Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany [31-ST-L30-ANG-B1.1] semestr zimowy 2017/2018
Ustawienia planu
Poniedziałek
Maria Lentowicz
8:00
lektorat, grupa 72
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 362, budynek nr KT-01
Iwona Wiąk-Domka
8:00
lektorat, grupa 63
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 206, budynek nr KT-08
Ewa Karolczak-Wawrzała
8:00
lektorat, grupa 21
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 31, budynek nr SC-04
Jadwiga Węgrzyn
8:00
lektorat, grupa 15
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 213, budynek nr KT-08
Małgorzata Gępka
8:00
lektorat, grupa 4
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 41, budynek nr SC-03
Małgorzata Gępka
9:35
lektorat, grupa 5
każdy poniedziałek, 9:35 - 11:05
Sala 41, budynek nr SC-03
Ewa Karolczak-Wawrzała
9:45
lektorat, grupa 22
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 31, budynek nr SC-04
Tomasz Jarczyk
9:45
lektorat, grupa 16
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 213, budynek nr KT-08
Teresa Pawłowska
11:30
lektorat, grupa 33
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 219, budynek nr SC-07
Simona Wojtyga
11:45
lektorat, grupa 61
każdy poniedziałek, 11:45 - 13:15
Sala 234, budynek nr KT-01
Ryszard Kalamarz
11:50
lektorat, grupa 17
każdy poniedziałek, 11:50 - 13:20
Sala 354-355, budynek nr KT-01
Krystyna Mendziuk
12:45
lektorat, grupa 29
każdy poniedziałek, 12:45 - 14:15
Sala 352-353, budynek nr KT-01
Anna Kluczka, Anna Wolska
13:00
lektorat, grupa 42
każdy poniedziałek, 13:00 - 14:30
Sala 9, budynek nr KT-06
Betina Lisoń-Golec
13:30
lektorat, grupa 51
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00
Sala 10, budynek nr KT-06
Katarzyna Radzięda
13:30
lektorat, grupa 40
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Marcin Gorgol
13:30
lektorat, grupa 8
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Liliana Kałafatiuk
14:00
lektorat, grupa 59
każdy poniedziałek, 14:00 - 16:00
Sala 103a, budynek nr SC-01
Bogumiła Bober
14:30
lektorat, grupa 3
każdy poniedziałek, 14:30 - 16:00
Sala 1, budynek nr KT-06
Anna Kluczka, Anna Wolska
14:45
lektorat, grupa 43
każdy poniedziałek, 14:45 - 16:15
Sala 9, budynek nr KT-06
Marcin Gorgol
15:00
lektorat, grupa 9
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Teresa Pawłowska
16:00
lektorat, grupa 73
każdy poniedziałek, 16:00 - 18:00
Sala 206, budynek nr SC-01
Ewa Karolczak-Wawrzała
16:00
lektorat, grupa 23
każdy poniedziałek, 16:00 - 18:00
Sala 609, budynek nr SC-01
Anna Wolska
16:30
lektorat, grupa 44
każdy poniedziałek, 16:30 - 18:00
Sala 9, budynek nr KT-06
Simona Wojtyga
16:30
lektorat, grupa 41
każdy poniedziałek, 16:30 - 18:00
Sala 535, budynek nr KT-01
Izabela Olkuska
16:30
lektorat, grupa 31
każdy poniedziałek, 16:30 - 18:00
Sala 210, budynek nr KT-06
Wtorek
Jadwiga Węgrzyn
8:00
lektorat, grupa 65
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 201, budynek nr KT-08
Iwona Wiąk-Domka
8:00
lektorat, grupa 62
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 206, budynek nr KT-08
Katarzyna Radzięda
8:00
lektorat, grupa 38
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Magdalena Rabka
9:30
lektorat, grupa 56
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 214, budynek nr KT-01
Katarzyna Radzięda
9:30
lektorat, grupa 39
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Marzena Tofilska
9:35
lektorat, grupa 70
każdy wtorek, 9:35 - 11:05
Sala 357, budynek nr KT-01
Simona Wojtyga
9:35
lektorat, grupa 60
każdy wtorek, 9:35 - 11:05
Sala 209, budynek nr KT-01
Anna Kluczka
9:35
lektorat, grupa 25
każdy wtorek, 9:35 - 11:05
Sala 231, budynek nr KT-09
Jadwiga Puławska
9:45
lektorat, grupa 35
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 209, budynek nr KT-08
Marcin Gorgol
10:00
lektorat, grupa 10
każdy wtorek, 10:00 - 11:30
Sala A/1/02, budynek nr CH-02
Anna Kluczka
11:10
lektorat, grupa 26
każdy wtorek, 11:10 - 12:40
Sala 231, budynek nr KT-09
Marcin Gorgol
11:30
lektorat, grupa 11
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala A/1/02, budynek nr CH-02
Bogumiła Bober
