Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany wyższy [31-ST-L30-ANG-B2.2] semestr letni 2013/2014
Ustawienia planu
Poniedziałek
Maria Lentowicz
8:00
lektorat, grupa 72
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Iwona Wojtala
8:00
lektorat, grupa 67
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 222, budynek nr SC-07
Irena Malara
8:00
lektorat, grupa 24
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 231, budynek nr KT-09
Katarzyna Gronowska
8:00
lektorat, grupa 5
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 50, budynek nr SC-04
Katarzyna Kiszka
8:30
lektorat, grupa 78
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Sala 3.46, budynek nr KT-11B
Ryszard Kalamarz
8:30
lektorat, grupa 56
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Sala 3.45, budynek nr KT-11B
Lucyna Niedobecka
8:30
lektorat, grupa 45
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Sala 106, budynek nr CH-01
Joanna Jakubiec-Bontko
8:30
lektorat, grupa 8
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Sala 3.47, budynek nr KT-11B
Irena Malara
9:35
lektorat, grupa 25
każdy poniedziałek, 9:35 - 11:05
Sala 231, budynek nr KT-09
Maria Lentowicz
9:45
lektorat, grupa 73
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Iwona Wojtala
9:45
lektorat, grupa 68
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 222, budynek nr SC-07
Katarzyna Gronowska
9:45
lektorat, grupa 6
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 50, budynek nr SC-04
Simona Wojtyga
10:00
lektorat, grupa 69
każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30
Sala 26, budynek nr KT-31
Iwona Mrozińska
10:00
lektorat, grupa 37
każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30
Sala 203, budynek nr KT-06
Ryszard Kalamarz
10:10
lektorat, grupa 57
każdy poniedziałek, 10:10 - 11:40
Sala 3.45, budynek nr KT-11B
Ewa Karolczak-Wawrzała
11:30
lektorat, grupa 15
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 41, budynek nr SC-04
Iwona Mrozińska
11:45
lektorat, grupa 38
każdy poniedziałek, 11:45 - 13:15
Sala 203, budynek nr KT-06
Ryszard Kalamarz
11:50
lektorat, grupa 58
każdy poniedziałek, 11:50 - 13:20
Sala 3.45, budynek nr KT-11B
Joanna Jakubiec-Bontko
11:50
lektorat, grupa 9
każdy poniedziałek, 11:50 - 13:20
Sala 3.47, budynek nr KT-11B
Katarzyna Kiszka
13:30
lektorat, grupa 79
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00
Sala 3.46, budynek nr KT-11B
Paweł Szponarski
16:00
lektorat, grupa 52
każdy poniedziałek, 16:00 - 18:00
Sala 609, budynek nr SC-01
Wtorek
Jadwiga Węgrzyn
8:00
lektorat, grupa 63
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 201, budynek nr KT-08
Andrzej Szuba
8:00
lektorat, grupa 60
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 240, budynek nr KT-09
Ryszard Kalamarz
8:30
lektorat, grupa 54
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Sala 2.21, budynek nr KT-11B
Andrzej Szuba
9:35
lektorat, grupa 61
każdy wtorek, 9:35 - 11:05
Sala 240, budynek nr KT-09
Jadwiga Węgrzyn
9:45
lektorat, grupa 64
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 201, budynek nr KT-08
Agata Matuga
10:00
lektorat, grupa 27
każdy wtorek, 10:00 - 11:30
Sala 22, budynek nr KT-31
Ryszard Kalamarz
10:10
lektorat, grupa 55
każdy wtorek, 10:10 - 11:40
Sala 2.21, budynek nr KT-11B
Marcin Gorgol
11:00
lektorat, grupa 1
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala 234, budynek nr KT-01
Andrzej Szuba
11:10
lektorat, grupa 62
każdy wtorek, 11:10 - 12:40
