Plan zajęć przedmiotu Pracownia licencjacka II [01-BT-S1-PLII06] semestr letni 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Agnieszka Babczyńska
16:15
Laboratorium, grupa 28
każdy wtorek, 16:15 - 19:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Tomasz Płociniczak
16:15
Laboratorium, grupa 27
każdy wtorek, 16:15 - 19:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Sławomir Borymski, Sławomir Sułowicz
16:15
Laboratorium, grupa 26
każdy wtorek, 16:15 - 19:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Sławomir Borymski
16:15
Laboratorium, grupa 25
każdy wtorek, 16:15 - 19:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Renata Kurtyka
16:15
Laboratorium, grupa 24
każdy wtorek, 16:15 - 19:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Mariusz Kanturski
16:15
Laboratorium, grupa 23
każdy wtorek, 16:15 - 19:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Marek Marzec
16:15
Laboratorium, grupa 22
każdy wtorek, 16:15 - 19:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Miriam Szurman-Zubrzycka
16:15
Laboratorium, grupa 21
każdy wtorek, 16:15 - 19:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Małgorzata Pawlik
16:15
Laboratorium, grupa 20
każdy wtorek, 16:15 - 19:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Magdalena Pacwa-Płociniczak
16:15
Laboratorium, grupa 19
każdy wtorek, 16:15 - 19:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Magdalena Noszczyńska
16:15
Laboratorium, grupa 18
każdy wtorek, 16:15 - 19:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Katarzyna Nowak
16:15
Laboratorium, grupa 17
każdy wtorek, 16:15 - 19:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Katarzyna Kasperkiewicz
16:15
Laboratorium, grupa 16
każdy wtorek, 16:15 - 19:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Justyna Wróbel-Marek
16:15
Laboratorium, grupa 15
każdy wtorek, 16:15 - 19:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Weronika Rupik
16:15
Laboratorium, grupa 14
każdy wtorek, 16:15 - 19:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Grażyna Wilczek
16:15
Laboratorium, grupa 13
każdy wtorek, 16:15 - 19:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Andrzej Woźnica
16:15
Laboratorium, grupa 12
każdy wtorek, 16:15 - 19:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Katarzyna Hupert-Kocurek
16:15
Laboratorium, grupa 11
każdy wtorek, 16:15 - 19:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Danuta Wojcieszyńska
16:15
Laboratorium, grupa 10
każdy wtorek, 16:15 - 19:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Elżbieta Szulińska
16:15
Laboratorium, grupa 9
każdy wtorek, 16:15 - 19:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Bożena Nowak
16:15
Laboratorium, grupa 8
każdy wtorek, 16:15 - 19:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Barbara Wójcikowska
16:15
Laboratorium, grupa 7
każdy wtorek, 16:15 - 19:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Ariel Marchlewicz
16:15
Laboratorium, grupa 6
każdy wtorek, 16:15 - 19:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Anna Markowicz
16:15
Laboratorium, grupa 5
każdy wtorek, 16:15 - 19:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Alexander Betekhtin
16:15
Laboratorium, grupa 4
każdy wtorek, 16:15 - 19:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Siemieniuk
16:15
Laboratorium, grupa 3
każdy wtorek, 16:15 - 19:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Janiak
16:15
Laboratorium, grupa 2
każdy wtorek, 16:15 - 19:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agata Nicewicz
16:15
Laboratorium, grupa 1
każdy wtorek, 16:15 - 19:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Środa
Czwartek
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Zdalny