Plan zajęć przedmiotu Seminarium dyplomowe I [W2-S2BT19-2BT-07A] semestr zimowy 2021/2022
- semestr zimowy 2023/2024
- semestr zimowy 2022/2023
- semestr zimowy 2021/2022
- semestr zimowy 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Agnieszka Mrozik
13:30
seminarium, grupa 26
każda środa, 13:30 - 15:30
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Mrozik
13:30
seminarium, grupa 22
każda środa, 13:30 - 15:30
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Tomasz Płociniczak
13:30
seminarium, grupa 20
każda środa, 13:30 - 15:30
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Tomasz Płociniczak
13:30
seminarium, grupa 19
każda środa, 13:30 - 15:30
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Mrozik
13:30
seminarium, grupa 18
każda środa, 13:30 - 15:30
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Mrozik
13:30
seminarium, grupa 16
każda środa, 13:30 - 15:30
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Mrozik
13:30
seminarium, grupa 8
każda środa, 13:30 - 15:30
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Tomasz Płociniczak
13:30
seminarium, grupa 7
każda środa, 13:30 - 15:30
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Tomasz Płociniczak
13:30
seminarium, grupa 4
każda środa, 13:30 - 15:30
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Tomasz Płociniczak
13:30
seminarium, grupa 3
każda środa, 13:30 - 15:30
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Tomasz Płociniczak
13:30
seminarium, grupa 2
każda środa, 13:30 - 15:30
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Tomasz Płociniczak
13:30
seminarium, grupa 1
każda środa, 13:30 - 15:30
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Bożena Nowak
13:45
seminarium, grupa 33
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Edyta Sierka
13:45
seminarium, grupa 32
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala sale KBiOP, budynek nr KT-05
Agata Nicewicz
13:45
seminarium, grupa 31
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Agnieszka Babczyńska
13:45
seminarium, grupa 30
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Waldemar Karcz
13:45
seminarium, grupa 29
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala sale KFR, budynek nr KT-05
Aleksander Herczek
13:45
seminarium, grupa 28
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala sale KZ, budynek nr KT-12
Aleksander Herczek
13:45
seminarium, grupa 27
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala sale KZ, budynek nr KT-12
Iwona Szarejko
13:45
seminarium, grupa 25
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala sale KG, budynek nr KT-05
Jacek Francikowski
13:45
seminarium, grupa 24
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Elżbieta Szulińska
13:45
seminarium, grupa 23
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Marta Dziewięcka
13:45
seminarium, grupa 21
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Monika Tarnawska
13:45
seminarium, grupa 17
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Iwona Szarejko
13:45
seminarium, grupa 15
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala sale KG, budynek nr KT-05
Iwona Szarejko
13:45
seminarium, grupa 14
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala sale KG, budynek nr KT-05
Iwona Szarejko
13:45
seminarium, grupa 13
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala sale KG, budynek nr KT-05
Agnieszka Janiak, Iwona Szarejko
13:45
seminarium, grupa 12
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala sale KG, budynek nr KT-05
Alina Kafel
13:45
seminarium, grupa 11
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Waldemar Karcz
13:45
seminarium, grupa 10
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala sale KFR, budynek nr KT-05
Waldemar Karcz
13:45
seminarium, grupa 9
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala sale KFR, budynek nr KT-05
Grażyna Wilczek
13:45
seminarium, grupa 6
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Maria Augustyniak
13:45
seminarium, grupa 5
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Czwartek
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: