Plan zajęć przedmiotu Pracownia licencjacka I [W2-S1BT19-1BT-09] semestr zimowy 2021/2022
- semestr zimowy 2023/2024
- semestr zimowy 2022/2023
- semestr zimowy 2021/2022
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Agnieszka Nowak
13:45
Laboratorium, grupa 27
każdy czwartek, 13:45 - 17:00
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Anna Markowicz
13:45
Laboratorium, grupa 26
każdy czwartek, 13:45 - 17:00
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Katarzyna Kasperkiewicz
13:45
Laboratorium, grupa 25
każdy czwartek, 13:45 - 17:00
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Krzysztof Sitko
13:45
Laboratorium, grupa 24
każdy czwartek, 13:45 - 17:00
Sala sale KFR, budynek nr KT-05
Agnieszka Janiak
13:45
Laboratorium, grupa 23
każdy czwartek, 13:45 - 17:00
Sala sale KG, budynek nr KT-05
Tomasz Płociniczak
13:45
Laboratorium, grupa 22
każdy czwartek, 13:45 - 17:00
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Bożena Nowak
13:45
Laboratorium, grupa 21
każdy czwartek, 13:45 - 17:00
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Agnieszka Sosinka
13:45
Laboratorium, grupa 20
każdy czwartek, 13:45 - 17:00
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Monika Malicka
13:45
Laboratorium, grupa 19
każdy czwartek, 13:45 - 17:00
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Agnieszka Babczyńska
13:45
Laboratorium, grupa 18
każdy czwartek, 13:45 - 17:00
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Magdalena Noszczyńska
13:45
Laboratorium, grupa 17
każdy czwartek, 13:45 - 17:00
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Elżbieta Szulińska
13:45
Laboratorium, grupa 16
każdy czwartek, 13:45 - 17:00
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Agata Daszkowska-Golec
13:45
Laboratorium, grupa 15
każdy czwartek, 13:45 - 17:00
Sala sale KG, budynek nr KT-05
Urszula Guzik
13:45
Laboratorium, grupa 14
każdy czwartek, 13:45 - 17:00
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Alina Kafel
13:45
Laboratorium, grupa 13
każdy czwartek, 13:45 - 17:00
Sala sale KG, budynek nr KT-05
Marzena Kurowska
13:45
Laboratorium, grupa 12
każdy czwartek, 13:45 - 17:00
Sala sale KG, budynek nr KT-05
Piotr Siupka
13:45
Laboratorium, grupa 11
każdy czwartek, 13:45 - 17:00
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Kornelia Gudyś
13:45
Laboratorium, grupa 10
każdy czwartek, 13:45 - 17:00
Sala sale KBiOP, budynek nr KT-05
Agata Nicewicz
13:45
Laboratorium, grupa 9
każdy czwartek, 13:45 - 17:00
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Sławomir Sułowicz
13:45
Laboratorium, grupa 8
każdy czwartek, 13:45 - 17:00
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Sławomir Borymski
13:45
Laboratorium, grupa 7
każdy czwartek, 13:45 - 17:00
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Renata Kurtyka
13:45
Laboratorium, grupa 6
każdy czwartek, 13:45 - 17:00
Sala sale KFR, budynek nr KT-05
Monika Gajecka
13:45
Laboratorium, grupa 5
każdy czwartek, 13:45 - 17:00
Sala sale KG, budynek nr KT-05
Małgorzata Rudnicka
13:45
Laboratorium, grupa 4
każdy czwartek, 13:45 - 17:00
Sala sale KFR, budynek nr KT-05
Małgorzata Pawlik
13:45
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 13:45 - 17:00
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Grażyna Wilczek
13:45
Laboratorium, grupa 2
każdy czwartek, 13:45 - 17:00
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Barbara Wójcikowska
13:45
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 13:45 - 17:00
Sala sale KG, budynek nr KT-05
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: