Plan zajęć przedmiotu Pracownia dyplomowa I [W2-S2BT19-2BT-03A] semestr zimowy 2020/2021
- semestr zimowy 2023/2024
- semestr zimowy 2022/2023
- semestr zimowy 2021/2022
- semestr zimowy 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Eugeniusz Małkowski
8:00
Laboratorium, grupa 27
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Czwartek
Piątek
Agnieszka Siemieniuk
8:00
Laboratorium, grupa 26
każdy piątek, 8:00 - 13:00
Sala sale KFR, budynek nr KT-05
Ariel Marchlewicz
8:00
Laboratorium, grupa 25
każdy piątek, 8:00 - 13:00
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Bożena Nowak
8:00
Laboratorium, grupa 24
każdy piątek, 8:00 - 13:00
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Ariel Marchlewicz
8:00
Laboratorium, grupa 23
każdy piątek, 8:00 - 13:00
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Marta Dziewięcka
8:00
Laboratorium, grupa 22
każdy piątek, 8:00 - 13:00
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Piotr Siupka
8:00
Laboratorium, grupa 21
każdy piątek, 8:00 - 13:00
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Waldemar Karcz
8:00
Laboratorium, grupa 20
każdy piątek, 8:00 - 13:00
Sala sale KFR, budynek nr KT-05
Anna Urbisz
8:00
Laboratorium, grupa 19
każdy piątek, 8:00 - 13:00
Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Marta Dziewięcka
8:00
Laboratorium, grupa 18
każdy piątek, 8:00 - 13:00
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Marta Dziewięcka
8:00
Laboratorium, grupa 17
każdy piątek, 8:00 - 13:00
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Eugeniusz Małkowski
8:00
Laboratorium, grupa 16
każdy piątek, 8:00 - 13:00
Sala sale KFR, budynek nr KT-05
Katarzyna Nowak, Iwona Szarejko
8:00
Laboratorium, grupa 15
każdy piątek, 8:00 - 13:00
Sala sale KG, budynek nr KT-05
Agnieszka Nowak
8:00
Laboratorium, grupa 14
każdy piątek, 8:00 - 13:00
Sala sale KG, budynek nr KT-05
Marta Dziewięcka, Reyhaneh Seyed Alian
8:00
Laboratorium, grupa 13
każdy piątek, 8:00 - 13:00
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Anna Urbisz
8:00
Laboratorium, grupa 12
każdy piątek, 8:00 - 13:00
Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Agnieszka Janiak, Iwona Szarejko
8:00
Laboratorium, grupa 11
każdy piątek, 8:00 - 13:00
Sala sale KG, budynek nr KT-05
Magdalena Pacwa-Płociniczak, Tomasz Płociniczak
8:00
Laboratorium, grupa 10
każdy piątek, 8:00 - 13:00
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Iwona Szarejko, Barbara Wójcikowska
8:00
Laboratorium, grupa 9
każdy piątek, 8:00 - 13:00
Sala sale KG, budynek nr KT-05
Katarzyna Hupert-Kocurek
8:00
Laboratorium, grupa 8
każdy piątek, 8:00 - 13:00
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Tomasz Płociniczak
8:00
Laboratorium, grupa 7
każdy piątek, 8:00 - 13:00
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Agata Daszkowska-Golec, Małgorzata Gaj
8:00
Laboratorium, grupa 6
każdy piątek, 8:00 - 13:00
Sala sale KG, budynek nr KT-05
Agnieszka Czerwonka, Marta Dziewięcka, Reyhaneh Seyed Alian
8:00
Laboratorium, grupa 5
każdy piątek, 8:00 - 13:00
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Magdalena Noszczyńska
8:00
Laboratorium, grupa 4
każdy piątek, 8:00 - 13:00
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Sławomir Sułowicz
8:00
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 8:00 - 13:00
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Katarzyna Kasperkiewicz
8:00
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 8:00 - 13:00
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Anna Urbisz
8:00
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 13:00
Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: