Plan zajęć przedmiotu Pracownia licencjacka I [01-BI-S1-PLI05] semestr zimowy 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Zofia Piotrowska-Seget
9:45
Laboratorium, grupa 20
każdy wtorek, 9:45 - 13:00
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Maria Augustyniak
9:45
Laboratorium, grupa 19
każdy wtorek, 9:45 - 13:00
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Tomasz Płociniczak
9:45
Laboratorium, grupa 18
każdy wtorek, 9:45 - 13:00
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Teresa Nowak
9:45
Laboratorium, grupa 17
każdy wtorek, 9:45 - 13:00
Sala sale KBiOP, budynek nr KT-05
Renata Kurtyka
9:45
Laboratorium, grupa 16
każdy wtorek, 9:45 - 13:00
Sala sale KFR, budynek nr KT-05
Piotr Siupka
9:45
Laboratorium, grupa 15
każdy wtorek, 9:45 - 13:00
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Monika Tarnawska
9:45
Laboratorium, grupa 14
każdy wtorek, 9:45 - 13:00
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Monika Jędrzejczyk-Korycińska, Alina Urbisz
9:45
Laboratorium, grupa 13
każdy wtorek, 9:45 - 13:00
Sala sale KBiOP, budynek nr KT-05
Marta Dziewięcka
9:45
Laboratorium, grupa 12
każdy wtorek, 9:45 - 13:00
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Magdalena Pacwa-Płociniczak
9:45
Laboratorium, grupa 11
każdy wtorek, 9:45 - 13:00
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Eugeniusz Małkowski
9:45
Laboratorium, grupa 10
każdy wtorek, 9:45 - 13:00
Sala sale KFR, budynek nr KT-05
Joanna Kohyt
9:45
Laboratorium, grupa 9
każdy wtorek, 9:45 - 13:00
Sala sale KE, budynek nr KT-12
Łukasz Depa
9:45
Laboratorium, grupa 8
każdy wtorek, 9:45 - 13:00
Sala sale KZ, budynek nr KT-12
Dominik Chłond
9:45
Laboratorium, grupa 7
każdy wtorek, 9:45 - 13:00
Sala sale KZ, budynek nr KT-12
Aneta Spyra
9:45
Laboratorium, grupa 6
każdy wtorek, 9:45 - 13:00
Sala sale KE, budynek nr KT-12
Aleksandra Nadgórska-Socha
9:45
Laboratorium, grupa 5
każdy wtorek, 9:45 - 13:00
Sala sale KE, budynek nr KT-12
Alina Urbisz, Gabriela Woźniak
9:45
Laboratorium, grupa 4
każdy wtorek, 9:45 - 13:00
Sala sale KBiOP, budynek nr KT-05
Damian Gruszka
9:45
Laboratorium, grupa 3
każdy wtorek, 9:45 - 13:00
Sala sale KG, budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt
9:45
Laboratorium, grupa 2
każdy wtorek, 9:45 - 13:00
Sala sale KFR, budynek nr KT-05
Ariel Marchlewicz
9:45
Laboratorium, grupa 1
każdy wtorek, 9:45 - 13:00
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Środa
Czwartek
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: