Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany wyższy [31-ST-L30-ANG-B2.1] semestr zimowy 2021/2022

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Kinga Półrolniczak
8:00 lektorat, grupa 68 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Iwona Wiąk-Domka
8:00 lektorat, grupa 55 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala A/2.11, budynek nr KT-02
Liliana Kałafatiuk
8:00 lektorat, grupa 26 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 5, budynek nr SC-07
Ryszard Kalamarz
8:00 lektorat, grupa 22 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 369-370, budynek nr KT-01
Katarzyna Gronowska
8:00 lektorat, grupa 12 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 403, budynek nr SC-07
Justyna Kendik-Gut
9:45 lektorat, grupa 63 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 406, budynek nr SC-03
Jadwiga Puławska
9:45 lektorat, grupa 52 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala A/2.2, budynek nr KT-02
Katarzyna Kiszka
9:45 lektorat, grupa 32 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 20, budynek nr KT-11B
Liliana Kałafatiuk
9:45 lektorat, grupa 27 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 5, budynek nr SC-07
Ryszard Kalamarz
9:45 lektorat, grupa 20 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 369-370, budynek nr KT-01
Dariusz Idziaszek
9:45 lektorat, grupa 15 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala C/0.42, budynek nr KT-02
Katarzyna Gronowska
9:45 lektorat, grupa 13 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 403, budynek nr SC-07
Justyna Kendik-Gut
11:30 lektorat, grupa 64 każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00 Sala 406, budynek nr SC-03
Krystyna Mendziuk
11:30 lektorat, grupa 35 każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00 Sala 110, budynek nr SC-07
Ewa Karolczak-Wawrzała
11:30 lektorat, grupa 30 każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00 Sala 48, budynek nr SC-04
Ryszard Kalamarz
11:30 lektorat, grupa 21 każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00 Sala 369-370, budynek nr KT-01
Marzena Tofilska
13:45 lektorat, grupa 71 każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15 Sala 369-370, budynek nr KT-01
Simona Wojtyga
13:45 lektorat, grupa 57 każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15 Sala 360-361, budynek nr KT-01
Lucyna Niedobecka
13:45 lektorat, grupa 47 każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15 Sala 112, budynek nr KT-06
Iwona Mrozińska
13:45 lektorat, grupa 42 każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15 Sala 210, budynek nr KT-06
Bogdan Moczko
13:45 lektorat, grupa 37 każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Dariusz Idziaszek
13:45 lektorat, grupa 17 każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15 Sala 111, budynek nr KT-06
Małgorzata Wronka-Szybko
15:30 lektorat, grupa 59 każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00 Sala 352-353, budynek nr KT-01
Simona Wojtyga
15:30 lektorat, grupa 58 każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00 Sala 360-361, budynek nr KT-01
Lucyna Niedobecka
15:30 lektorat, grupa 48 każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00 Sala 112, budynek nr KT-06
Jadwiga Nabielska
15:30 lektorat, grupa 44 każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Ewa Karolczak-Wawrzała
17:15 lektorat, grupa 31 każdy poniedziałek, 17:15 - 18:45 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Liliana Kałafatiuk
17:15 lektorat, grupa 28 każdy poniedziałek, 17:15 - 18:45 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD

Wtorek

Tomasz Jarczyk
8:00 lektorat, grupa 18 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala C/0.29, budynek nr KT-02
Katarzyna Kiszka
9:45 lektorat, grupa 65 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala 3.19, budynek nr KT-11B
Iwona Wiąk-Domka
9:45 lektorat, grupa 56 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala A/2.13, budynek nr KT-02
Bogdan Moczko
9:45 lektorat, grupa 38 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Bogumiła Bober
9:45 lektorat, grupa 3 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala A/1/01, budynek nr CH-02
Kinga Półrolniczak
11:30 lektorat, grupa 67 każdy wtorek, 11:30 - 13:00 Sala 211, budynek nr KT-01
Marcin Gorgol
11:30 lektorat, grupa 10 każdy wtorek, 11:30 - 13:00 Sala A/1/03, budynek nr CH-02
Bogumiła Bober
11:30 lektorat, grupa 4 każdy wtorek, 11:30 - 13:00 Sala A/1/01, budynek nr CH-02
Bogdan Moczko
15:30 lektorat, grupa 39 każdy wtorek, 15:30 - 17:00 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD

Środa

Ryszard Kalamarz
8:00 lektorat, grupa 23 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala 369-370, budynek nr KT-01
Lucyna Niedobecka
9:45 lektorat, grupa 45 każda środa, 9:45 - 11:15 Sala 2.08a, budynek nr KT-16
Ryszard Kalamarz
9:45 lektorat, grupa 24 każda środa, 9:45 - 11:15 Sala 369-370, budynek nr KT-01
Dariusz Idziaszek
9:45 lektorat, grupa 16 każda środa, 9:45 - 11:15 Sala C/0.42, budynek nr KT-02
Krzysztof Franek
9:45 lektorat, grupa 8 każda środa, 9:45 - 11:15 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Lucyna Niedobecka
11:30 lektorat, grupa 46 każda środa, 11:30 - 13:00 Sala 2.08a, budynek nr KT-16
Marcin Gorgol
11:30 lektorat, grupa 11 każda środa, 11:30 - 13:00 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Krzysztof Franek
13:45 lektorat, grupa 9 każda środa, 13:45 - 15:15 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agata Cienciała
13:45 lektorat, grupa 5 każda środa, 13:45 - 15:15 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agata Cienciała
15:30 lektorat, grupa 6 każda środa, 15:30 - 17:00 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agata Cienciała
17:15 lektorat, grupa 7 każda środa, 17:15 - 18:45 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD

Czwartek

Małgorzata Wronka-Szybko
8:00 lektorat, grupa 60 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Ryszard Kalamarz
8:00 lektorat, grupa 25 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Tomasz Jarczyk
8:00 lektorat, grupa 19 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala A/2.1, budynek nr KT-02
Katarzyna Gronowska
8:00 lektorat, grupa 14 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala A/1.4, budynek nr KT-02
Kinga Półrolniczak
9:45 lektorat, grupa 66 każdy czwartek, 9:45 - 11:15 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Lucyna Niedobecka
9:45 lektorat, grupa 49 każdy czwartek, 9:45 - 11:15 Sala 357, budynek nr KT-01
Justyna Kendik-Gut
13:45 lektorat, grupa 61 każdy czwartek, 13:45 - 15:15 Sala A/1.4, budynek nr KT-02

Piątek

Jadwiga Puławska
9:45 lektorat, grupa 53 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala C/0.34, budynek nr KT-02
Marzena Maciejko
9:45 lektorat, grupa 33 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala 208, budynek nr KT-01
Katarzyna Banaś-Sieradzka
9:45 lektorat, grupa 2 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Kinga Półrolniczak
11:30 lektorat, grupa 69 każdy piątek, 11:30 - 13:00 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Jadwiga Puławska
11:30 lektorat, grupa 54 każdy piątek, 11:30 - 13:00 Sala C/0.34, budynek nr KT-02
Marzena Tofilska
13:45 lektorat, grupa 70 każdy piątek, 13:45 - 15:15 Sala C/0.29, budynek nr KT-02
Justyna Kendik-Gut
13:45 lektorat, grupa 62 każdy piątek, 13:45 - 15:15 Sala 138, budynek nr KT-09
Krystyna Mendziuk
13:45 lektorat, grupa 36 każdy piątek, 13:45 - 15:15 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Bogdan Moczko
15:30 lektorat, grupa 40 każdy piątek, 15:30 - 17:00 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0-2 (2024-02-19)