Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany [31-ST-L30-ANG-B1.2] semestr letni 2016/2017

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Anna Wolska
8:00 lektorat, grupa 74 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 8, budynek nr KT-06
Iwona Wiąk-Domka
8:00 lektorat, grupa 68 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 201, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
8:00 lektorat, grupa 57 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 209, budynek nr KT-08
Ewa Karolczak-Wawrzała
8:00 lektorat, grupa 23 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 31, budynek nr SC-04
Małgorzata Gępka
8:00 lektorat, grupa 18 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 406, budynek nr SC-03
Tomasz Jarczyk
8:00 lektorat, grupa 11 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 301, budynek nr KT-08
Marzena Maciejko
8:30 lektorat, grupa 32 każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00 Sala 352-353, budynek nr KT-01
Simona Wojtyga
9:30 lektorat, grupa 71 każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00 Sala 234, budynek nr KT-01
Krystyna Mendziuk
9:35 lektorat, grupa 46 każdy poniedziałek, 9:35 - 11:05 Sala 354-355, budynek nr KT-01
Anna Wolska
9:45 lektorat, grupa 75 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 8, budynek nr KT-06
Jadwiga Puławska
9:45 lektorat, grupa 58 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 209, budynek nr KT-08
Małgorzata Gępka
9:45 lektorat, grupa 19 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 406, budynek nr SC-03
Tomasz Jarczyk
9:45 lektorat, grupa 9 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 208, budynek nr KT-08
Marzena Maciejko
10:00 lektorat, grupa 33 każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30 Sala 352-353, budynek nr KT-01
Anna Wolska
11:30 lektorat, grupa 76 każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00 Sala 8, budynek nr KT-06
Marzena Maciejko
11:45 lektorat, grupa 34 każdy poniedziałek, 11:45 - 13:15 Sala 352-353, budynek nr KT-01
Ryszard Kalamarz
11:50 lektorat, grupa 38 każdy poniedziałek, 11:50 - 13:20 Sala 369-370, budynek nr KT-01
Teresa Pawłowska
12:00 lektorat, grupa 55 każdy poniedziałek, 12:00 - 14:00 Sala 206, budynek nr SC-01
Izabela Olkuska
12:00 lektorat, grupa 53 każdy poniedziałek, 12:00 - 13:30 Sala 7, budynek nr KT-06
Marzena Maciejko
13:15 lektorat, grupa 36 każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45 Sala 352-353, budynek nr KT-01
Lucyna Niedobecka
13:30 lektorat, grupa 49 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00 Sala 357, budynek nr KT-01
Izabela Olkuska
13:45 lektorat, grupa 54 każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15 Sala 7, budynek nr KT-06
Teresa Pawłowska
14:00 lektorat, grupa 56 każdy poniedziałek, 14:00 - 16:00 Sala 206, budynek nr SC-01
Ewa Karolczak-Wawrzała
16:00 lektorat, grupa 26 każdy poniedziałek, 16:00 - 18:00 Sala 609, budynek nr SC-01

Wtorek

Iwona Wiąk-Domka
8:00 lektorat, grupa 69 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala 201, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
8:00 lektorat, grupa 59 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala 209, budynek nr KT-08
Irena Malara
8:00 lektorat, grupa 43 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala 211, budynek nr KT-01
Katarzyna Gronowska
8:00 lektorat, grupa 8 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala 352-353, budynek nr KT-01
Bogumiła Bober
8:00 lektorat, grupa 1 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala 357, budynek nr KT-01
Marcin Gorgol
9:00 lektorat, grupa 3 każdy wtorek, 9:00 - 10:30 Sala A/1/01, budynek nr CH-02
Irena Malara
9:30 lektorat, grupa 44 każdy wtorek, 9:30 - 11:00 Sala 211, budynek nr KT-01
Bogumiła Bober
9:30 lektorat, grupa 2 każdy wtorek, 9:30 - 11:00 Sala 357, budynek nr KT-01
Anna Kluczka
9:35 lektorat, grupa 29 każdy wtorek, 9:35 - 11:05 Sala 234, budynek nr KT-09
Iwona Wiąk-Domka
9:45 lektorat, grupa 70 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala 201, budynek nr KT-08
Katarzyna Radzięda
9:45 lektorat, grupa 62 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Marcin Gorgol
10:30 lektorat, grupa 4 każdy wtorek, 10:30 - 12:00 Sala A/1/01, budynek nr CH-02
Anna Kluczka
11:10 lektorat, grupa 30 każdy wtorek, 11:10 - 12:40 Sala 234, budynek nr KT-09
Krystyna Mendziuk
11:30 lektorat, grupa 47 każdy wtorek, 11:30 - 13:00 Sala 162, budynek nr KT-02
Ewa Karolczak-Wawrzała
12:00 lektorat, grupa 25 każdy wtorek, 12:00 - 16:00 Sala 609, budynek nr SC-01
Katarzyna Radzięda
12:50 lektorat, grupa 63 każdy wtorek, 12:50 - 14:20 Sala 357, budynek nr KT-01
Katarzyna Radzięda
14:20 lektorat, grupa 64 każdy wtorek, 14:20 - 15:50 Sala 357, budynek nr KT-01
Betina Lisoń-Golec
17:15 lektorat, grupa 84 każdy wtorek, 17:15 - 18:45 Sala 352-353, budynek nr KT-01

