Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Seminarium dyplomowe II [W2-S2BT19-2BT-08A] semestr letni 2020/2021

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Agnieszka Mrozik
10:30 Laboratorium, grupa 24 każdy czwartek, 10:30 - 13:00 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Waldemar Karcz
11:30 Laboratorium, grupa 26 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Waldemar Karcz
11:30 Laboratorium, grupa 25 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Mrozik
11:30 Laboratorium, grupa 23 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Mirosław Nakonieczny
11:30 Laboratorium, grupa 22 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Zofia Piotrowska-Seget
11:30 Laboratorium, grupa 21 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Waldemar Karcz
11:30 Laboratorium, grupa 20 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Izabela Poprawa
11:30 Laboratorium, grupa 19 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Mirosław Nakonieczny
11:30 Laboratorium, grupa 18 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Mirosław Nakonieczny
11:30 Laboratorium, grupa 17 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Waldemar Karcz
11:30 Laboratorium, grupa 16 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Mrozik
11:30 Laboratorium, grupa 14 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Mirosław Nakonieczny
11:30 Laboratorium, grupa 13 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Izabela Poprawa
11:30 Laboratorium, grupa 12 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Iwona Szarejko
11:30 Laboratorium, grupa 11 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Zofia Piotrowska-Seget
11:30 Laboratorium, grupa 10 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Iwona Szarejko
11:30 Laboratorium, grupa 9 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Mrozik
11:30 Laboratorium, grupa 8 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Zofia Piotrowska-Seget
11:30 Laboratorium, grupa 7 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Iwona Szarejko
11:30 Laboratorium, grupa 6 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Mirosław Nakonieczny
11:30 Laboratorium, grupa 5 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Zofia Piotrowska-Seget
11:30 Laboratorium, grupa 4 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Zofia Piotrowska-Seget
11:30 Laboratorium, grupa 3 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Zofia Piotrowska-Seget
11:30 Laboratorium, grupa 2 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Izabela Poprawa
11:30 Laboratorium, grupa 1 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD

Piątek

Iwona Szarejko
11:30 Laboratorium, grupa 15 każdy piątek, 11:30 - 13:00 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Zdalny

kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0-2 (2024-02-19)