolczak-Wawrzała
9:45
lektorat, grupa 21
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Ryszard Kalamarz
9:45
lektorat, grupa 18
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Katarzyna Gronowska
9:45
lektorat, grupa 7
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala A/1.4, budynek nr KT-02
Justyna Kendik-Gut, Iwona Wojtala
11:30
lektorat, grupa 58
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Bogdan Moczko
11:30
lektorat, grupa 35
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Katarzyna Kiszka
11:30
lektorat, grupa 24
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 3.19, budynek nr KT-11B
Ryszard Kalamarz
11:30
lektorat, grupa 16
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Katarzyna Gronowska
11:30
lektorat, grupa 8
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 354-355, budynek nr KT-01
Dariusz Idziaszek
13:15
lektorat, grupa 13
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala A/1/04, budynek nr CH-02
Iwona Wiąk-Domka
13:45
lektorat, grupa 50
każdy wtorek, 13:45 - 15:15
Sala A/2.13, budynek nr KT-02
Krystyna Mendziuk
13:45
lektorat, grupa 30
każdy wtorek, 13:45 - 15:15
Sala A/1/02, budynek nr CH-02
Środa
Justyna Kendik-Gut
8:00
lektorat, grupa 54
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Katarzyna Kiszka
8:00
lektorat, grupa 25
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 3.19, budynek nr KT-11B
Liliana Kałafatiuk
8:00
lektorat, grupa 19
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 5, budynek nr SC-07
Katarzyna Gronowska
8:00
lektorat, grupa 9
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 110, budynek nr SC-07
Jadwiga Puławska
9:45
lektorat, grupa 45
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala C/0.34, budynek nr KT-02
Katarzyna Kiszka
9:45
lektorat, grupa 26
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 3.19, budynek nr KT-11B
Ewa Karolczak-Wawrzała
9:45
lektorat, grupa 22
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 48, budynek nr SC-04
Liliana Kałafatiuk
9:45
lektorat, grupa 20
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 5, budynek nr SC-07
Katarzyna Gronowska
9:45
lektorat, grupa 10
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 110, budynek nr SC-07
Marcin Gorgol
9:45
lektorat, grupa 6
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Krystyna Mendziuk
11:30
lektorat, grupa 31
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Katarzyna Kiszka
11:30
lektorat, grupa 27
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 3.19, budynek nr KT-11B
Zdzisław Ciuk
11:30
lektorat, grupa 4
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Ewa Karolczak-Wawrzała
13:45
lektorat, grupa 23
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala 48, budynek nr SC-04
Zdzisław Ciuk
13:45
lektorat, grupa 5
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Katarzyna Kiszka
15:30
lektorat, grupa 28
każda środa, 15:30 - 17:00
Sala 3.44, budynek nr KT-11B
Czwartek
Kinga Półrolniczak
8:00
lektorat, grupa 56
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Dariusz Idziaszek
9:45
lektorat, grupa 11
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala C/0.42, budynek nr KT-02
Justyna Kendik-Gut
11:30
lektorat, grupa 53
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala A/1.4, budynek nr KT-02
Lucyna Niedobecka
11:30
lektorat, grupa 41
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 357, budynek nr KT-01
Piątek
Kinga Półrolniczak
8:00
lektorat, grupa 57
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Simona Wojtyga
8:00
lektorat, grupa 51
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Izabela Olkuska
8:00
lektorat, grupa 42
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Iwona Mrozińska
8:00
lektorat, grupa 36
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Krystyna Mendziuk
8:00
lektorat, grupa 32
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Bogumiła Bober
8:00
lektorat, grupa 3
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Katarzyna Banaś-Sieradzka
8:00
lektorat, grupa 2
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Izabela Olkuska
9:45
lektorat, grupa 43
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Bogdan Moczko
9:45
lektorat, grupa 34
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Dariusz Idziaszek
9:45
lektorat, grupa 12
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Simona Wojtyga
11:30
lektorat, grupa 52
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Izabela Olkuska
11:30
lektorat, grupa 44
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- CH-02 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – budynek główny (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1a)
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-02 — Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Uniwersytecka 4)
- KT-11B — Wydział Prawa i Administracji (Katowice, ul. Bankowa 11b)
- KT-16 — Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego (Katowice, ul. Pawła 3)
- SC-04 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Sosnowiec, ul. Żytnia 12)
- SC-07 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – Instytut Informatyki (Sosnowiec, ul. Będzińska 39)
- ZD — Zdalny