Sala 240, budynek nr KT-09
Joanna Jakubiec-Bontko
11:10
lektorat, grupa 12
każdy wtorek, 11:10 - 12:40
Sala 26, budynek nr KT-31
Iwona Wiąk-Domka
11:30
lektorat, grupa 66
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 115, budynek nr KT-08
Agata Matuga
11:30
lektorat, grupa 28
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 22, budynek nr KT-31
Tomasz Jarczyk, Barbara Sielańczyk
11:30
lektorat, grupa 2
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 301, budynek nr KT-08
Małgorzata Chrzęstek
12:00
lektorat, grupa 3
każdy wtorek, 12:00 - 13:30
Sala 11A, budynek nr KT-31
Paweł Szponarski
16:00
lektorat, grupa 53
każdy wtorek, 16:00 - 18:00
Sala 609, budynek nr SC-01
Środa
Jadwiga Węgrzyn
8:00
lektorat, grupa 65
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 401, budynek nr KT-08
Maria Lentowicz
9:00
lektorat, grupa 20
każda środa, 9:00 - 10:30
Sala A-19, budynek nr KT-14
Simona Wojtyga
9:30
lektorat, grupa 70
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala 148, budynek nr KT-09
Bogdan Moczko
9:35
lektorat, grupa 33
każda środa, 9:35 - 11:05
Sala 143, budynek nr KT-09
Anna Kluczka
9:35
lektorat, grupa 18
każda środa, 9:35 - 11:05
Sala 24, budynek nr KT-31
Małgorzata Chrzęstek, Jadwiga Puławska
9:45
lektorat, grupa 4
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 502a, budynek nr KT-08
Maria Lentowicz
10:30
lektorat, grupa 71
każda środa, 10:30 - 12:00
Sala A-19, budynek nr KT-14
Katarzyna Kiszka
11:10
lektorat, grupa 75
każda środa, 11:10 - 12:40
Sala 22, budynek nr KT-31
Bogdan Moczko
11:10
lektorat, grupa 34
każda środa, 11:10 - 12:40
Sala 143, budynek nr KT-09
Anna Kluczka
11:10
lektorat, grupa 17
każda środa, 11:10 - 12:40
Sala 24, budynek nr KT-31
Bogdan Moczko
12:45
lektorat, grupa 35
każda środa, 12:45 - 14:15
Sala 143, budynek nr KT-09
Anna Kluczka
12:45
lektorat, grupa 19
każda środa, 12:45 - 14:15
Sala 24, budynek nr KT-31
Katarzyna Kiszka
12:45
lektorat, grupa 16
każda środa, 12:45 - 14:15
Sala 22, budynek nr KT-31
Czwartek
Joanna Jakubiec-Bontko
13:30
lektorat, grupa 10
każdy czwartek, 13:30 - 15:00
Sala 17, budynek nr KT-11B
Joanna Jakubiec-Bontko
15:10
lektorat, grupa 11
każdy czwartek, 15:10 - 16:40
Sala 17, budynek nr KT-11B
Piątek
Bogdan Moczko
8:00
lektorat, grupa 36
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 103, budynek nr KT-06
Iwona Mrozińska
10:00
lektorat, grupa 39
każdy piątek, 10:00 - 11:30
Sala 107, budynek nr KT-06
Tomasz Jarczyk
11:30
lektorat, grupa 14
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 208, budynek nr KT-08
Iwona Mrozińska
11:45
lektorat, grupa 40
każdy piątek, 11:45 - 13:15
Sala 107, budynek nr KT-06
Tomasz Jarczyk
13:15
lektorat, grupa 13
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 208, budynek nr KT-08
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- CH-01 — Budynek L (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1)
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-06 — Wydział Nauk Społecznych (Katowice, ul. Grażyńskiego 53)
- KT-08 — Plac Sejmu Śląskiego
- KT-09 — Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)
- KT-11B — Wydział Prawa i Administracji (Katowice, ul. Bankowa 11b)
- KT-14 — Bytkowska
- KT-31 — Szkolna 7
- SC-01 — Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)
- SC-04 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Sosnowiec, ul. Żytnia 12)
- SC-07 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – Instytut Informatyki (Sosnowiec, ul. Będzińska 39)