Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Pracownia licencjacka II [01-BT-S1-PLII06] semestr letni 2020/2021

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Agnieszka Babczyńska
16:15 Laboratorium, grupa 28 każdy wtorek, 16:15 - 19:15 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Tomasz Płociniczak
16:15 Laboratorium, grupa 27 każdy wtorek, 16:15 - 19:15 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Sławomir Borymski, Sławomir Sułowicz
16:15 Laboratorium, grupa 26 każdy wtorek, 16:15 - 19:15 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Sławomir Borymski
16:15 Laboratorium, grupa 25 każdy wtorek, 16:15 - 19:15 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Renata Kurtyka
16:15 Laboratorium, grupa 24 każdy wtorek, 16:15 - 19:15 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Mariusz Kanturski
16:15 Laboratorium, grupa 23 każdy wtorek, 16:15 - 19:15 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Marek Marzec
16:15 Laboratorium, grupa 22 każdy wtorek, 16:15 - 19:15 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Miriam Szurman-Zubrzycka
16:15 Laboratorium, grupa 21 każdy wtorek, 16:15 - 19:15 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Małgorzata Pawlik
16:15 Laboratorium, grupa 20 każdy wtorek, 16:15 - 19:15 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Magdalena Pacwa-Płociniczak
16:15 Laboratorium, grupa 19 każdy wtorek, 16:15 - 19:15 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Magdalena Noszczyńska
16:15 Laboratorium, grupa 18 każdy wtorek, 16:15 - 19:15 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Katarzyna Nowak
16:15 Laboratorium, grupa 17 każdy wtorek, 16:15 - 19:15 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Katarzyna Kasperkiewicz
16:15 Laboratorium, grupa 16 każdy wtorek, 16:15 - 19:15 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Justyna Wróbel-Marek
16:15 Laboratorium, grupa 15 każdy wtorek, 16:15 - 19:15 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Weronika Rupik
16:15 Laboratorium, grupa 14 każdy wtorek, 16:15 - 19:15 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Grażyna Wilczek
16:15 Laboratorium, grupa 13 każdy wtorek, 16:15 - 19:15 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Andrzej Woźnica
16:15 Laboratorium, grupa 12 każdy wtorek, 16:15 - 19:15 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Katarzyna Hupert-Kocurek
16:15 Laboratorium, grupa 11 każdy wtorek, 16:15 - 19:15 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Danuta Wojcieszyńska
16:15 Laboratorium, grupa 10 każdy wtorek, 16:15 - 19:15 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Elżbieta Szulińska
16:15 Laboratorium, grupa 9 każdy wtorek, 16:15 - 19:15 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Bożena Nowak
16:15 Laboratorium, grupa 8 każdy wtorek, 16:15 - 19:15 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Barbara Wójcikowska
16:15 Laboratorium, grupa 7 każdy wtorek, 16:15 - 19:15 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Ariel Marchlewicz
16:15 Laboratorium, grupa 6 każdy wtorek, 16:15 - 19:15 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Anna Markowicz
16:15 Laboratorium, grupa 5 każdy wtorek, 16:15 - 19:15 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Alexander Betekhtin
16:15 Laboratorium, grupa 4 każdy wtorek, 16:15 - 19:15 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Siemieniuk
16:15 Laboratorium, grupa 3 każdy wtorek, 16:15 - 19:15 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Janiak
16:15 Laboratorium, grupa 2 każdy wtorek, 16:15 - 19:15 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agata Nicewicz
16:15 Laboratorium, grupa 1 każdy wtorek, 16:15 - 19:15 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD

Środa

Czwartek

Piątek

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Zdalny

kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0-2 (2024-02-19)