11:30
lektorat, grupa 2
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala A/1/03, budynek nr CH-02
Magdalena Rabka
12:50
lektorat, grupa 57
każdy wtorek, 12:50 - 14:20
Sala 214, budynek nr KT-01
Katarzyna Kiszka
13:30
lektorat, grupa 24
każdy wtorek, 13:30 - 15:00
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Magdalena Rabka
14:25
lektorat, grupa 58
każdy wtorek, 14:25 - 15:55
Sala 214, budynek nr KT-01
Betina Lisoń-Golec
15:00
lektorat, grupa 53
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Środa
Jadwiga Węgrzyn
8:00
lektorat, grupa 66
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 201, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
8:00
lektorat, grupa 36
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 209, budynek nr KT-08
Krzysztof Franek
9:35
lektorat, grupa 49
każda środa, 9:35 - 11:05
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Agata Cienciała
11:10
lektorat, grupa 47
każda środa, 11:10 - 12:40
Sala 354-355, budynek nr KT-01
Jadwiga Puławska
11:30
lektorat, grupa 37
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 209, budynek nr KT-08
Krystyna Mendziuk
11:30
lektorat, grupa 30
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 204/5, budynek nr KT-13
Liliana Kałafatiuk
11:30
lektorat, grupa 20
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 203/5, budynek nr KT-13
Krzysztof Franek
12:45
lektorat, grupa 50
każda środa, 12:45 - 14:15
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Agata Cienciała
12:45
lektorat, grupa 48
każda środa, 12:45 - 14:15
Sala 354-355, budynek nr KT-01
Betina Lisoń-Golec
14:15
lektorat, grupa 54
każda środa, 14:15 - 15:45
Sala 354-355, budynek nr KT-01
Izabela Olkuska
14:30
lektorat, grupa 32
każda środa, 14:30 - 16:00
Sala 357, budynek nr KT-01
Czwartek
Jadwiga Puławska
8:00
lektorat, grupa 74
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 301, budynek nr KT-08
Marcin Gorgol, Anna Wolska
9:35
lektorat, grupa 45
każdy czwartek, 9:35 - 11:05
Sala 138, budynek nr KT-09
Małgorzata Gępka
9:35
lektorat, grupa 7
każdy czwartek, 9:35 - 11:05
Sala 362, budynek nr KT-01
Katarzyna Kiszka, Anna Wolska
11:10
lektorat, grupa 46
każdy czwartek, 11:10 - 12:40
Sala 138, budynek nr KT-09
Ryszard Kalamarz
13:30
lektorat, grupa 18
każdy czwartek, 13:30 - 15:00
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Lucyna Niedobecka
13:45
lektorat, grupa 71
każdy czwartek, 13:45 - 15:15
Sala 357, budynek nr KT-01
Ryszard Kalamarz
15:10
lektorat, grupa 19
każdy czwartek, 15:10 - 16:40
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Piątek
Katarzyna Gronowska
9:45
lektorat, grupa 14
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 203, budynek nr KT-08
Marcin Gorgol
10:30
lektorat, grupa 12
każdy piątek, 10:30 - 12:00
Sala 208, budynek nr KT-01
Teresa Pawłowska
11:10
lektorat, grupa 34
każdy piątek, 11:10 - 12:40
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Marzena Maciejko
12:30
lektorat, grupa 75
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Iwona Wiąk-Domka
13:15
lektorat, grupa 64
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 501, budynek nr KT-08
Katarzyna Gronowska
13:15
lektorat, grupa 13
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 315, budynek nr KT-08
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- CH-02 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – budynek główny (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1a)
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-06 — Wydział Nauk Społecznych (Katowice, ul. Grażyńskiego 53)
- KT-08 — Plac Sejmu Śląskiego
- KT-09 — Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)
- KT-12 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Bankowa 9)
- KT-13 — Wydział Teologiczny (Katowice, ul. Jordana 18)
- SC-01 — Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)
- SC-03 — Wydział Humanistyczny (Sosnowiec, ul. Żytnia 10)
- SC-04 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Sosnowiec, ul. Żytnia 12)
- SC-07 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – Instytut Informatyki (Sosnowiec, ul. Będzińska 39)