Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany [31-ST-L30-ANG-B1.2] semestr letni 2016/2017
Ustawienia planu
Poniedziałek
Anna Wolska
8:00
lektorat, grupa 74
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 8, budynek nr KT-06
Iwona Wiąk-Domka
8:00
lektorat, grupa 68
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 201, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
8:00
lektorat, grupa 57
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 209, budynek nr KT-08
Ewa Karolczak-Wawrzała
8:00
lektorat, grupa 23
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 31, budynek nr SC-04
Małgorzata Gępka
8:00
lektorat, grupa 18
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 406, budynek nr SC-03
Tomasz Jarczyk
8:00
lektorat, grupa 11
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 301, budynek nr KT-08
Marzena Maciejko
8:30
lektorat, grupa 32
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Sala 352-353, budynek nr KT-01
Simona Wojtyga
9:30
lektorat, grupa 71
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala 234, budynek nr KT-01
Krystyna Mendziuk
9:35
lektorat, grupa 46
każdy poniedziałek, 9:35 - 11:05
Sala 354-355, budynek nr KT-01
Anna Wolska
9:45
lektorat, grupa 75
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 8, budynek nr KT-06
Jadwiga Puławska
9:45
lektorat, grupa 58
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 209, budynek nr KT-08
Małgorzata Gępka
9:45
lektorat, grupa 19
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 406, budynek nr SC-03
Tomasz Jarczyk
9:45
lektorat, grupa 9
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 208, budynek nr KT-08
Marzena Maciejko
10:00
lektorat, grupa 33
każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30
Sala 352-353, budynek nr KT-01
Anna Wolska
11:30
lektorat, grupa 76
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 8, budynek nr KT-06
Marzena Maciejko
11:45
lektorat, grupa 34
każdy poniedziałek, 11:45 - 13:15
Sala 352-353, budynek nr KT-01
Ryszard Kalamarz
11:50
lektorat, grupa 38
każdy poniedziałek, 11:50 - 13:20
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Teresa Pawłowska
12:00
lektorat, grupa 55
każdy poniedziałek, 12:00 - 14:00
Sala 206, budynek nr SC-01
Izabela Olkuska
12:00
lektorat, grupa 53
każdy poniedziałek, 12:00 - 13:30
Sala 7, budynek nr KT-06
Marzena Maciejko
13:15
lektorat, grupa 36
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 352-353, budynek nr KT-01
Lucyna Niedobecka
13:30
lektorat, grupa 49
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00
Sala 357, budynek nr KT-01
Izabela Olkuska
13:45
lektorat, grupa 54
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala 7, budynek nr KT-06
Teresa Pawłowska
14:00
lektorat, grupa 56
każdy poniedziałek, 14:00 - 16:00
Sala 206, budynek nr SC-01
Ewa Karolczak-Wawrzała
16:00
lektorat, grupa 26
każdy poniedziałek, 16:00 - 18:00
Sala 609, budynek nr SC-01
Wtorek
Iwona Wiąk-Domka
8:00
lektorat, grupa 69
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 201, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
8:00
lektorat, grupa 59
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 209, budynek nr KT-08
Irena Malara
8:00
lektorat, grupa 43
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 211, budynek nr KT-01
Katarzyna Gronowska
8:00
lektorat, grupa 8
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 352-353, budynek nr KT-01
Bogumiła Bober
8:00
lektorat, grupa 1
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 357, budynek nr KT-01
Marcin Gorgol
9:00
lektorat, grupa 3
każdy wtorek, 9:00 - 10:30
Sala A/1/01, budynek nr CH-02
Irena Malara
9:30
lektorat, grupa 44
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 211, budynek nr KT-01
Bogumiła Bober
9:30
lektorat, grupa 2
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 357, budynek nr KT-01
Anna Kluczka
9:35
lektorat, grupa 29
każdy wtorek, 9:35 - 11:05
Sala 234, budynek nr KT-09
Iwona Wiąk-Domka
9:45
lektorat, grupa 70
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 201, budynek nr KT-08
Katarzyna Radzięda
9:45
lektorat, grupa 62
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Marcin Gorgol
10:30
lektorat, grupa 4
każdy wtorek, 10:30 - 12:00
Sala A/1/01, budynek nr CH-02
Anna Kluczka
11:10
lektorat, grupa 30
każdy wtorek, 11:10 - 12:40
Sala 234, budynek nr KT-09
Krystyna Mendziuk
11:30
lektorat, grupa 47
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 162, budynek nr KT-02
Ewa Karolczak-Wawrzała
12:00
lektorat, grupa 25
każdy wtorek, 12:00 - 16:00
Sala 609, budynek nr SC-01
Katarzyna Radzięda
12:50
