Plan zajęć przedmiotu Język angielski - specjalistyczny dla studiów uzupełniające magisterskie [31-STS2-L30-ANG-JS1] semestr zimowy 2021/2022
- semestr letni 2023/2024
- semestr zimowy 2023/2024
- semestr zimowy 2022/2023
- semestr zimowy 2021/2022
- semestr zimowy 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Krystyna Mendziuk
9:45
lektorat, grupa 27
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala P/1/10, budynek nr CH-02
Tomasz Jarczyk
9:45
lektorat, grupa 6
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala C/0.29, budynek nr KT-02
Lucyna Niedobecka
11:30
lektorat, grupa 22
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 2.08a, budynek nr KT-16
Liliana Kałafatiuk
11:30
lektorat, grupa 9
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Tomasz Jarczyk
11:30
lektorat, grupa 4
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala A/1.4, budynek nr KT-02
Lucyna Niedobecka
13:45
lektorat, grupa 24
każdy wtorek, 13:45 - 15:15
Sala 2.08a, budynek nr KT-16
Tomasz Jarczyk
13:45
lektorat, grupa 5
każdy wtorek, 13:45 - 15:15
Sala A/2.1, budynek nr KT-02
Środa
Bogumiła Bober
8:00
lektorat, grupa 1
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 105, budynek nr KT-06
Iwona Mrozińska
8:15
lektorat, grupa 16
każda środa, 8:15 - 9:45
Sala 8, budynek nr KT-06
Iwona Mrozińska
10:00
lektorat, grupa 17
każda środa, 10:00 - 11:30
Sala 8, budynek nr KT-06
Lucyna Niedobecka
13:45
lektorat, grupa 23
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala 2.08a, budynek nr KT-16
Czwartek
Izabela Olkuska
8:00
lektorat, grupa 25
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Marzena Maciejko
8:00
lektorat, grupa 13
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Katarzyna Kiszka
8:00
lektorat, grupa 10
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 220, budynek nr KT-06
Bogumiła Bober
8:00
lektorat, grupa 2
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Izabela Olkuska
9:45
lektorat, grupa 26
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Marzena Maciejko
9:45
lektorat, grupa 14
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Katarzyna Kiszka
9:45
lektorat, grupa 11
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 220, budynek nr KT-06
Tomasz Jarczyk
9:45
lektorat, grupa 7
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala A/2.1, budynek nr KT-02
Bogumiła Bober
9:45
lektorat, grupa 3
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Marzena Maciejko
11:30
lektorat, grupa 15
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Katarzyna Kiszka
11:30
lektorat, grupa 12
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 202, budynek nr KT-06
Tomasz Jarczyk
11:30
lektorat, grupa 8
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala A/2.1, budynek nr KT-02
Piątek
Katarzyna Radzięda
13:45
lektorat, grupa 18
każdy piątek, 13:45 - 15:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Katarzyna Radzięda
15:30
lektorat, grupa 19
każdy piątek, 15:30 - 17:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Katarzyna Radzięda
17:15
lektorat, grupa 20
każdy piątek, 17:15 - 18:45
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Katarzyna Radzięda
19:00
lektorat, grupa 21
każdy piątek, 19:00 - 20:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- CH-02 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – budynek główny (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1a)
- KT-02 — Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Uniwersytecka 4)
- KT-06 — Wydział Nauk Społecznych (Katowice, ul. Grażyńskiego 53)
- KT-16 — Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego (Katowice, ul. Pawła 3)
- ZD — Zdalny