Środa

Simona Wojtyga
9:00 lektorat, grupa 72 każda środa, 9:00 - 10:30 Sala 229, budynek nr KT-01
Zdzisław Ciuk
9:35 lektorat, grupa 80 każda środa, 9:35 - 11:05 Sala 362, budynek nr KT-01
Anna Kluczka
9:35 lektorat, grupa 31 każda środa, 9:35 - 11:05 Sala 231, budynek nr KT-09
Jadwiga Węgrzyn
9:45 lektorat, grupa 66 każda środa, 9:45 - 11:15 Sala 201, budynek nr KT-08
Liliana Kałafatiuk
9:45 lektorat, grupa 15 każda środa, 9:45 - 11:15 Sala 203/5, budynek nr KT-13
Simona Wojtyga
10:30 lektorat, grupa 73 każda środa, 10:30 - 12:00 Sala 229, budynek nr KT-01
Maria Stec
11:10 lektorat, grupa 82 każda środa, 11:10 - 12:40 Sala 357, budynek nr KT-01
Jadwiga Węgrzyn
11:30 lektorat, grupa 67 każda środa, 11:30 - 13:00 Sala 201, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
11:30 lektorat, grupa 61 każda środa, 11:30 - 13:00 Sala 209, budynek nr KT-08
Krystyna Mendziuk
11:30 lektorat, grupa 48 każda środa, 11:30 - 13:00 Sala 204/5, budynek nr KT-13
Maria Stec
12:40 lektorat, grupa 83 każda środa, 12:40 - 14:10 Sala 357, budynek nr KT-01
Zdzisław Ciuk
12:45 lektorat, grupa 81 każda środa, 12:45 - 14:15 Sala 362, budynek nr KT-01

Czwartek

Irena Malara
8:00 lektorat, grupa 39 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala 369-370, budynek nr KT-01
Irena Malara
9:30 lektorat, grupa 40 każdy czwartek, 9:30 - 11:00 Sala 369-370, budynek nr KT-01
Małgorzata Gępka
9:35 lektorat, grupa 21 każdy czwartek, 9:35 - 11:05 Sala 360-361, budynek nr KT-01
Tomasz Jarczyk
9:45 lektorat, grupa 10 każdy czwartek, 9:45 - 11:15 Sala 403, budynek nr KT-08
Katarzyna Gronowska
9:45 lektorat, grupa 7 każdy czwartek, 9:45 - 11:15 Sala 307, budynek nr KT-08
Tomasz Jarczyk
11:30 lektorat, grupa 12 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala 403, budynek nr KT-08
Małgorzata Gępka
12:45 lektorat, grupa 22 każdy czwartek, 12:45 - 14:15 Sala 360-361, budynek nr KT-01
Katarzyna Kiszka
13:30 lektorat, grupa 27 każdy czwartek, 13:30 - 15:00 Sala 371-372, budynek nr KT-01
Katarzyna Kiszka
15:10 lektorat, grupa 28 każdy czwartek, 15:10 - 16:40 Sala 371-372, budynek nr KT-01

Piątek

Anna Wolska
8:00 lektorat, grupa 77 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 137, budynek nr KT-09
Jadwiga Puławska
8:00 lektorat, grupa 60 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 209, budynek nr KT-08
Irena Malara
8:00 lektorat, grupa 41 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 354-355, budynek nr KT-01
Liliana Kałafatiuk
8:00 lektorat, grupa 16 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 138, budynek nr KT-09
Irena Malara
9:30 lektorat, grupa 42 każdy piątek, 9:30 - 11:00 Sala 354-355, budynek nr KT-01
Marzena Maciejko
9:30 lektorat, grupa 35 każdy piątek, 9:30 - 11:00 Sala 360-361, budynek nr KT-01
Liliana Kałafatiuk
9:35 lektorat, grupa 17 każdy piątek, 9:35 - 11:05 Sala 138, budynek nr KT-09
Tomasz Jarczyk
9:45 lektorat, grupa 13 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala 403, budynek nr KT-08
Marzena Maciejko
11:15 lektorat, grupa 37 każdy piątek, 11:15 - 12:45 Sala 360-361, budynek nr KT-01
Katarzyna Gronowska
11:15 lektorat, grupa 6 każdy piątek, 11:15 - 12:45 Sala 307, budynek nr KT-08
Lucyna Niedobecka
12:00 lektorat, grupa 51 każdy piątek, 12:00 - 13:30 Sala 433, budynek nr KT-01

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-2 (2024-05-20)