lektorat, grupa 63
każdy wtorek, 12:50 - 14:20
Sala 357, budynek nr KT-01
Katarzyna Radzięda
14:20
lektorat, grupa 64
każdy wtorek, 14:20 - 15:50
Sala 357, budynek nr KT-01
Betina Lisoń-Golec
17:15
lektorat, grupa 84
każdy wtorek, 17:15 - 18:45
Sala 352-353, budynek nr KT-01
Środa
Simona Wojtyga
9:00
lektorat, grupa 72
każda środa, 9:00 - 10:30
Sala 229, budynek nr KT-01
Zdzisław Ciuk
9:35
lektorat, grupa 80
każda środa, 9:35 - 11:05
Sala 362, budynek nr KT-01
Anna Kluczka
9:35
lektorat, grupa 31
każda środa, 9:35 - 11:05
Sala 231, budynek nr KT-09
Jadwiga Węgrzyn
9:45
lektorat, grupa 66
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 201, budynek nr KT-08
Liliana Kałafatiuk
9:45
lektorat, grupa 15
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 203/5, budynek nr KT-13
Simona Wojtyga
10:30
lektorat, grupa 73
każda środa, 10:30 - 12:00
Sala 229, budynek nr KT-01
Maria Stec
11:10
lektorat, grupa 82
każda środa, 11:10 - 12:40
Sala 357, budynek nr KT-01
Jadwiga Węgrzyn
11:30
lektorat, grupa 67
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 201, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
11:30
lektorat, grupa 61
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 209, budynek nr KT-08
Krystyna Mendziuk
11:30
lektorat, grupa 48
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 204/5, budynek nr KT-13
Maria Stec
12:40
lektorat, grupa 83
każda środa, 12:40 - 14:10
Sala 357, budynek nr KT-01
Zdzisław Ciuk
12:45
lektorat, grupa 81
każda środa, 12:45 - 14:15
Sala 362, budynek nr KT-01
Czwartek
Irena Malara
8:00
lektorat, grupa 39
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Irena Malara
9:30
lektorat, grupa 40
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Małgorzata Gępka
9:35
lektorat, grupa 21
każdy czwartek, 9:35 - 11:05
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Tomasz Jarczyk
9:45
lektorat, grupa 10
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 403, budynek nr KT-08
Katarzyna Gronowska
9:45
lektorat, grupa 7
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 307, budynek nr KT-08
Tomasz Jarczyk
11:30
lektorat, grupa 12
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 403, budynek nr KT-08
Małgorzata Gępka
12:45
lektorat, grupa 22
każdy czwartek, 12:45 - 14:15
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Katarzyna Kiszka
13:30
lektorat, grupa 27
każdy czwartek, 13:30 - 15:00
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Katarzyna Kiszka
15:10
lektorat, grupa 28
każdy czwartek, 15:10 - 16:40
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Piątek
Anna Wolska
8:00
lektorat, grupa 77
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 137, budynek nr KT-09
Jadwiga Puławska
8:00
lektorat, grupa 60
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 209, budynek nr KT-08
Irena Malara
8:00
lektorat, grupa 41
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 354-355, budynek nr KT-01
Liliana Kałafatiuk
8:00
lektorat, grupa 16
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 138, budynek nr KT-09
Irena Malara
9:30
lektorat, grupa 42
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala 354-355, budynek nr KT-01
Marzena Maciejko
9:30
lektorat, grupa 35
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Liliana Kałafatiuk
9:35
lektorat, grupa 17
każdy piątek, 9:35 - 11:05
Sala 138, budynek nr KT-09
Tomasz Jarczyk
9:45
lektorat, grupa 13
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 403, budynek nr KT-08
Marzena Maciejko
11:15
lektorat, grupa 37
każdy piątek, 11:15 - 12:45
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Katarzyna Gronowska
11:15
lektorat, grupa 6
każdy piątek, 11:15 - 12:45
Sala 307, budynek nr KT-08
Lucyna Niedobecka
12:00
lektorat, grupa 51
każdy piątek, 12:00 - 13:30
Sala 433, budynek nr KT-01
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- CH-02 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – budynek główny (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1a)
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-02 — Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Uniwersytecka 4)
- KT-06 — Wydział Nauk Społecznych (Katowice, ul. Grażyńskiego 53)
- KT-08 — Plac Sejmu Śląskiego
- KT-09 — Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)
- KT-12 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Bankowa 9)
- KT-13 — Wydział Teologiczny (Katowice, ul. Jordana 18)
- SC-01 — Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)
- SC-03 — Wydział Humanistyczny (Sosnowiec, ul. Żytnia 10)
- SC-04 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Sosnowiec, ul. Żytnia 12)